Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 15:53, Dincooo napisał:

Zabawne. W całym Wrocławiu prawie nigdzie nie ma Xboksów 360. W jednym MM kilka dni temu
było kilka, ale Premium bez niczego kosztował 1049 zł, więc sporo ponad sugerowaną cenę
(a było to w czasie, gdy w Saturnie były promocje Arcade + Halo 3 + PGR4 + Sega Tennis
za 699, bądź Premium z Kung Fu Panda i LEGO Indiana Jones za 799). W drugim MM już od
dłuższego czasu nie ma innych X360 niż chyba 2 Elity (a może i te już sprzedali). Kiedy
do nich zadzwoniłem, stwierdzili, że dostawy będą dopiero w marcu....

Pewnie z nowymi płytami głównymi - Jasperami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 19:59, DoomnY napisał:

Ciekawe, bo grając swego czasu w Gears 2 słyszałem z głośników właśnie buczenie i jakieś
bełkotanie za ciche do zrozumienia. Ciągle powtarzam, że "wierzę, że Sony nauczy się
internetu w przyszłości (mam nadzieję, że niedalekiej)". Japończycy spóźnili się o jakieś
2 lata z prawdziwym wsparciem gier online za czasów PS2 kiedy M$ wydał Xbox''a 1.

PS nie mam jeszcze PS3, ale doświadczenia wyniesione z użytkowania PS2 utwierdzają mnie
w przekonaniu, że PS3 za max 3 lata będzie lepszą konsolą zdecydowanie od Xbox''a zarówno
na polu biblioteki gier jaki i w usłudze sieciowej.

Co masz do zarzucenia usłudze siecowej Sony ?
Wszystko to co w Live tylko, że za darmo.
Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2009 o 18:39, krak2610 napisał:

Co masz do zarzucenia usłudze siecowej Sony ?
Wszystko to co w Live tylko, że za darmo.
Taka prawda.


Nie, w XBL masz do KAZDEJ gry demo. Duza wieksza ilosc grach Arcade, jak tez duzo wieksza ilosc gracz (17Million - PSN 10Million)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...w PSN też? Nie licząc gier ekskluzywnych z innych konsol? Co do graczy, grałeś z nimi wszystkimi? Statystyki Ci nic nie dają, zważ, że Xboxów jest więcej, dłużej są na rynku i prawdopodobnie co 3 gracz ma dwa konta (Tak samo na PSN). Minusem jest to wielkim, iż trzeba płacić za coś co oczekuje się za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 19:38, Łeber napisał:

Eee...w PSN też? Nie licząc gier ekskluzywnych z innych konsol? Co do graczy, grałeś
z nimi wszystkimi? Statystyki Ci nic nie dają, zważ, że Xboxów jest więcej, dłużej są
na rynku i prawdopodobnie co 3 gracz ma dwa konta (Tak samo na PSN). Minusem jest to
wielkim, iż trzeba płacić za coś co oczekuje się za darmo.


W PSM nie maz dla kazdej gry demo. Ja to wiem. Policzone teraz bylo same aktywne konta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2009 o 19:10, SegaPL napisał:

Nie, w XBL masz do KAZDEJ gry demo. Duza wieksza ilosc grach Arcade, jak tez duzo wieksza
ilosc gracz (17Million - PSN 10Million)


Chętnie ściągnę demo GTA IV z Xbox Live. Pokaż tylko gdzie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 19:10, SegaPL napisał:


> Co masz do zarzucenia usłudze siecowej Sony ?
> Wszystko to co w Live tylko, że za darmo.
> Taka prawda.

Nie, w XBL masz do KAZDEJ gry demo. Duza wieksza ilosc grach Arcade, jak tez duzo wieksza
ilosc gracz (17Million - PSN 10Million)

Haha to mi pokaż demo do GTA IV, ok?
Czy ja wiem czy dużo większa ilość gier arcade, jakieś linki potwierdzające tą teze ?
Chyba logiczne, że więcej graczy skoro więcej jest posiadaczy Xbox`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie iść do kolegi i zaciągnąć demo Far Cry 2 na X360. Chciałbym zobaczyć jak się gra w niego na padzie od X''a.

