Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 12:06, karpiu19 napisał:



Żadną. I zdecydowanie wybierz inną. Jak byś nie widział są to przerobione konsole, co wiąże się z brakiem gwarancji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 22:13, Meykan napisał:

/.../


Pokombinować z kontrolą rodzicielską możesz w zakładce System > Security Settings. Tam jest sporo kolejnych zakładek związanych z *parental control*. Co dziwne, jak chciałem w jedną wejść, kazało mi wpisać kod - dziwne tylko, że ja żadnego nigdy nie podawałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przerobionych lepiej nie kupować... Jasper jasperem, ale RRoD zawsze może się trafić ;) A wtedy nie doświadczysz super-szybkiego serwisu microsoftu... Możesz wywalić konsole, albo próbować Towel Tricka ;) Pójdź do empiku czy innego sklepu - za 850-900zł kupisz nówkę bundle pack z grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 16:27, master matrox napisał:

> /.../

Pokombinować z kontrolą rodzicielską możesz w zakładce System > Security Settings.
Tam jest sporo kolejnych zakładek związanych z *parental control*. Co dziwne, jak chciałem
w jedną wejść, kazało mi wpisać kod - dziwne tylko, że ja żadnego nigdy nie podawałem
;)

czyli jest domyślny 0000 albo 1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium Jasper nie ma pamięci flash 256MB. Zaleta Jaspera to nowsza technologia wykonania, czyli mniejszy pobór mocy i mniej się nagrzewa. Podobno im nowszy Xbox tym gorsze podzespoły ma w bebechach, ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to jesli chodzi o konsole to juz wiem :D dzieki za pomoc

a co do telewizora to podajcie czego LCD a nie Plazma bo pobor pradu to jest bujda wiec prosze jakies dobre argumenty bo nie chce kupic czegos czego pozniej bede zalowac

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 17:21, karpiu19 napisał:

dobra to jesli chodzi o konsole to juz wiem :D dzieki za pomoc

a co do telewizora to podajcie czego LCD a nie Plazma bo pobor pradu to jest bujda wiec
prosze jakies dobre argumenty bo nie chce kupic czegos czego pozniej bede zalowac

pozdrawiam

Smużenie na Plazmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał w Far Cry 2?
Chciałbym się dowiedzieć z kim tam się walczy - tzn wiem że na pewno z ludzikami, ale ciekaw jestem czy są tam też jakieś mutanty. Mam straszną ochotę rozwalić jakiegoś mutanta :D. Poza tym, czy gra jest krwawa? I ostatnie, czy jest długa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Kupiłem NBA 2k6, włączam i wyskakuje mi błąd, w którym napisane jest, że gra nie obsługuje systemu PAL-50 i trzeba zmienić na PAL-60. Było też napisane, że zmienić to można w Console Settings -> Display. No ale tego się tam nie da zmienić. Przeszperałem wszystko i nie znalazłem. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak z Fable 1, mimo iż mój TV CRT obsługuje 60. Wystarczy włożyć płytkę i nacisnąć ok przy tym ostrzeżeniu ;) Gra się włączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 18:18, Konował napisał:

Czy ktoś grał w Far Cry 2?
Chciałbym się dowiedzieć z kim tam się walczy - tzn wiem że na pewno z ludzikami, ale
ciekaw jestem czy są tam też jakieś mutanty. Mam straszną ochotę rozwalić jakiegoś mutanta
:D. Poza tym, czy gra jest krwawa? I ostatnie, czy jest długa?

Nie znajdziesz tam żadnych mutantów , gra praktycznie bez krwi (występują śladowe ilości ;]) , gra pod względem długości jest dobra 15h+(bez questów dodatkowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 18:18, Konował napisał:

Czy ktoś grał w Far Cry 2?

Ja tam nie grałem.

Dnia 09.03.2009 o 18:18, Konował napisał:

ale ciekaw jestem czy są tam też jakieś mutanty.

Ni ma żadnych.

>Mam straszną ochotę rozwalić jakiegoś mutanta
W Left 4 dead są zombie z tego co wiem, a w gears of war 1/2 to młócisz locusty które przypominają trochę takie mocniej zbudowane mutanty. :P

>Poza tym, czy gra jest krwawa?
Z tego co widziałem to jak zwykły FPS. Przypomina to bardziej jakiegoś CoD''a. :P

Dnia 09.03.2009 o 18:18, Konował napisał:

I ostatnie, czy jest długa?

Dokładnie nie wiem, ale ci co grali mówili ,że bardzooo nudna, bo jezdzi się ciągle po Afryce i zabija się bandytów, a oprócz tego nic innego się nie robi. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 18:47, albinskia napisał:

W Left 4 dead są zombie z tego co wiem, a w gears of war 1/2 to młócisz locusty które
przypominają trochę takie mocniej zbudowane mutanty. :P

Albi to ufole są :P (joke)

Dnia 09.03.2009 o 18:47, albinskia napisał:

Z tego co widziałem to jak zwykły FPS. Przypomina to bardziej jakiegoś CoD''a. :P

Krwawa jak zwykły FPS o so ci chozi? [*]

Dnia 09.03.2009 o 18:47, albinskia napisał:

Dokładnie nie wiem, ale ci co grali mówili ,że bardzooo nudna, bo jezdzi się ciągle po
Afryce i zabija się bandytów, a oprócz tego nic innego się nie robi. :P

Bandyci? Nie sądzę raczej frakcje walczące o wpływy w Afryce :) Ale jeździ się po Afryce to nudno? Fajnie [WoW]

Dnia 09.03.2009 o 18:47, albinskia napisał:

Pozdr.

Też ciebie pozdrawiam albiuś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 18:58, Kaucz napisał:

Albi to ufole są :P (joke)

Ale nie są zielone, ani srebrne. :P

Dnia 09.03.2009 o 18:58, Kaucz napisał:

Krwawa jak zwykły FPS o so ci chozi? [*]

No jak zwyky to tak ,że przeciwnik dostaje kulke, leci symboliczna ilość krwi i się przewraca. :P Niezwykły FPS to n GoW, przeciwnik dostaje pocisk, pociski/pociski i rozrywa go zalewając bliski obszar krwią, a gdy jedziesz go piłą to leci więcej grwi niż zmieści się w cysternie. :P

Dnia 09.03.2009 o 18:58, Kaucz napisał:

Bandyci? Nie sądzę raczej frakcje walczące o wpływy w Afryce :)

A kto normalny walczy o wpływy w Afryce ? :D Bandyci, oczywiście. xD

>Ale jeździ się po Afryce to nudno? Fajnie [WoW]
To se jeźdź* po afryce przez kilka godzin. :P

Dnia 09.03.2009 o 18:58, Kaucz napisał:

Też ciebie pozdrawiam albiuś :*

:*

*skrócona forma jeździj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś link do pewnego forum, gdzie ludzie zamieszczają dema gier wrzucone na rapidshare? Google nic nie wypluwa ;\

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:20, destro177 napisał:


Tak na szybko to tutaj jest kilka. Wczoraj na to wpadłem przypadkiem to pamiętam :) Miałem
kiedyś więcej linków, ale po kupieniu dysku przepadły.

Edit: zapomniałem o najważniejszym xD

http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=3712

Dzięki za link, wpadłem na niego, ale nie chodzi o to forum niestety ;)

Pozdrawiam

Edit: konkretnie szukam dema Halo 3, na Live nie ma, w ogóle wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się