Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 16:19, gVrV napisał:

Planuje zakup xbox 360 bo za duzo kasy laduje w moj komputer i gry dzialaja srednio:( znaczy
wiele dzialla dobrze bo mam ath3000 gf 6800gs 256/256 1,5 gb ram, tylko co do xboxa 360 nie
podoba mi sie to ze jest tam bardzo malo gier ktore sa spolszczone, niewie mczy sa jakies,
czy bedzie kiedys oblivion na xboxa spolszczony?


Jak na razie jedyne spolonizowane gry na x''a to Viva Pinata i Crackdown. Na spolszczonego Obliviona w najbliższym czasie raczej bym nie liczył, ale być może kiedyś, gdy xboxowa scena homebrew nieco bardziej się rozrośnie, ktoś pokusi się o stworzenie jakiegoś patcha polonizującego tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:19, gVrV napisał:

Planuje zakup xbox 360 bo za duzo kasy laduje w moj komputer i gry dzialaja srednio:( znaczy
wiele dzialla dobrze bo mam ath3000 gf 6800gs 256/256 1,5 gb ram, tylko co do xboxa 360 nie
podoba mi sie to ze jest tam bardzo malo gier ktore sa spolszczone, niewie mczy sa jakies,
czy bedzie kiedys oblivion na xboxa spolszczony?

wszystko wskazuje na to, że nadchodzący forza motorsport 2 też będzie po polsku, bowiem ku memu zaskoczeniu, tak właśnie odezwało się do mnie niedawno ściągnięte demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:19, gVrV napisał:

Planuje zakup xbox 360 bo za duzo kasy laduje w moj komputer i gry dzialaja srednio:( znaczy
wiele dzialla dobrze bo mam ath3000 gf 6800gs 256/256 1,5 gb ram, tylko co do xboxa 360 nie
podoba mi sie to ze jest tam bardzo malo gier ktore sa spolszczone, niewie mczy sa jakies,
czy bedzie kiedys oblivion na xboxa spolszczony?


Jak chcesz zastąpić konsole komputerem to polecam tylko i wyłącznie Playstation 3. Na nim zainstalujesz Linuxa i zrobisz sobie normalny komputer, a na X360 nie masz takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o polonizacjach produkcji, które ukażą się na rynku dopiero za jakiś czas, to oprócz drugiej części Forzy zlokalizowany zostanie również Mass Effect, futurystyczne RPG od znanego studia Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obka bym nie liczył. To były pierwszy znany mi przypadek, aby można było ściągnąć tłumaczenie z marketplace:P

matrox''a nie słuchaj On by PS3 nawet fanowi Mario polecił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:20, des1og napisał:

Jeśli mowa o polonizacjach produkcji, które ukażą się na rynku dopiero za jakiś czas, to oprócz
drugiej części Forzy zlokalizowany zostanie również Mass Effect, futurystyczne RPG od znanego
studia Bioware.


Tego do konca nie wiadomo. Spojrz na wersje jezykowa gry:
http://www.gram.pl/sk6_8QjeJ,3_Mass_Effect.html

Mam nadzieje, ze to tylko blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:25, Kurammi napisał:

Tego do konca nie wiadomo. Spojrz na wersje jezykowa gry:
http://www.gram.pl/sk6_8QjeJ,3_Mass_Effect.html

Mam nadzieje, ze to tylko blad :)


Hmm, dziwne. Jeszcze do niedawna wszędzie trąbili, że Mass Effect będzie po polsku, a tu taki zonk. Ale jak napisałeś miejmy nadzieję, że to tylko pomyłka i ME zostanie wydany w naszym ojczystym języku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 17:24, shinian napisał:

matrox''a nie słuchaj On by PS3 nawet fanowi Mario polecił:P



To coś złego, że polecam PS3 i że mi się ono podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:32, master matrox napisał:


> matrox''a nie słuchaj On by PS3 nawet fanowi Mario polecił:P


To coś złego, że polecam PS3 i że mi się ono podoba?

no wiesz on by polecił xboxa fanowi terisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:32, master matrox napisał:

To coś złego, że polecam PS3 i że mi się ono podoba?


Oczywiście, że nie ma nic złego w tym, że podoba ci się dana konsola. Problem stanowi natomiast to, że poleciłbyś każdemu PS3, niezależnie od jego preferencji.

filipchudy-> Nie załapałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam pytanie, myslicie ze cena do wakacji spadnie? i jak sie ma sprawa z internetem znaczy jak go podlonczyc? neostrade np moge podlonczyc pod xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:32, gVrV napisał:

a jeszcze mam pytanie, myslicie ze cena do wakacji spadnie? i jak sie ma sprawa z internetem
znaczy jak go podlonczyc? neostrade np moge podlonczyc pod xboxa?


Oj do wakacji juz niewiele czasu, nie wiem czy spadnie. Tak mozna podpiac pod Neostrade pod warunkiem, iz posiadasz router lub Livebox TP (plus wirelless adapter od M$)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:32, gVrV napisał:

a jeszcze mam pytanie, myslicie ze cena do wakacji spadnie? i jak sie ma sprawa z internetem
znaczy jak go podlonczyc? neostrade np moge podlonczyc pod xboxa?

na spadek ceny bym nie liczył. i tak jest dość tanio.
z podłączeniem do netu nie ma żadnych problemów o ile masz odpowiedni modem do neo. net do xboxa podłącza się przez kabel sieciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 08:01, shinian napisał:

Będzie nowy Sixaxis- z wibracjami: http://www.kikoo.pl/news/269-1/Sixaxis-zatrzęsie-się-jeszcze-w-tym-roku/
Najprawdopodobniej zmienią też design pada- nareszcie! chciałoby się rzec.


Z wibracjami to kuul. Ale sam Sixaxis mnie osobiści odpowiadał i ja na wygląd niego nie narzekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 08:01, shinian napisał:

Będzie nowy Sixaxis- z wibracjami: http://www.kikoo.pl/news/269-1/Sixaxis-zatrzęsie-się-jeszcze-w-tym-roku/
Najprawdopodobniej zmienią też design pada- nareszcie! chciałoby się rzec.


a dla mnie te wibracje to żadna frajda i ten efekt, że niby bardziej realistycznie - nie powiedział bym... Tylko po kilku godzinach gry zaczyna to wkurzać, a nie cieszyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 08:45, syriusz.b napisał:

a dla mnie te wibracje to żadna frajda i ten efekt, że niby bardziej realistycznie - nie powiedział
bym... Tylko po kilku godzinach gry zaczyna to wkurzać, a nie cieszyć ...


Wiesz to zależy jak są wykorzystane. Dla mnie niedoścignionym wzorem jest GRAW 1. Genialnie wykorzystano wibracje. Lekkie, pulsacyjne uderzenia podczas lotu śmigłowcem, inne w przypadku jazdy transporterem opancerzonym, wyskakujacy z rąk pad podczas strzelania z miniguna. Ledwo wyczuwalne uderzenia podczas marszu, wzmocnione podczas biegu. Istny majstersztyk. Ta gra wiele by straciła nie mając wibracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 08:45, syriusz.b napisał:

a dla mnie te wibracje to żadna frajda i ten efekt, że niby bardziej realistycznie - nie powiedział
bym... Tylko po kilku godzinach gry zaczyna to wkurzać, a nie cieszyć ...


jak shinian napisał, zależy od wykorzystania - mi bardzo podobało się dosłownie odczuwalne bicie serca w hitmanie. wiadomo, że bezsensowne telepanie padem nic nie wnosi do gry, ale takie smaczki jak napisałem, jednak powodują, że jakoś tak przyjemniej się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się