Błagam ale pomyśl zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:17, Break the peace napisał:

Uno pytanko. Czy menu PS3 jest w wersji polskiej, czy tylko w angielskiej?

Jest w angielskiej. Ale proste to bardzo wszystko ładnie jest. Nawet ktoś kto przeciętnie zna angielski da powinien sobie dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:18, Meykan napisał:

> Uno pytanko. Czy menu PS3 jest w wersji polskiej, czy tylko w angielskiej?
Jest w angielskiej. Ale proste to bardzo wszystko ładnie jest. Nawet ktoś kto przeciętnie
zna angielski da powinien sobie dać radę.

Czyli usługi sieciowe itp. również? (sorki za t pytanko, jeżeli wydało się ono głupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:19, Break the peace napisał:

> > Uno pytanko. Czy menu PS3 jest w wersji polskiej, czy tylko w angielskiej?

> Jest w angielskiej. Ale proste to bardzo wszystko ładnie jest. Nawet ktoś kto przeciętnie

> zna angielski da powinien sobie dać radę.
Czyli usługi sieciowe itp. również? (sorki za t pytanko, jeżeli wydało się ono głupie)

Tak, PS Store itp. również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:16, krak2610 napisał:

>
> > Co masz do zarzucenia usłudze siecowej Sony ?
> > Wszystko to co w Live tylko, że za darmo.
> > Taka prawda.
>
> Nie, w XBL masz do KAZDEJ gry demo. Duza wieksza ilosc grach Arcade, jak tez duzo
wieksza
> ilosc gracz (17Million - PSN 10Million)
Haha to mi pokaż demo do GTA IV, ok?
Czy ja wiem czy dużo większa ilość gier arcade, jakieś linki potwierdzające tą teze ?
Chyba logiczne, że więcej graczy skoro więcej jest posiadaczy Xbox`a.


Sorry. Maz raczie, zle napisalem. Ale jest tak ze prawie, na prade prawie do kazdey gry jest demo. Mam potwwierdzenie i jak dzisiaj bede w domu to ja tobie ja pokaze. Przez XBL tez mozne exklusiwny Downloadcontent ladowac. Ale ja mam wrazenie, ze ty, powiec jak sie mile, jestesz Fanboy`em, ktory i tak powie cos innego, czy nie? Ja nie jestem Fanboy`em, bo i tak mialem obidwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC jest dodawany do prawie co piątej gry, czy to paczka większa, czy mniejsza. Wyobraź sobie, że na PSN również występują takowe dodatki. Na przykład dodatek do Bioshock''a, którego wy, Xboxowi gracze, nie dostaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 07:49, Łeber napisał:

DLC jest dodawany do prawie co piątej gry, czy to paczka większa, czy mniejsza. Wyobraź
sobie, że na PSN również występują takowe dodatki. Na przykład dodatek do Bioshock''a,
którego wy, Xboxowi gracze, nie dostaliście.

Link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że kolega w temacie konsol siedzi o paru dni zapewne i mędrkuje się, jakby pozjadał co najmniej wszystkie czasopisma PSX Extreme. A w rzeczywistości wychodzisz, jak Zabłocki na mydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 10:28, Łeber napisał:

Widać, że kolega w temacie konsol siedzi o paru dni zapewne i mędrkuje się, jakby pozjadał
co najmniej wszystkie czasopisma PSX Extreme. A w rzeczywistości wychodzisz, jak Zabłocki
na mydle.


Zapewnie ty tak teraz reagujez, bo nie wiesc co napisac :] Jak niechcesz rozmawiac na normalnym poziomie o temtu "XBL i PSN" to to nie jest moi problem. Ale ja do teko juz nic nie powiem, bo niewasz jak ktos daje takie komentarzy to jest my go szkoda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się