Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

No nie! Byłem dziś w Empiku i patrze na gry na X360. I nagle, Xbox Live 12 miesiecy w wersji pudełkowej, cena 229 zł o_O

Mój kolega od poniedziałku posiada X`a. Miał 3 gry z konsolą, PGR, Lego Indiana i Kung Fu Panda. PGR mu się podoba, Kung Fu przeszedł, nawet nawet ale sprzedaje, a LEGO w ogóle mu nie podeszło i też sprzedaje. I teraz pytanko, za ile może spokojnie wystawić te 2 gry?

I pytanie drugie. Kolega lubi najbardziej bijatyki (ale z otwartą przestrzenią jak w Budokai {nie jak w burst limit}), siekanki i RPG. Jednym z tytułów które kupuje jest Devil May Cry 4. Co jeszcze byście polecili?
Aha PoP mu się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:13, matbanan napisał:

xbox 360 vs playstation3?
liczy się dla mnie cena grywalność ilość gier itp

Proponuje przewertować ten temacik.

A co do pytania to ja np. kierowałem się grami które są na daną platforme no i również ceną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:07, Xlol1 napisał:

No nie! Byłem dziś w Empiku i patrze na gry na X360. I nagle, Xbox Live 12 miesiecy w
wersji pudełkowej, cena 229 zł o_O

Mój kolega od poniedziałku posiada X`a. Miał 3 gry z konsolą, PGR, Lego Indiana i Kung
Fu Panda. PGR mu się podoba, Kung Fu przeszedł, nawet nawet ale sprzedaje, a LEGO w ogóle
mu nie podeszło i też sprzedaje. I teraz pytanko, za ile może spokojnie wystawić te 2
gry?

I pytanie drugie. Kolega lubi najbardziej bijatyki (ale z otwartą przestrzenią jak w
Budokai {nie jak w burst limit}), siekanki i RPG. Jednym z tytułów które kupuje jest
Devil May Cry 4. Co jeszcze byście polecili?
Aha PoP mu się nie podobają.

Ninja Gaidennnn... złoooo ;> Jeżeli kolegę nie drażni zbyt duża brutalność to z powodzeniem możesz mu polecić tę grę i zgodzi się ze mną pewnie kilka osób ;) Z gatunku RPG to może też Fable (nie linczujcie! wiem że to nie RPG, ale tak tytułują to niech będzie xD), ale widzę, że lubi bardziej siekanki itp., więc taki knight-sim mu nie przypasi. Jak dla mnie super wydał się też The Force Unleashed, ale jeżeli kolega nie jest maniakiem Star Wars, to mogą się to okazać pieniądze wyrzucone w błoto. W więcej gier tego typu nie grałem, więc nic więcej nie powiem ;)
P.S.: Na pytanie pierwsze nie znam odpowiedzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 09:10, WorldWar3PL napisał:

Tak sobie czytam, że posiadaczom PS3 genialnie teraz chodzi Home i PSN... ]:->


Ale wiesz, darmowe, nie trzeba płacić haraczu za to co powinno być gratis i w ogóle...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 09:10, WorldWar3PL napisał:

Tak sobie czytam, że posiadaczom PS3 genialnie teraz chodzi Home i PSN... ]:->

Fanboy, fanboy! ^^

Ale faktycznie, Sony po raz kolejny dało d""" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mniej niż M$ na Święta, bo w błyskawicznym tempie przywracają usługę do stanu pierwotnego.
Ale nie ma co : "Wypuszczamy Home''a !", a lud na Home''a przez kilka pierwszych godzin wejść nie może ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 09:40, WorldWar3PL napisał:


A mnie zdziwiło to, że nie było żadnej większej akcji promocyjnej przed wydaniem hołma.
Może i była,ale ja przeglądając różne portale w sieci nie widziałem zbyt dużo info o home. A dla przykładu taki NXE to się chyba wszędzie wpychał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 09:34, Szperacz Robson napisał:

> Tak sobie czytam, że posiadaczom PS3 genialnie teraz chodzi Home i PSN... ]:->

Fanboy, fanboy! ^^

Ale faktycznie, Sony po raz kolejny dało d""" :/


A kolega sobie kiedys liczyl jaki trzeba miec bandwidth , zeby kilkaset tysiecy userow na raz moglo pobierac po kilkaset mega zawartosci jednoczesnie ?

Ale ok rozumiem jak ktos lubi zaplacic 100 zeta rocznie , zeby nie miec kilkugodzinnej przerwy w usludze nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy aż przyjdą fanboye sony, będzie epicka bitwa ;)

@Michaelius

Dnia 12.12.2008 o 09:55, WorldWar3PL napisał:

A kolega sobie kiedys liczyl jaki trzeba miec bandwidth , zeby kilkaset tysiecy userow na raz moglo pobierac po kilkaset mega zawartosci jednoczesnie ?


Ale oni nie mają zwykłego PC. Oni po to są żeby właśnie mieć taki bandwidh, i żeby kilka sety tysięcy userów mogło pobierać te kilkaset mb :P

Jakoś przy NXE nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flame war?
Bleh, nudzą mi się te kłótnie, w których posiadacz danej konsoli wychwala ją pod niebiosa.
Oczywiście, lubię dać mały pstryczek w nosek Sony, ale to, co się wyrabia w okresie Świąt na X360 to jakaś komedia.
I jeszcze ten.. no. Kurczę. Erhm... ta brudząca się, biała obudowa! Niech ją !@#$% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 10:03, WorldWar3PL napisał:

I jeszcze ten.. no. Kurczę. Erhm... ta brudząca się, biała obudowa! Niech ją !@#$% !

Obudowa jeszcze daje radę, ale biały pad. Jeśli sie go da czymś zapaćkać to zapaćkanym on będzie ;D

Ale w końcu można dać więcej $ i mieć elite, tam już nie ma takich problemów... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak zapaćkałem obudowę, że musiałem wziąć szmatkę i raz przetrzeć, żeby wszystkie te odciski palców i cały ten kurz przepadł.
To niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 10:06, Rumcajs52 napisał:

Obudowa jeszcze daje radę, ale biały pad. Jeśli sie go da czymś zapaćkać to zapaćkanym on będzie ;D


Kolor pada mi nie przeszkadza, ale baterie mogłyby się lepiej trzymać. Gdy czasem kontroler z różnych powodów wyląduje na ścianie, to trzeba go ponownie włączać, bo wstrząs najprawdopodobniej powoduje chwilowe przerwy w dopływie prądu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 10:11, WorldWar3PL napisał:

Jadłem obiad, po prostu ;-) Zdarza się nawet najlepszym.

Okej. Jak rozumiem iksboks posłużył jako stolik?
Ale mimo wszystko sprzątanie jest bardzo poniżające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się