• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Zażalenie do CdProject

Pytanie

Mam do was zażalenie z grą Warcraft 3 The Frozen Thgrone, ponieważ ktoś o nicku kjj kożysta z mego CD-Key a ja nikomu go nie udostępniałem,ani w internecie ani nigdzuie więc wkuża mnie że ktoś go używa , więc proszę o wyeliminowaniu go, mój nick to EvilIllidan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

a gdzie kupiles gre? w Empiku ? albo w media-Karkt ? niestety w tych sklepach dochodzi czasem do wykradzenia cd-keya przez pracownikow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 17:49, EdenLord napisał:

Mam do was zażalenie z grą Warcraft 3 The Frozen Thgrone, ponieważ ktoś o nicku kjj kożysta
z mego CD-Key a ja nikomu go nie udostępniałem,ani w internecie ani nigdzuie więc wkuża mnie
że ktoś go używa , więc proszę o wyeliminowaniu go, mój nick to EvilIllidan.pl

Czy to jest wydanie platynowej kolekcji? bo jeżeli tak to powinieneś zobaczyć czy byłą wtedy nalepka certyfikatu, jeżeli była to ktoś ci się włamał na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 17:50, morthi napisał:

a gdzie kupiles gre? w Empiku ? albo w media-Karkt ? niestety w tych sklepach dochodzi czasem
do wykradzenia cd-keya przez pracownikow :/


To prawda. Czytalem o tym w gazecie - bardzo często się to zdarza.
Pisali, że nie ma sposobu na zakończenie tego procederu.

A takie rzeczy to proponuje zgłaszać bezpośrednio (na maila) do nich.
Swoją drogą pewnie w jakiś sposób da się ustalić kto korzysta z Twojego CD-Key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cd-Key powinnien byc w środku gry i powinnien tez byc naklejka czyli certyfikat Jakosci gry. CDP wprowdziło to niedawno ale nie weim czy to przynosi jakiekolwiek korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

oczywiscie ze jest sposob na zakonczenie takiego procederu :) przeciez pracownicy kradna dlatego ze jest za mala kontrola - ew kradna razem z kontrola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale skad ktos moze wiedziec ze korzysta z jego CD-keya przeciesz CD-key uzywa sie do procesu instalacji gry.

Jak cos źle zrozumialem wytłumaćcie mi to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ano zeby wejsc na BN wymagana jest autoryzacja CD-Keya a na raz w sieci nie moga byc dwa cd-keye a skoro kos wykorzystuje ten cd-key to system odmawia zalogowania innej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 18:29, Filip92 napisał:

Ale skad ktos moze wiedziec ze korzysta z jego CD-keya przeciesz CD-key uzywa sie do procesu
instalacji gry.

Jak cos źle zrozumialem wytłumaćcie mi to !!!



do połączenia sie z Battle Netem potrzebny jest uniaklny CD-Key, na BN nie wejdą dwie osoby o tym samym cd-keyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 18:26, morthi napisał:

oczywiscie ze jest sposob na zakonczenie takiego procederu :) przeciez pracownicy kradna dlatego
ze jest za mala kontrola - ew kradna razem z kontrola :D


Coś mi bardziej to drugie pasuje do polskiej rzeczywistości.
Pamiętam jak jakiś rok albo dwa lata temu ukradli w diabły platyny z mennicy i kompletnie nikt nie ma pomysłu kto i jak to zrobił. Pewnie było tak jak mówisz - kradł i pracownik i ten co go kontrolował.
A wracając do tematu to może powinno się w jakiś bardziej wymyślny sposób plombować te CD-key.
Chociaż na naszych rodzimych szachermacherów to chyba nic nie da - zawsze będą kombinować.
Ciekawe ile takich przypadków zdarza się za naszmi granicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 17:49, EdenLord napisał:

Mam do was zażalenie z grą Warcraft 3 The Frozen Thgrone, ponieważ ktoś o nicku kjj kożysta
z mego CD-Key a ja nikomu go nie udostępniałem,ani w internecie ani nigdzuie więc wkuża mnie
że ktoś go używa , więc proszę o wyeliminowaniu go, mój nick to EvilIllidan.pl


no to nie pisz na forum graczy tylko do nich emaila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

spróbuj zrobić reklamacje, ja miałe wprawdzie problem bo CD mi nie działał, ale wszystko łądnie wymienili, mimo że u nich na kompie płytka działała..

