• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.12.2006 o 16:41, qrczak13 napisał:

Witam! Wie ktoś jak podwędzić w Siedmiogrodzie na rynku te skrzyneczki z kasą kupców. Ciągle
mam "to jest zły moment"?
Pozdrawiam z placu boju.


Będziesz miał później questa w którym w ramach zdobywania zaufania złodziei będziesz je musiał podwędzić. Questa zleca babka w kwaterach milicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanie bardziej w ramach dzialu "problemy z misjami" ze takiego nie ma trza sie zaspokoic tym :P (itak procz fumiko nikt nie odpowie jesli sie myle to srry)
Nom wiec w grze dowolnej czy jest szansa przejscia "Zelaznych pol" w single player bo nawed jak zdae wybudowac 30 czarowniczek tro sie na mnie rzuca 30 niedzwiedzi ze srodka 10 harpi z lewej 50 lucznikow z prawej... Probowalem na necie we 3 i nie dalo rady :| pokonalismy pierwsza fale i nagle... 100 lucznikow, 50 szmaanow z prawej ze srodka wyskoczylo nowe 20 niedzwiedzi :| 4x probowalem ale konczylo sie na niedziwedziach 2 fala :| Zna ktos fajna taktyke na ta mape bo nie moge jej przegapuic :P Wolalbym taktyke na 1 osobe bo wtedy oni zabieraja wszystkie skrzynki i ja zostaje po tej misji goly :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dosc unikalny problem z gra wieloosobowa :)
Mianowicie:
Gram z kolegami przez neta i nagle wystapil lagg acces cos tam cyzli czesto tak sie dzieje (mam oryg.) wiec wteyd restartuje gre
I wchodze w zakladke internet loguje sie wszystko elegancko i pisze ze ten urzytkownik sie zalogowal. I nie moge grac a noiwego konta nie moge stworzyc bo pisze ze bledny klucz cd :| co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odczekać, bo gra ciągle jest pewna że jesteś zalogowany i siłą rzeczy uznaje Twój kod jako błędny (skoro jesteś zalogowany to nie możesz się drugi raz wlogować). Mam nadzieję że jasno to wytłumaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Probowalem zrobic new account ale pisalo ze bledny cd key :|
Co na to mi odpowiesz?
A tak wlasciwie fumiko to spadasz w dol ;) bylas wysoko potem robotnik dzis nawed obywatel :) i znowu robotnik :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2007 o 21:07, Piracka napisał:

Probowalem zrobic new account ale pisalo ze bledny cd key :|
Co na to mi odpowiesz?


To samo - poczekaj aż cię gra wyloguje.

Dnia 01.01.2007 o 21:07, Piracka napisał:

A tak wlasciwie fumiko to spadasz w dol ;) bylas wysoko potem robotnik dzis nawed obywatel
:) i znowu robotnik :|


Obywatel? To na starego posta trafiłeś. A zresztą masz moje gg, nie róbmy czata z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Akurat mam pechowy moment bo sie gg nie wlacza :P
Ale jesli ja prosilem mailowo 4 kolegow zeby mi tworzyli konta i zandeju sie nie udalo bo bledny klucz cd to chyba raczej blad gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2007 o 20:14, Fumiko napisał:

Odczekać, bo gra ciągle jest pewna że jesteś zalogowany i siłą rzeczy uznaje Twój kod jako
błędny (skoro jesteś zalogowany to nie możesz się drugi raz wlogować).


Hmmm mija juz doba od problemu i nic :( martwie sie juz troszeczke bo gra przez internet to jedyna nadzieja by tej gry nie odstawic na pulke. W potyczkach komputer robie jak chce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2007 o 14:32, Argento55 napisał:

Hej! Jak ułożyć mozajkę w laboratorium?Chodzi mi o kolejność płytek

Na pamięć to Ci nie odpowiem - w poradniku jest zdjęcie tego cuda, ja trochę niedowidziałem więc wybierałem najbardziej podobny znaczek (i kolor) i wg. tego układałem mozaikę - przy zbliżeniu koło zawnętrzne pokazuje w jakiej kolejności idą klocki, najtrudniejsze to trafienie pierwszego, później to już proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2007 o 15:22, Argento55 napisał:

A czy możesz mi podać linka do tego przewodnika:)

Hm... myślałem o poradniku CD-Projektu dołączonego do oryginalnej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety nie mam go.Mam jakiś inny poradnik ale akurat tutaj jest tylko napisane że trzeba w odpowiedniej kolejności(tyle to i ja wiem:P) iże ma mi pomóc płyta południowo-wschodnia. A ja juz nie mam ani koncepcji ani nerwów się tym bawić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Nie wiem czy na Twoim kompie pójdzie spellforce 2, ale prosiłbym Cię o niezamieszczanie w postach obrazków niezwiązanych z tematem wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2007 o 11:38, kamiloz1721 napisał:

siema mam pytanie. czy na moim kompie pójdzie sp2??
celeron 2.42 GHz, 768 MB RAM, radeon 9200 128 MB RAM.
z góry dziękójez za odpowiedz.

fcb VeB


Hmmm powinno pujsc sciagnij tylko najnowsego patcha zwiekszajacego wydajnosc ja mam procka gorszego o polowe pamiec 1gb i karte troche lepsza i mi sie nie wiecha wiec tobie tez nie powinno p.s sciagnij jeszcze sterewniki do karty

A co do budo po co piszesz ze nie wiesz? Jak nie wiesz to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko juz koncze spellforce2 i mam postac wojownika z 30lv i jestem w miejscu gdzie Malakai ma swoje laboratorium a tam obok jest teleport i zagadka z tymi kamyczkami z wezem szescianem itd.
Meczylem sie nad tym dobre 2h ,rozrysowywalem na kartce obliczalem kolejnosci i dalej nic.
Jak mam ulozyc te kamyczki zeby bylo wszystko ok.

Prosze o odpowiedz lub zdjecie w jakiej kolejnosci mam je ulozyc lub jakies wskazowki bo chyba zaczne stosowac tam matme zaawansowana i bede liczyc prawdopodobienstwo z całek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować