Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 21:44, albinskia napisał:

> ... i na co było by można wykorzystać pozostałą pamieć(chciałbym znać wszystkie

Jak wyjdzie pacz, to będziesz mógł instalować gierki. A teraz możesz zgrywać muzykę z CD, filmy chyba siakoś też się da, ale nie wiem dokładnie jak.
Na dysk idą jeszcze gry z Xbox Originals, i Xbox Arcade, no i oczywiście cała reszta ściągana z Marketplace


@oOreVenOo
Ni.
Ale jak się okazało(up) są przejściówki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:55, albinskia napisał:

Dziekuję za odpowiedź. Już teraz wiem trochę. ;) Więc jakby się kupiło np: Pro zamiast
Elite to by miało się mniej zbędnych(zależy dla kogo) bajerów i mniej pamięci na zapisywanie
gier(ale i tak było by można grać nie wykorzystując ani jednego GB) oraz dem i filmów?(
a no chyba jeszcze kabel ^^ ) Pytam bo właśnie zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.
:)

W elite po prostu zainstalujesz więcej gier, ściągniesz więcej dem etc. Gry naprawdę mało miejsca zajmują bez instalacji, tylko save''y. Ew. jakieś patche się ściągają, ale i tak są małe, bo M$ ogranicza ich wielkość. A kabel HDMI można za 25 zł kupić, używam takiego i wszystko jest ok.

Dnia 16.11.2008 o 21:55, albinskia napisał:

A i jeszcze tak jak pytałem się przedmówcy to jak jest z zapisywaniem seavów ?

Zapisywanie gier niewiele miejsca wymaga, mając wersję Arcade i tylko 256 MB kartę nie ma absolutnie problemu z miejscem. Nie mam pojęcia ile gier by trzeba było kupić, żeby zawalić taką małą kartę, na pewno dużo.

Dnia 16.11.2008 o 21:55, albinskia napisał:

Pozdrawiam.

Również pozdrawiam i życzę udanego wyboru dopasowanego do własnych potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kupić Premium (60GB), bo podobno i te 60 Gb trudno zapełnić. No chyba że jesteś maniakiem czarnego ;]. A tak to lepiej te 3 stówy na gry wydać ;P Nawet jesli będziesz instalował gry to sobie cztery zainstaslujesz (w większą ilość chyba równocześnie nie będziesz grał) i Ci jeszcze 20GB zostanie. Moim zdaniem nie warto Elite, no chyba że chcesz tam filmy ściągać w dużych ilościach. A tak btw. to savy zajmują bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:45, oOreVenOo napisał:

Mam słuchawki do kompa z mikrofonem Creative HS-600. Czy jest jakiś sposób aby używać
ich do komunikacji przez XBLive zamiast headset''a ?

Proszę bardzo, znalazłem :)
http://www.tinyurl.pl?QX1gVdgz
Tyle że aukcja już zakończona, ale będziesz wiedział czego szukać :)

Ale w sumie nie wiem za co tyle się płaci, za niewiele więcej można dostać normalny headset... Może sobie znajdziesz tańszą gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę ,że trafiłem na taką miłą osobę która mi dokładnie wytłumaczyła wszystko co chciałem. Teraz wiem co i jak i mogę spokojnie przemyśleć który model będzie dla mnie najlepszy, ale chyba już wiem który... ;) Jak zakupię konsolę(pewnie jeszcze w tym roku, teoretycznie w grudniu) to napewno się pochwalę zakupem. Pieniądze mam już uzbierane i jak będę kupował to napewno komplet z dwoma grami ale i tak lepiej mieć przygotowane na jakąś fajną gierkę w móc pownerwiać resztę domowników brakiem dostępu do 42'' calowego LG w salonie. ^^ ;)

A jak bym mógł jeszcze coś powiedzieć, bo miło mi się tutaj pisze to powiem ,że kupuję konsole by (trochę to głupio zabrzmi) spełnić marzenie z dzieciństwa oraz dla teog ,że przez wiekszość wakacji nie ma mnie w domu a nie mam dostępu do komputera ale mam do co najmniej 32'' calowego telewizora z dobrymi parametrami. xD ;)

Pozdrawiam. ;]

Xlol1@ No właśnie tak samo uważam, ale i tak wszystko trzeba przemyśleć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Superaśnie, dzięki wielkie. :) Hmm no rzeczywiście 20zł to trochę dużo, za tą samą cenę mogę mieć headseta. Myślałem, że taka przejściówka to max 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem akumulatorek i kabel pod USB do pada z X360, mając na celu podłączenie kontrolera do PC. Ściągnąłem sterownik, podłączyłem kontroler i nic. Kompletnie mi go nie wykrywa. Przeszukałem inne forum, była tam instrukcja jak to zainstalować, jednakże link podane przez użytkownika już nie działały. Może ktoś z was potrafi rozwiązać ten problem?