O i tu może być problem, że ktoś miał gre tą i złożył reklamacje, czy też dał ja do zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 17:49, EdenLord napisał:

Mam do was zażalenie z grą Warcraft 3 The Frozen Thgrone, ponieważ ktoś o nicku kjj kożysta
z mego CD-Key a ja nikomu go nie udostępniałem,ani w internecie ani nigdzuie więc wkuża mnie
że ktoś go używa , więc proszę o wyeliminowaniu go, mój nick to EvilIllidan.pl


masz pecha bo jest juz po godzinach pracy i podejrzewam ze support z cdp zrobil sobie weekend (może nawet dlugi).

jezeli zarejestrowales gre to po wejsciu na swoje konto w gram pl i kliknieciu na "pomoc" przy nazwie gry na samym dole nowootwartej strony znajdziesz linka:
"Moj Cd-Key jest używany przez inną osobę."
klikasz i masz mozliwe rozwiazania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 18:42, Jarys napisał:

> oczywiscie ze jest sposob na zakonczenie takiego procederu :) przeciez pracownicy kradna
dlatego
> ze jest za mala kontrola - ew kradna razem z kontrola :D

Coś mi bardziej to drugie pasuje do polskiej rzeczywistości.
Pamiętam jak jakiś rok albo dwa lata temu ukradli w diabły platyny z mennicy i kompletnie nikt
nie ma pomysłu kto i jak to zrobił. Pewnie było tak jak mówisz - kradł i pracownik i ten co
go kontrolował.
A wracając do tematu to może powinno się w jakiś bardziej wymyślny sposób plombować te CD-key.

Chociaż na naszych rodzimych szachermacherów to chyba nic nie da - zawsze będą kombinować.
Ciekawe ile takich przypadków zdarza się za naszmi granicami.

Ja mam pomysł- na tylnej stronie pudełka będzie cd-key w formie zdrapki (zdrap, żeby zobaczyć kod), dzięki temu będzie można przed kupnem sprawdzić, czy ktoś już "korzystał" czy nie, bo raczej takiej zdrapki się domowymi metodami nie podrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.08.2006 o 19:36, misiaqu8 napisał:

Ja mam pomysł- na tylnej stronie pudełka będzie cd-key w formie zdrapki (zdrap, żeby zobaczyć
kod), dzięki temu będzie można przed kupnem sprawdzić, czy ktoś już "korzystał" czy nie, bo
raczej takiej zdrapki się domowymi metodami nie podrobi.



Nie bój nic, nad Wisłą na wszystko znajdzie sie sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po 1: moze ten "kjj" to po prostu Ty? czasami jest tak ze po wywaleniu z gry battlenet ciagle mysli ze jestes online
Po 2: jak nie to po prostu ktos Ci ukradl cdkeya, nie wiem w jaki sposob ale znam dobry sposob zeby juz nie gral na nim: siedzisz przez tydzien nonstop w grze no i odechce mu sie wchodzic na Twoim cdkeyu

ciagle jednak mysle ze to po prostu Ty, jaka nazwe podales instalujac wara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 18:29, Filip92 napisał:

Ale skad ktos moze wiedziec ze korzysta z jego CD-keya przeciesz CD-key uzywa sie do procesu
instalacji gry.

Jak cos źle zrozumialem wytłumaćcie mi to !!!

wiem, że to nie ten temat ale filip czy ty piszesz czasem do kś. Bo widziałem email od kolesia o tym samym nicku na forum i gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować