• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie wiem czy ktoś zgłaszał już taki problem, ale mam wrażenie, że ni z tego ni z owego "sejw" mi się zepsuł ;\
Grałem juz sporo, trudno mi teraz konkretnie powiedzieć gdzie konkretnie jestem (bo z pracy piszę) ale będzie tak 1/3 poradnika ;)
Włączam zapisaną grę i po 2-3 sekundach gra się zatrzymuje choć w tle muzyka idzie dalej jak gdyby nigdy nic.
Przejście do Windowsa z bólami ale się udaje, ctrl+alt+del potem wyłączenie gry po dłuższej chwili też daje radę. No ale co z tego skoro grać się nie da. Poprzedni zapisany "sejw" pracuje dobrze ale nie chce mi sę całej mapy od nowa zaczynać :\
Od razu dodam, że stery do grafy najnowsze (zresztą do tej pory na nich gra śmigała).
Miał ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.03.2007 o 15:52, Sycylius napisał:

Witam.Czy wersja Platynowej kolekcj jest spatchowana?

Na to pytanie nie znam co prawda odpowiedzi, ale do tej pory zawsze CDP wydając gry nawet w reedycjach dawał je spatchowane do najnowszej wersji. Ale nawet jeśli nie, to patch poprawiający wydajność ma tylko 3 MB, więc nie będzie problemu.

Dnia 08.03.2007 o 15:52, Sycylius napisał:

Czy Polska wersja po spatchowaniu chodzi równie dobrze co zagraniczna?

Grałem w angielskie demo i na tej podstawie mogę stwierdzić, że po wgraniu patcha wydajność w polskiej wersji była taka sama co w demie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2007 o 21:26, Sycylius napisał:

Nie dosc ze taniej niz w platynie (...)

Wiesz, to zależy - jeśli masz zarejestrowaną chociaż jedną grę z Platyny i odpowiednią ilość wPLN-ów, to SF2 możesz kupić za 39.99 zł, czyli 10 zł taniej niż w wirtusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam mały problem.W 2 miesj musze oslaniac te konie gdy doszlem do tych 2 braci co mam ich odszukac(zadanie poboczne od kowala)Pokazuje mi sie koniec gry i moge tylko wczytac gre albo wyjsc do menu,wtF?!Oco chodzi?!ps help;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.03.2007 o 19:18, Sycylius napisał:

Mam mały problem.W 2 miesj musze oslaniac te konie gdy doszlem do tych 2 braci co mam ich odszukac(zadanie
poboczne od kowala)Pokazuje mi sie koniec gry i moge tylko wczytac gre albo wyjsc do menu,wtF?!Oco
chodzi?!ps help;D

Widocznie załatwili Ci te osłaniane konie, najpierw odeskortuj karawanę do portalu, a dopiero później wypełniaj dodatkowe misje i zwiedzaj mapę.A jeżeli doprowadziłeś wszystkie konie to niestety masz problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znowu mam problem;(.Doszłem do misij w siedmiogrodzie i podczas grania w róznych momentach poprostu resetuje mi sie komp.Wczesniej nie mialem tego typu problemów,dopiero gdy doszlem do tego nieszczęsnego siedmiogrodu kompletnie niewiem oco chodzi.Moj komp to GeForce 6600GT 128mb,Pentium IV 2.4 768ram win XP SP II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pytanie jakiś czas temu zaczełam grać w spellforce 2: shadow wars. Jestem na pierwszym etapie i nie wiem jak wykonać następującą misję: obroń miasto i zniszcz budynki wroga (czy jakoś tak). Pokonałam wroga budynki chyba też zniszczyłam bo była tam wieża. Dalej powinnam iśćna zachód do bramy przy której powinien ktoś stać i wpuścić do środka, a tak nie jest. Co mam robić??? Proszę o pomoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2007 o 10:20, Fumiko napisał:

Która to jest mapa? I czy w kampanii czy w trybie gry swobodnej?

gram w kampani na 1 mapie i pierwszym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2007 o 21:21, Ktoś20 napisał:

> Która to jest mapa? I czy w kampanii czy w trybie gry swobodnej?
gram w kampani na 1 mapie i pierwszym etapie.

Jeśli dobrze pamiętam, to w wiosce są chyba ze trzy grupy wrogów i wieżyczka, pewnikiem nie rozwaliłaś wszystkich wrogów, musisz pochodzić po mapce, coś pewno zostało, albo zbliżyć się do bramy bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2007 o 12:50, Aragi napisał:

> > Która to jest mapa? I czy w kampanii czy w trybie gry swobodnej?
> gram w kampani na 1 mapie i pierwszym etapie.
Jeśli dobrze pamiętam, to w wiosce są chyba ze trzy grupy wrogów i wieżyczka, pewnikiem nie
rozwaliłaś wszystkich wrogów, musisz pochodzić po mapce, coś pewno zostało, albo zbliżyć się
do bramy bliżej?

dzięki poprubuję. Jedną wieżę na pewno rozwaliłam. Nigdzie na mapie nie ma koloru czerwonego. Są tam dwie bramy, a przez żadną nie mogę przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z kodami error: funcion agruments expeced last token real: ''<eof> at line 1 in sting i jak sprawdzic jaka mam wersje gry i czy wie ktos co z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem ze Spelforce 2 i nie wiem czy jest to wynik mojego niedopatrzenia w trakcie gry czy jakiegoś buga.
Po zdobyciu Zwierciadła Cieni i powrocie do Bramy Mieczy, mam prorozmawiać z Wojownikiem Cienia. On każe mi coś wyrzucić i na tym kończy się rozmowa. Gry już nie miałem pomysłów co zrobić, zajrzałem do poradnika i okazało się, że powienienem wyrzuciś Pierścień Cienia, nawet po jego zniszczeni/sprzedaniu, Wojownik Cienia nadal nie chce ze mną rozmawiać. Czy ktoś zna sposób, by zmusić go do mówienia
Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 10:55, Hav5ock napisał:

(...) okazało się, że powienienem wyrzuciś Pierścień Cienia, nawet po jego
zniszczeni/sprzedaniu, Wojownik Cienia nadal nie chce ze mną rozmawiać.

Tu nie chodzi o pierścień - możesz go sobie zatrzymać; w poradniku jest błąd - musisz pójść do Wojownika Cienia sam, swoich bohaterów zostaw z dala od miejsca spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 11:48, Raylin napisał:

> (...) okazało się, że powienienem wyrzuciś Pierścień Cienia, nawet po jego
> zniszczeni/sprzedaniu, Wojownik Cienia nadal nie chce ze mną rozmawiać.
Tu nie chodzi o pierścień - możesz go sobie zatrzymać; w poradniku jest błąd - musisz pójść
do Wojownika Cienia sam, swoich bohaterów zostaw z dala od miejsca spotkania.


Wielkie Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować