Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Chodzi o jeden konkretny tytuł na konsolę i na PC. Przykład: Czy masz GTA IV Xbox360 i GTA IV PC ? ;)

Kolumb22@ Tak sobie marzę o Fifie 09 którą mam już na PC, tylko ,że dość droga jest ona na Xboxa(ze 140zł). ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:22, albinskia napisał:

Chodzi o jeden konkretny tytuł na konsolę i na PC. Przykład: Czy masz GTA IV Xbox360
i GTA IV PC ? ;)

Kolumb22@ Tak sobie marzę o Fifie 09 którą mam już na PC, tylko ,że dość droga
jest ona na Xboxa(ze 140zł). ^^

Sorry za złośliwość w poprzednim poście :P Fifa na konsole jest świetna :) Na PC jest mimo wszystko gorsza. Grałem na PS3 w R6: Vegas 2 i widziałem na PC. Oczywiście na konsolę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:25, Rafix 06 napisał:

Sorry za złośliwość w poprzednim poście :P

Nie, no spoko. ;)

>Fifa na konsole jest świetna :)
No właśnie! W demko często pogrywam i jestem w nieboporwany. :D

>Na PC jest mimo wszystko gorsza.
Zgadzam się. Lubię pogrywać w piłkarskie gry więc kupiłem odrazu w premierę, bo PES mi się nie podobał, a nawet nie myślałem realnie o zakupie Konsolki w najbliższym roku. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ostatnio zestaw 5.1. Mam też TV HD wiec mam podłączone dwa kable jeden hdmi i jeden RGB, z którego idzie optyk. Zrobiłem też sobie dysk twardy podpiełem go sformatowałem, wszysstko śmigało. Potem włączyłem konsole i przestała mi przesyłać obraz po hdmi, a szedł tylko dźwięk i ewentualnie obraz przez RBG. Dysku nie odłanczałem. Kilka razy odłączyłem i podłączyłem HDMI i w końcu wszyskot gra. Czy to moze o takie problemy chodzi?

Jeszcze taka sprawa. Mam memorke jeszcze i niewiem na czym lepiej i szybciej sie zapisują save. Dysk jet nowy, bo z 2008 roku, ale wydaje mi się, że na memorkę i na starą 20 wszystko zapisywało się szybciej. Wie ktos coś na ten temat? Jak by tak było to musiałbym ją odszukać i podłączyć, bo podczas grania np w Fallouta trochedenerwujace jest to czekanie na zrobienie save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:21, Rafix 06 napisał:

> Obecnie posiadam taki monitor LG 20cali LCD L206WTQ-SF(monitor posiada m.in. HDCP)
i
> chcę do niego podpiąć PS3. I czy tak się w ogóle da, aby obraz był przynajmniej
w HD(wiem
> że mój monitor nie ma HD Ready ani HDMI ale przecież jego maks. rozdzielczość to
1680
> na 1050). Jaki kabel był by do tego potrzebny? A więc jest tak możliwość czy nie?

Jeżeli ma HDCP to musi mieć wejście DVI. Wtedy będzie ci potrzebny kabel DVI-HDMI gdzieś
za około 40 złociszy :)


Jesteś tego pewien? Popatrz co mi napisali z LG:

"(...)informujemy, iż monitor nie obsłuży rozdzielczości HD, która jest większa niż maksymalnie obsługiwana. Poprzez kabel DVI przesyłany jest tylko obraz.(...)"

Myślałem że HD(720p)=1280×720 pikseli , a przecież mój monitor obsługuje maks. 1680*1050.

Teraz to ja już nic nie wiem. Da się czy się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by trafił te logowanie w konsoli. Dzwoniłem wczoraj do administratora sieci, twierdzi, że to nie od nich ponieważ SonyOnline dziwnie filtruje ich sieć i z tą sprawą trzeba się kierować do Sony. Błąd został do nich zgłoszony, ale nadal bez odzewu, może ja spróbuję, ale teraz następuje pytanie, gdzie ten problem dokładnie zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie mogłem już edytować. W ogóle panowie jaki zonk, chciałem się zalogować na głównej stronie PlayStation.eu i też nie mogę, nie wczytuje mi logowania i w tym okienku pisze, że połączenie przerwane. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:42, 4YoU napisał:

"(...)informujemy, iż monitor nie obsłuży rozdzielczości HD, która jest większa niż maksymalnie
obsługiwana. Poprzez kabel DVI przesyłany jest tylko obraz.(...)"

Myślałem że HD(720p)=1280×720 pikseli , a przecież mój monitor obsługuje maks. 1680*1050.


Teraz to ja już nic nie wiem. Da się czy się nie da?


Napisali ci tak dlatego, ze ten monitor nie obsluzy 1080p czyli 1920x1080. 720p pojdzie bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 08:50, Łeber napisał:

Przepraszam ale nie mogłem już edytować. W ogóle panowie jaki zonk, chciałem się zalogować
na głównej stronie PlayStation.eu i też nie mogę, nie wczytuje mi logowania i w tym okienku
pisze, że połączenie przerwane. WTF?!

Sony może ci pomoże. Mi wszystko działa EU super i US super :) Może jednak to błąd u ciebie, kabel sieciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Internet perfekcyjnie śmiga. Admin sieci powiedzia3, ?e Sony ma problemy z ich filtrem i trzeba dzwonia do nich. ;/

O pokarze wam, jaki b3ąd mi wyskakuje, gdy chce sie nawet zalogowaa przez komputer na g3ównej stronie PlayStation.

20090207132645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:15, Cremek napisał:

Napisali ci tak dlatego, ze ten monitor nie obsluzy 1080p czyli 1920x1080. 720p pojdzie
bezproblemowo.



A co z głosem zrobić?? Jak go ustawić w PS3, bo przecież DVI to tylko obraz? Może po chinchach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 14:31, 4YoU napisał:

A co z głosem zrobić?? Jak go ustawić w PS3, bo przecież DVI to tylko obraz? Może po
chinchach???


Tak, trzeba będzie tak zrobić. Chinche przerobić na jacka i do głośników - przekop się przez ostatnie 30 stron tematu, dość często padało to pytanie i były nawet zdjęcia takich kombinacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:07, MasterOfBlaster napisał:

Co powiecie o Def Jam Icon (dużo jest trybów ?, Jest jakiś edytor postaci itp. ?) Warto
wziąść ? Bo mam na oku jeszcze Fife Street 3.


A co ciebie bardziej interesuje? Fifa to gra w pilke nozna, a Def Jem Icon jest bijatyka. Obie sa niezle, ale ogolnie Def Jam Icon miala lepsze oceny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:07, MasterOfBlaster napisał:

[...] Bo mam na oku jeszcze Fife Street 3.

Jak nie masz pada dodatkowego, lub golda, to może się szybko znudzić, a tak to da dużo zabawy. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2009 o 16:38, albinskia napisał:

Jak nie masz pada dodatkowego, lub golda, to może się szybko znudzić, a tak to da dużo
zabawy. ;)

No właśnie mam dwa pady i mam z kim grać ;) Przetestowałem oba demka i oba mi się podobały ;D Cenowo te dwa tytuły też są podobne. Tylko który z nich przyciągnie mnie na dłużej ? Który ma więcej trybów ?

P.S. Czy w Fifie Street 3 jest jakiś edytor boisk lub chociaż drużyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:15, MasterOfBlaster napisał:

P.S. Czy w Fifie Street 3 jest jakiś edytor boisk lub chociaż drużyn ?

Nie ma, ale jest dużo trybów i jak ma się z kim grać dużo zabawy. Jest np: taki tryb ,że się wybiera jakąś drużynę a potem gracze, wybierają piłkarzy do swojej drużyny tak jak to sięrobi np: na W-F''ie czy jak się gra na podwórku. ;) Samo wybieranie dużo zabawy daje. ^^ Jest turniej w którym nowe drużyny można odblokować. Wyzwania gracz, na gracza i w ogóle dużo trybów. ;) Polecam.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się