• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam mam pytanie waham się czy kupić Spellforce 2, czy wszystkie problemy przechodzą po zainstalowaniu patcha? Będzie chodzić na GF 6600 GT, AMD 3000+ 64, 1024 Ram?
Czytałem w pierwszych postach w tym temacie, że gra chodziła tragicznie na podobnych konfiguracjach, czy patch to zmienił?
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2007 o 11:00, Tank25 napisał:

Witam mam pytanie waham się czy kupić Spellforce 2, czy wszystkie problemy przechodzą po zainstalowaniu
patcha?

Tak, po spatchowaniu wszystko chodzi jak powinno, zresztą trzeba było sprawdzić jak twój sprzęt poradzi sobie z demem; gra powinna jednak działać u ciebie bez problemów na średnio-wysokich ustawieniach, tak więc jeśli lubisz Spellforca, to nie ma się co wahać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z misją główną "Wojownik cienia" jest to w mapie Brama Mieczy część 2. Problem polega na tym, że owy wojownik każe mi pozbyc sie pierścienia cienia, którego wykułem w ognistej kuźni. No to sprzedję go lub niszczę, a cień mówi dalej to samo, zebym wyrzucił to ścierwo itd. Próbowałem przenosic sie na inne mapy i z powrotem, a takze wczytywałem grę, ale nie przyniosło efektu. Proszę o pomoc. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2007 o 18:31, Tank25 napisał:

Dzięki już zamówiłem, patche ściągnięte czekam aż przyjdzie gierka.


No właśnie Tank25! Spotykam Cię w wątku NWN2PL! Z uwagi na problemy z NWN2PL, napisz mi krótko, czy mogę spokojnie kupić SF2PL? Czy te ostatnie poprawki załatwiają temat, czy będę się tu dopisywać jak w NWN2PL?

(przeglądałem ten wątek od pierwszej strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Musisz ulozyc to wedlug nastepujacej kolejnosci- zaczynajac od spiral - cuboid - snake - heart- eye - star- triangle - cross . Serce znajduje sie po lewej stronie,musisz tak to dopasowac aby te elementy byly obok siebie w tej kolejnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak mam zdobyć dokumenty w grze dowolnej? Uwolniłem 3 mędrców z Kamieni Magnetycznych i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2007 o 18:34, Black Ajgor napisał:

No właśnie Tank25! Spotykam Cię w wątku NWN2PL! Z uwagi na problemy z NWN2PL, napisz mi krótko,
czy mogę spokojnie kupić SF2PL? Czy te ostatnie poprawki załatwiają temat, czy będę się tu
dopisywać jak w NWN2PL?

(przeglądałem ten wątek od pierwszej strony)

Witam sorka że tak późno odpisuje. Gra po zainstalowaniu patcha poprawiającego wydajność śmiga aż miło. Na moim sprzęcie (GF 6600 GT AMD 64 3000+ 1024 Mb RAM) gra chodzi w rozdziałce 1024 x 768 z włączonym praktycznie wszystkim oprócz cieni (minimum).
Gra jest fajna gratuluje zakupu. Drugiego patcha nie instalowałem bo u mnie żadne problemy nie wystąpiły z czcionką.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2007 o 18:52, Tank25 napisał:

Witam sorka że tak późno odpisuje. Gra po zainstalowaniu patcha poprawiającego wydajność śmiga
aż miło. Na moim sprzęcie (GF 6600 GT AMD 64 3000+ 1024 Mb RAM) gra chodzi w rozdziałce 1024
x 768 z włączonym praktycznie wszystkim oprócz cieni (minimum).
Gra jest fajna gratuluje zakupu. Drugiego patcha nie instalowałem bo u mnie żadne problemy
nie wystąpiły z czcionką.
Pozdrawiam.

problemy z czcionką są w rozdziałkach powyżej 1024x768 ( jak gram 1280x1024 i wyglądało to fatalnie - nieczytelnie)
Fakta gra jest b.dobra jak dla mnie wszystkie spell forcy są bardzo dobrymi chodź mocno nie docenionymi strategiami/rpd - 110 razy lepiej grało mi się w obe spele niż np: w warcrafta3 czy AofE 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.02.2007 o 08:48, scott napisał:

problemy z czcionką są w rozdziałkach powyżej 1024x768 ( jak gram 1280x1024 i wyglądało to
fatalnie - nieczytelnie)


patch który likwiduje błądne wyświetlanie znaków w większych rozdzielczościach powinien pomóc
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1336
u mnie pomogło
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.02.2007 o 12:20, filipsieradzki napisał:

patch który likwiduje błądne wyświetlanie znaków w większych rozdzielczościach powinien pomóc

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1336
u mnie pomogło
Pozdrawiam


wiem wiem - odpisywałem na post wyżej - ja Spell Forca 2 już dawno ukończyłem z owym patchem ;)
ale dzięki za dobre chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.02.2007 o 08:48, scott napisał:

problemy z czcionką są w rozdziałkach powyżej 1024x768 ( jak gram 1280x1024 i wyglądało to
fatalnie - nieczytelnie)
Fakta gra jest b.dobra jak dla mnie wszystkie spell forcy są bardzo dobrymi chodź mocno nie
docenionymi strategiami/rpd - 110 razy lepiej grało mi się w obe spele niż np: w warcrafta3
czy AofE 3

Dokładnie, jeżeli chodzi o połączenie strategii z RPG to spellforce 1 i 2 są bezkonkurencyjne. Ja na szczęście nie gram w wyższych rozdziałkach niż 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dość dziwny problem. Chciałem dzisiaj odinstalować Spellforca 2, a tu zonk. Wyskoczył mi błąd (taki jak na obrazku) i operacja zostaje przerwana :/. Czy da się w jakiś normalny sposób usunąć gre z dysku, czy będę zmuszony usunąć ją, że tak powiem na chamca (znaczy się prawym guzikiem i usuń ;p - raczej zła metoda)?

20070217094056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.02.2007 o 09:43, Kunek90 napisał:

Mam dość dziwny problem. Chciałem dzisiaj odinstalować Spellforca 2, a tu zonk. Wyskoczył mi
błąd (taki jak na obrazku) i operacja zostaje przerwana :/. Czy da się w jakiś normalny sposób
usunąć gre z dysku, czy będę zmuszony usunąć ją, że tak powiem na chamca (znaczy się prawym
guzikiem i usuń ;p - raczej zła metoda)?


jak się nie da normalnie to wywal ręcznie a potem np. regcleanerem wyczyść wpisy w rejestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spell Force 2 :Mam ta gre oryginalna, była dołączona do karty Graficznej ale chciałmym ja troche ulepszyć by była Polska(niestety zagraniczny producent kart Graficznych nie pomyślał o Polskim) Czy może ktoś przykleić plik spolszczający? Będe wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie mam też tą wersie z Karty graficznej co do spolszczenia to wydaje mi się że nie ma takiego
I mam jeszcze pytanie jakie patche muszę zainstalować żeby mieć wersie gry 1.02 bo chciał bym sobie włączyć trainera ( chety :P ) ale on działa tylko z wer. 1.02 chyba że zna ktoś kody do podstawowej wersji :) i mam jeszcze pytanie jak się włancza w tej grze konsole :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować