Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2009 o 21:01, Meykan napisał:

No ja też już mam tam konto.

Ale maile z kodem i tak otrzymamy podobno dopiero po 18 marca.

Oo to dobre jest ! :) Zakładam.
Wkońcu nauka niemieckiego do czegoś się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo proszę o łagodne potraktowanie, nie jest to żadna prowokacja, ale naprawdę nie wiem. Chciałem się Was zapytać czy PS3 można bezpośrednio podłączyć pod internet kablem odłączonym od sieciówki PC, po uprzedniej konfiguracji w ustawieniach PS3. Z góry dzięki. Żeby było jasne jeszcze nie mam PS3, więc chciałem się tylko dowiedzieć, czy potrzeba dokupywać "jakieś" urządzenia coby sobie pograć przez MP. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 20:06, Dincooo napisał:

>

Chodzi mi generalnie o to, że chciałbym mieć coś lepszego niż posiadacze PS3. Brzmi głupio?
Pewnie tak. Ale chodzi mi o to, że oni mogą cieszyć się sprzętem NIECO nowocześniejszym,
a przy tym mają... ciszę. Czyli: chcę mieć powód, dla którego mam cierpieć w hałasie.

Masz tańszą konsolę .Więcej gier .Względnie tanich ,przy tytułach z drugiej ręki .Świetną usługę sieciową.Ciesz się tym co masz ,zamiast oszukiwać własną świadomość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 09:02, Kaucz napisał:

> Na zagranicznych serwisach wyczytałem, że 18 kwietnia, ale co tam. :P
Można jeszcze dziś założyć to konto czy za późno :/

Przecież to do 18 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 06:48, DevilMis napisał:

Ja bardzo proszę o łagodne potraktowanie, nie jest to żadna prowokacja, ale naprawdę
nie wiem. Chciałem się Was zapytać czy PS3 można bezpośrednio podłączyć pod internet
kablem odłączonym od sieciówki PC, po uprzedniej konfiguracji w ustawieniach PS3.

Z technicznego punktu widzenia to musisz zmostkować połączenie sieciowe w komputerze by ten przekazywał łącze dalej. Wtedy raczej nie będzie konieczności konfiguracji konsoli. Lepiej jednak kupić sobie nawet niedrogi router i wpiąć go między modem (o ile nie jest to jakiś iPlus czy Blueconnect) a komputer - każde urządzenie podłączone do routera będzie miało niezależny dostęp do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info dla posiadaczy "trzysta sześćdziesiątek" :


Chyba nikt jescze nie napisał - więc spieszę z iformacją:
Panowie i Panie !
Na live rozpoczęły się właśnie "Days of arcade" :) Dziś do zassania za zupełną darmochę jest HASBRO FAMILY GAME. Wkrótce (szczegóły na xbox live) będą m.in. Puzzle Quest Galactrix i Outrun. Kto żyw niech pobiera - póki trwa promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja stałem się szcęśliwym posiadaczem X360 2 tygodnie temu i musze powiedzieć, że byłem, jestem i zapewne będę jeszcze przez długi czas zadowolony z konsoli. Jak dotąt grałem tylko w NFS Undercover i FiFE 09 ale nie zamierzam na tym zaprzestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 20:01, Lordpilot napisał:

Info dla posiadaczy "trzysta sześćdziesiątek" :


Chyba nikt jescze nie napisał - więc spieszę z iformacją:
Panowie i Panie !
Na live rozpoczęły się właśnie "Days of arcade" :) Dziś do zassania za zupełną darmochę
jest HASBRO FAMILY GAME. Wkrótce (szczegóły na xbox live) będą m.in. Puzzle Quest
Galactrix i Outrun. Kto żyw niech pobiera - póki trwa promocja :)

Coś ci się ewidentnie poyebao .MicroSoft niczego za darmo nie daje .Za darmo to sobie możesz Trial ściągnąć ,pełniak kosztuje 800 MSP .A Days of Arcade tyczą się zupełnie czegoś innego ,aniżeli rozdawania darmowych arcade`ówek .
http://www.onlinecenter.pl/4289/Aktualnosci/Sroda-XBLA-Hasbro-Family-Game-Night.html
http://www.onlinecenter.pl/4215/Aktualnosci/Akcja-Dni-Xbox-Live-Arcade.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty już coś takiego robiłeś, lub znasz kogoś kto coś takiego robił ? Pytam bo chciałbym ściągnąć mapki do GoW''a 1 i jak kupię GoW''a 2 to wykorzystać zdrapkę. ;P Jednym słowem chciałbym wiedzieć czy dużo bym musiał się z czymś takim namęczyć i czy są jakieś minusy czegoś takiego, kolego. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 20:46, WorldWar3PL napisał:

Na ircu jest sporo ludzi, którzy się w to bawili :)

Trzeba kogoś znaleźć. :)

Dnia 18.03.2009 o 20:46, WorldWar3PL napisał:

Ten darmowy (ponoć jest darmowe testowanie) powinien się nadać ;>

Z tego co widzę to 7min darmowego testowania. :D ,,...A new window will appear - enter your username and password you received (or use demo / demo for a 7 minute free VPN test limited to 128kbit / sec)..." Mam nadzieje ,że uda mi się ściągnąć te mapki. ;> Jak się nie uda to będzie trzeba poszukać jakiegoś innego. :P

Pozdr.

Edit: Zapomniałbym... Dzięki z pomoc. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 20:22, albinskia napisał:

Ty już coś takiego robiłeś, lub znasz kogoś kto coś takiego robił ? Pytam bo chciałbym
ściągnąć mapki do GoW''a 1 i jak kupię GoW''a 2 to wykorzystać zdrapkę. ;P Jednym słowem
chciałbym wiedzieć czy dużo bym musiał się z czymś takim namęczyć i czy są jakieś minusy
czegoś takiego, kolego. ;)

Pozdr.

http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na xbox Live! na Niemcy, a co za tym idzie funkcje tej usługi mam po niemiecku. Da się zmienić ich język na polski lub angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:34, Dincooo napisał:

Zarejestrowałem się na xbox Live! na Niemcy, a co za tym idzie funkcje tej usługi mam
po niemiecku. Da się zmienić ich język na polski lub angielski?

Tylko, jeśli zrobisz konto na USA lub UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Chodzi o wolne ściąganie plików na Xbox Live. Na PC demka mi sciąga z prędkością 130 kb/s lecz na X360 idzie już max 60 kb/s (mam już tak od kilku dni).

P.S. Gdzie można ściągnąć demko CoD WAW ? Na XBL zablokowane. Jakieś torrenty etc. ? Bo chętnie bym spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ile tak by mógł sprzedać PS3 40gb z ośmioma grami np. MGS 4 GTA, Gran Turismo, Motorstorm Pacific Rift i Fallout bo niedługo zamierzam sprzedać pleja na rzecz X360 i czy jak kupie X360 wersję z HDMi to są tam inne złącza czy tylko hdmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się