• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 08.12.2006 o 13:25, scott napisał:

gra ma klimat 1 jest b.dobra co do płynności cóż sam musisz potestować - czasem jak są wielkie
zadymy to potrafiło trochę zwolić ale nieznacznie - możesz nie które efekty wyłączyć i gra
będzie działać płynniej a zmian w grafie nie będzie aż tak dużo - naprawdę na wydajność nie
nażekałem - to nie Gothic III : )
naprawdę polecam grę - dobrze się przy niej bawiłem :)

Aha, a jak już wspomniałes Gothica 3 to jak ci chodzi na takim sprzęcie??
I ostatnie pytanko czy jak bym mial karte Geforce 7900Gt to zagrałbym sobie na maxa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2006 o 13:26, scott napisał:

acha patch immienia balladyna nie zmieni raczej i sorki za byka - narzekać a nie nażekać :)

A własnie , nie umiałem znaleśc na te pytanie odpowiedzi:)
A szkoda, bo jakoś to troche dziwnie brzmi,ale jak dla mnie nie liczą się imiona ale jaka jest fabuła i wątek główny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.12.2006 o 13:28, boduczek napisał:

Aha, a jak już wspomniałes Gothica 3 to jak ci chodzi na takim sprzęcie??
I ostatnie pytanko czy jak bym mial karte Geforce 7900Gt to zagrałbym sobie na maxa??


GIII tylko testowałem (pożyczyłem od kumpla na 2 dni) i wybiłem sobie tą gre ciężkim młotkiem z głowy - czemu mam tylko 1gb ramy i strasznie się cieło gra jest spaprana na maxa pod tym względem- gram cały czas w obliviona na 1280x1024 i prawie wszystko na maxa i działe płynnie - bez porównania
co do karty to napewno 7900gt jest znacznie lepszy bo 256 bit 2 razy więcej potoków pixel i verteks itd. ale jak chcesz wymieniać to może lepiej juz na gf8800 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.12.2006 o 13:34, scott napisał:

GIII tylko testowałem (pożyczyłem od kumpla na 2 dni) i wybiłem sobie tą gre ciężkim młotkiem
z głowy - czemu mam tylko 1gb ramy i strasznie się cieło gra jest spaprana na maxa pod tym
względem- gram cały czas w obliviona na 1280x1024 i prawie wszystko na maxa i działe płynnie
- bez porównania
co do karty to napewno 7900gt jest znacznie lepszy bo 256 bit 2 razy więcej potoków pixel i
verteks itd. ale jak chcesz wymieniać to może lepiej juz na gf8800 ???

Cieło się ale na jakich ustawieniach??A co do tych kart to źle napisałem:/ chciałem sie dowiedziec czy między Geforce 7600GS aGeforce 7600GT jest jakas róznica (jakaś napewno jest tylko jaka??)A co do Gf8800 aktualnie az tyle nie mam ale szkoda::ale po drugie by sie nie oplacało bo za parę miesiecy stanieje do ceny kart takich jak Geforce 7900GT(tak czytalem w CDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no to poczekaj na 7900gt najlepiej od msi 7900gto wymiata bo na 7600 to szkoda sensu :)
co do ustawiń gothica III to 1024x768 i średnie detale nieźle chrupało - poczekm z rok jak gIII będzie w ekstra klasyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2006 o 13:44, scott napisał:

no to poczekaj na 7900gt najlepiej od msi 7900gto wymiata bo na 7600 to szkoda sensu :)
co do ustawiń gothica III to 1024x768 i średnie detale nieźle chrupało - poczekm z rok jak
gIII będzie w ekstra klasyce :)

Ah, też bym tak chciał ale watpię żeby gothic 3 po roku był w Ekstra klasyce moze za 2-3 lata to tak ,ale za rok...Diablo II od ilu lat nie jest w ekstraklasyce tylko w platynowej kolekcji za 59,90 to zalezy od gry i jej sprzedarzy.A tak Geforce 7900Gt to tak ile kosztuje??A w Gothic to tak szarpal ze nie szkol grac czy tylko czasami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Po numero uno. Jestem tutaj nowy, chciałem się przedstawić. No więc przedstawiam się. xD Cześć.

Po numero duo. Mam Spellka 2, wszystko śmiga ładnie, pięknie ale po około 15 minutach gra się crashuje i nie pozostaje nic innego jak tylko zresetować kompa. ;/ Na grę długo czekałem i mi się bardzo podoba, a tu taki psikus.

Zna ktoś jakieś rozwiązanie? Cokolwiek? Zależy mi na tym. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.12.2006 o 22:16, Draxvoxdor napisał:

Panie Brygadzisto
przecież na gram.pl są wszystkie gry i ich wymagania, ale jak sie komuś nie chce szukać to
jego sprawa.

no dobra tylko ze to troche spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Mam problem z dojściem do sevenkeeps. Dokładniej gdy przechdzę przez portal pojawia sie błąd i gra się wyłącza. Czy ktoś wie co z tym trzeba zrobić lub co to za błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.12.2006 o 16:16, marlin15 napisał:

prawdopodobnie tak...ale nie licz na zbyt wiele w stosunku do jakosci grafiki...

No i mam za słabą grafike, lepiej mi poszukaj karte graficzną do notebooka z obsługą pixel shader 1.1(bez przsady z ceną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
mam problem, chodzi o to izgrze jak chcialbym stworzyc nowe konto w grze wielososobowej to wszystko ladnie wpisuje: nick, haslo, powtorz haslo, mail i zatwierdzam po 3 sekundach wyskakuje blad. Gdy probuje sie zalogowac rowniez
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drax!!!!!!
Napisz sobie to kurde na kartce a potem napisz w necie
Jarasz sie jak dziecko ktore dostalo lizaka
Za spamy daja warny (tak mi sie zdaje) albo bany wiec uwarzaj jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Obrażanie innych uzytkowników nie jest dobrym pomysłem, dodam jeszcze że Twój post to również spam. Polecam regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować