Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 16:25, GoglarZ napisał:

Siemka, mam problem z gra Far Cry 2 na xboxa, gra jest porysowana i konsola jej nie czyta,
wie ktos czy ubisoft przyjmuje reklamacje?

Mam inny pomysł. Tanio zregeneruj płytkę w jakimś serwisie, który świadczy takie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Ktos mi kiedys mówił (Rumcajs?) ,że jak ma sie jakąś grę z serii Battlefield to sie dostaje jakieś bronie w Bad Company .Prawda ? Jedna gra wystarczy ? mam Battlefield 2 .
2.mam Gold Edition ,co mi z tego prawa przysługuje i jak to odblokowac ? Czy jeśli odblokuje nowe bronie ,to czy przyszły nabywca gry ,gdy ją sprzedam ,tez będzie mógł to zrobić ?
3.Co to jest taki pistolecik to strzela jakimś czerwonym dymkiem ,tylko jedna klasa go posiada ?
4.Można wydawać polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:37, jackass napisał:

1.Ktos mi kiedys mówił (Rumcajs?) ,że jak ma sie jakąś grę z serii Battlefield to sie
dostaje jakieś bronie w Bad Company .Prawda ? Jedna gra wystarczy ? mam Battlefield 2

http://badcompany.ea.com/page/dynpid/8616/
Razem można mieć 5 bonusowych broni, trzeba tylko zrobić to co tutaj pisze. A broń #4 otrzymuje się za uczestnictwo w "battlefield veteran", tam wszyćko pisze ;)

Dnia 13.11.2008 o 18:37, jackass napisał:

3.Co to jest taki pistolecik to strzela jakimś czerwonym dymkiem ,tylko jedna klasa go
posiada ?

Nie mam fulla(tylko demo) ale chyba chodzi Ci o "tracer gun" czy jakoś tak dla komandosa. Jak strzelisz tym w wrogi czołg to rakiety atni-tanków będą się wtedy mogły na niego namierzać, i jeśli takim sposobem ten czołg zostanie zniszczony to Ty też otrzymasz ileśtam punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makro.
Playstation 3 - 1550 zł, w zestawie 3 gry - Uncharted, Ratchet & Clank + coś jeszcze :P Podam później/jutro szczegóły.
Gry na X360 - 169 zł, Fable 2, GoW 2.
No ceny gier to nawet nieźle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem i nie mogłem tego rozgryźć, a do instrukcji nie chciało mi się sięgać. ;P Do tej pory biegałem z nim i strzelałem do piechoty. xD

jackass- na pytanie dwa niestety odpowiedzi nie znam, ale na pytanie cztery już tak. Niestety ale nie można wydawać poleceń tak jak w BF2.

A teraz moje pytanie, zarejestrowałem dwie gry na BF: Veteran, Demo BF:BC i pełną wersję tejże gry, ale nadal nie mam odblokowanej broni, wie ktoś o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:18, WorldWar3PL napisał:

Makro.
Playstation 3 - 1550 zł, w zestawie 3 gry - Uncharted, Ratchet & Clank + coś jeszcze
:P Podam później/jutro szczegóły.
Gry na X360 - 169 zł, Fable 2, GoW 2.
No ceny gier to nawet nieźle ;-)


W jakichś Saturnach Mirror''s Edge za 149 a Saints Row 2 za 129zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić kabel HDMI za 29 zł do ps3, czy to przypadkiem nie jakaś próba nacjągnięcia ludzi na kasę. Bo w wiekszości sklepów cena wacha się od 50 nawet do 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:24, dante1007 napisał:

Czy opłaca się kupić kabel HDMI za 29 zł do ps3, czy to przypadkiem nie jakaś próba nacjągnięcia
ludzi na kasę. Bo w wiekszości sklepów cena wacha się od 50 nawet do 120 zł.

Bierz tego za 29.
Kable oprócz ceny zazwyczaj nie różnią się niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 21:23, LuQeMaStEr napisał:

Czy to oznacza, że mogę kupić WaW w Polsce mimo mojej amerykańskiej konsoli ?

http://tnij.org/cc1e

Nie napisałeś o jaką konsole chodzi -.-
Jeśli jest to Ps3 to każda gra jes Region Free.
W tym wypadku na Xbox 360 chyba też.
Nie wiem jak z reszta konsol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 21:50, LuQeMaStEr napisał:

Chodziło o Xboxa360 :>

Xbox 360 ma blokadę regionalną. PAL - gry, które działają na konsoli kupionej w Eorupie, NTSC- gry, które działają na konsolę kupioną w stanach. Więc nie wiem skąd ci ludzie na stronie wzięli grę region free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja wiem :P
Mam tylko wątpliwość co do tego, że kolesie z tej stronki mówią, że gra jest region free testując ją tylko na europejskim X360.

20081114215920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 21:59, LuQeMaStEr napisał:

Tyle to i ja wiem :P
Mam tylko wątpliwość co do tego, że kolesie z tej stronki mówią, że gra jest region free
testując ją tylko na europejskim X360.

Skoro im ufasz to w czym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:05, LuQeMaStEr napisał:

Sęk w tym, że nie wiem co o tym myśleć :/


Lekki kot w worku, musisz być przygotowany na to, że gra może nie odpalić i co wtedy ? Osobiście polecam poczekać parę dni/tygodni i kupić na allegro.pl nówkę bądź prawię nówkę od kogoś kto już przeszedł i sprzedaje bo i tacy są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dorwałem się do PS3 :) Za 1349 zł, ps3 z dyskiem 80gb, MotorStorm oraz Ratchet & Clank :)
Z tym ostatnim zresztą wypłynął głupi bug, nie można gry odpalić póki się dysku danymi nie zaleje (filmy, muzyka, dema...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się