Mam XP SP3 32bit.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, mój X360 padł przed chwilą, to mój pierwszy RRoD :/
Grałem sobie, konsola się zawiesiła, wyłączyłem, odpaliłem ponownie i ujrzałem 3 diody migające na czerwono :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 13:51, Ratefi napisał:

No i stało się, mój X360 padł przed chwilą, to mój pierwszy RRoD :/
Grałem sobie, konsola się zawiesiła, wyłączyłem, odpaliłem ponownie i ujrzałem 3 diody
migające na czerwono :(


Szczerze współczuje , sam nie chciałbym ,aby mojej konsolce tak się stało chociaż mam ps3. ;/
Cóż ,ale chyba można x360 wymienić w komisie na nowego ? Wiem , wiem to nie to samo co stary , dobry przyjaciel. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 13:51, Ratefi napisał:

No i stało się, mój X360 padł przed chwilą, to mój pierwszy RRoD :/
Grałem sobie, konsola się zawiesiła, wyłączyłem, odpaliłem ponownie i ujrzałem 3 diody
migające na czerwono :(



[*] :(
No nieciekawie, co teraz ? Serwis ? Komis ? Microsoft ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 14:46, Kejter93 napisał:



[*] :(
No nieciekawie, co teraz ? Serwis ? Komis ? Microsoft ?


Najgorsze jest to, że wgrałem wcześniej NXE który wyciekł do sieci, mógł jeszcze wytrzymać 2 dni i dopiero pokazać RRoDa. Chce wysłać do naprawy bo mam na gwarancji, nieprzerobionego ale właśnie nie wiem czy przez ten wgrany update coś może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 13:51, Ratefi napisał:

No i stało się, mój X360 padł przed chwilą, to mój pierwszy RRoD :/
Grałem sobie, konsola się zawiesiła, wyłączyłem, odpaliłem ponownie i ujrzałem 3 diody
migające na czerwono :(


No niestety, czasem musi nadejść dzień, w którym nasza konsola odmówi posłuszeństwa.

RRoD jak widać mimo, że co raz rzadszy, to nadal występuje. Głowa do góry, teraz tylko pobędziesz bez konsoli pewien czas i dostaniesz z serwisu naprawioną, może też trafi się poprawione chłodzenie, czy coś w ten deseń. Trochę źle, że miałeś zainstalowanego NXE - jak byś nie mógł poczekać tych kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 15:50, master matrox napisał:


Trochę źle, że miałeś zainstalowanego
NXE - jak byś nie mógł poczekać tych kilku dni...


No właśnie źle zrobiłem, ale ciężko było mi się oprzeć. Banów podobno ma za to nie być ale jak wyśle to serwisu to ciekawe czy jakaś "lipę" będę miał za takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to już od samego serwisu zależy...jak będzie "ziom" to pewnie przymknie oko :) A jak nie ... to pewnie też nic z tym nie zrobi..Don''t worry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:57, Ratefi napisał:

No właśnie źle zrobiłem, ale ciężko było mi się oprzeć. Banów podobno ma za to nie być
ale jak wyśle to serwisu to ciekawe czy jakaś "lipę" będę miał za takie coś.

Spróbuj naprawić RRoDa tymczasowo domowymi sposobami ,np. metodą ręcznikową i w środę włącz konsolę ,żeby zainstaować legalne NXE i wtedy wyślij konsolę .Metody naprawiania RoDa to półśrodki .Po resztę odsyłam do Google i Youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolę na gwarancję wysyłasz przecież bez dysku twardego, więc bez płaczu, tylko śmiało dzwoń i czekaj na kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:44, WorldWar3PL napisał:

Konsolę na gwarancję wysyłasz przecież bez dysku twardego, więc bez płaczu, tylko śmiało
dzwoń i czekaj na kuriera :)


Po odpięciu dysku NXE i tak zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno wielkie pytanie.

Mój kolega niedługo wyjeżdża do Kanady na święta. Zapytał mnie, czy chciałbym coś z tego kraju. Na myśl przyszła mi konsola - najchętniej X360 albo Wii.

Teraz: czy jeżeli sprowadzi mi on tę konsolę będę mógł grać w gry kupione w Polsce? Czy będą jakieś komplikacje, utrudnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Kanadzie stosują NTSC to będziesz musiał brać gry w tym standardzie, bo w Europie obowiązuje tylko PAL - blokada regionalna. To się tyczy X360, jak z Wii to nie mam pojęcia. Także chyba będziesz musiał zza Wielkiej Wody sprowadzać, jeśli Ci się to opłaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 18:40, Adamzzz napisał:

Mam jedno wielkie pytanie.

Mój kolega niedługo wyjeżdża do Kanady na święta. Zapytał mnie, czy chciałbym coś z tego
kraju. Na myśl przyszła mi konsola - najchętniej X360 albo Wii.

Teraz: czy jeżeli sprowadzi mi on tę konsolę będę mógł grać w gry kupione w Polsce? Czy
będą jakieś komplikacje, utrudnienia?


Playstation 3 nie ma takich blokad na gry ;-P

PS. Zloto mieć takiego kolegę który jeszcze zapyta czy Ty czegoś nie chcesz. Gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się