Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Co do przerabiania konsoli to jest jedna wada która niweluje wszystkie zalety. Przeróbka jest nielegalna. Nie wspominając już o graniu na pirackich wersjach gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie krzycz wszyscy Cie slyszyla!
Przerobienie konsoli jest nielegalne, a kazdy kto ma przerobiona konsole zostaje zbanowany i nie ma dostepu do XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:36, shinian napisał:

Co do przerabiania konsoli to jest jedna wada która niweluje wszystkie zalety. Przeróbka jest
nielegalna. Nie wspominając już o graniu na pirackich wersjach gier.



DZIEKI!!A JAK RADZICIE ZAKUPIC XBOXA 360 CZY MOZE DROZSZE PS3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań używać Caps Locka, inaczej zostaną o tym powiadomione odpowiednie służby:DD
I lepiej kupić Xa 360, nawet nie zastanawiaj się nad wyborem - PS3 traci exclusive''y na rzecz nowego Xa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:42, kamilsms napisał:

DZIEKI!!A JAK RADZICIE ZAKUPIC XBOXA 360 CZY MOZE DROZSZE PS3??


Żeby dostać porządną opinię musiałbyś popytać osób które mają obie konsole. Na forum neo-plus i psx extreme znajdziesz napewno takie osoby. Ja mogę jedynie napisać, jak przedstawia się kwestia x360. Już w tej chwili ma sporo dobrych i bardzo dobrych gier. Jedyny problem do padający hardware. Na szczęście jeżeli masz nieprzerobioną konsolę można liczyć na dwuletnią gwarancję Microsoftu w systemie door2door. Mój x360 padł po pół roku uzytkowania. Zadzwoniłem na infolinię, kurier przyjechał w po 2 dniach a po 6 kolejnych miałem sprzęt spowrotem w domu. Żadnych dodatkowych opłat. Od tego czasu x360 działa jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:42, kamilsms napisał:

> Co do przerabiania konsoli to jest jedna wada która niweluje wszystkie zalety. Przeróbka
jest
> nielegalna. Nie wspominając już o graniu na pirackich wersjach gier.


DZIEKI!!A JAK RADZICIE ZAKUPIC XBOXA 360 CZY MOZE DROZSZE PS3??


Zdecydowanie Playstation 3. Jest lepsze pod względem sprzętowym od Xboxa 360 i ma Blu-Ray oraz możliwość całkowicie darmowego prowadzenia rozgrywek online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, X360 będzie lada moment, parę pytań.
1# Ponoć jakoś na monitorze CRT jest lepsza od tej na TV bez HD i nie tak bardzo gorsza od jakości HD READY. Ale nie o to mi chodzi. Ponoć podczas gry na monitorze który nie jest panoramiczny obraz albo jest chamsko rozciągnięty albo występują czarne paski jak w filmach DVD?
2# Czy na pewno jeżeli chodzi o dobór kabla płaci się tylko za markę jeśli chodzi o kabel oryginalny ? Bo kupuję za 99 zł Bigbena z przejściówką, odpowiednimi audio, tam odpowiednio ekranowany kabel jest i inne detaliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:25, WorldWar3PL napisał:

1# Ponoć jakoś na monitorze CRT jest lepsza od tej na TV bez HD i nie tak bardzo gorsza od
jakości HD READY. Ale nie o to mi chodzi. Ponoć podczas gry na monitorze który nie jest panoramiczny
obraz albo jest chamsko rozciągnięty albo występują czarne paski jak w filmach DVD?


Możesz sobie ustawić aby obraz był panoramiczny- wtedy masz te czarne paski jak w DVD albo ustawić obraz na 4:3- wtedy jest "chamsko" rozciągnięty.

Dnia 19.05.2007 o 20:25, WorldWar3PL napisał:

2# Czy na pewno jeżeli chodzi o dobór kabla płaci się tylko za markę jeśli chodzi o kabel oryginalny
? Bo kupuję za 99 zł Bigbena z przejściówką, odpowiednimi audio, tam odpowiednio ekranowany
kabel jest i inne detaliki.


Ja nie widziałem żadnej różnicy. Spayki natomiast napisał gdzieś, że jakość na okablowaniu microsoftu była lepsza. Są 2 solucje- albo ja miałem fart i dostałem jakiś wyjątkowy niefirmowy kabel, albo Spayki miał pecha i dostał wadliwy niefirmowy kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:58, shinian napisał:

> jakości HD READY. Ale nie o to mi chodzi. Ponoć podczas gry na monitorze który nie jest
panoramiczny

W odległości 2 metrów przeszkadza to bardzo, czy nie robi żadnej różnicy? Bo raczej panoramicznego monitora specjalnie pod X kupować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - nieraz widziałem, że ludzie grali na starszych telewizorach na X360 - nie było ani pasków, ani uciętego obrazu. Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:59, WorldWar3PL napisał:

W odległości 2 metrów przeszkadza to bardzo, czy nie robi żadnej różnicy? Bo raczej panoramicznego
monitora specjalnie pod X kupować nie będę.


To zależy:P Jeżeli najpierw ustawisz 4:3 to raczej nie zauważysz większych przekłamań. Jeżeli natomiast najpierw ustawisz panoramę z paskami to później na 4:3 nie będziesz mógł patrzeć:P Ja osobiście grałem na panoramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś coś słyszał o następnych obniżkach konsoli Microsoftu? (ja żem nie słyszał, tylko się pytam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:02, shinian napisał:

Ja osobiście grałem na panoramie.

Masz na myśli monitor panoramiczny czy ustawienie w CRT? Jeśli to drugie, to w jakiej odległości od monitora siedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:02, WorldWar3PL napisał:

Jeszcze jedno - nieraz widziałem, że ludzie grali na starszych telewizorach na X360 - nie było
ani pasków, ani uciętego obrazu. Hm.


A dlaczego miałby ucinać? Wyświetla normalną panoramę albo rozciąga obraz.

Dnia 19.05.2007 o 21:02, WorldWar3PL napisał:

Masz na myśli monitor panoramiczny czy ustawienie w CRT? Jeśli to drugie, to w jakiej odległości od monitora > siedziałeś?


Miałem monitor LCD (4:3) i grałem na nim w trybie panoramicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli mogę być szczery - 60GB starczy. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. Ja w kompie mam 40GB i i tak mam jakieś 8-9 wolnego, więc przy 60 w PS3 tez powinienem mieć od cholery miejsca. Ale z drugiej strony - skoro płyty BD mają 50GB, to ten HDD wcale nie zabija pojemnością ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 16:19, shinian napisał:

Na rynek zostanie wypuszczona nowy model PS3. http://www.gamespot.com/news/6171181.html?action=convert&om_clk=latestnews&tag=latestnews;title;3
Z 80GB dyskiem. Produtk ten narazie będzie dostępny jedynie w Korei.

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=76634- niestety nie dla europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:12, RX-8 napisał:

Cóż, jeżeli mogę być szczery - 60GB starczy. (...)


Mi to 20GB w x360 wystarcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:37, shinian napisał:

> Cóż, jeżeli mogę być szczery - 60GB starczy. (...)

Mi to 20GB w x360 wystarcza:P


Ja tam z tego 20 to 12 mam wolne :p Więc 20 w zupełności wystarczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup xbox 360 bo za duzo kasy laduje w moj komputer i gry dzialaja srednio:( znaczy wiele dzialla dobrze bo mam ath3000 gf 6800gs 256/256 1,5 gb ram, tylko co do xboxa 360 nie podoba mi sie to ze jest tam bardzo malo gier ktore sa spolszczone, niewie mczy sa jakies, czy bedzie kiedys oblivion na xboxa spolszczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się