Zaloguj się, aby obserwować  
Diddle

4Gramy - Temat Ogólny

413 postów w tym temacie

Zastanawiam się, kto będzie następnym rozgGRAMionym, Olki77 przed chwilą mnie wystraszył tym, że... nieważne ;-)
Czekam z niecierpliwością na kolejny wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:06, WorldWar3PL napisał:

Zastanawiam się, kto będzie następnym rozgGRAMionym, Olki77 przed chwilą mnie wystraszył tym,
że... nieważne ;-)

Że ty! NApewno, a bym się nie bał ;P

Dnia 06.01.2007 o 19:06, WorldWar3PL napisał:

Czekam z niecierpliwością na kolejny wywiad.

Ja też, najbardziej podobał mi się z HumanemGhostem i z Kamil.i.Maciekem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:17, darth 16 napisał:

Że ty! NApewno, a bym się nie bał ;P

Ale jednak się wystraszyłem, gratulacje z tego powodu, że zgadłeś czego się wystraszyłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:18, HumanGhost napisał:

> Takiego tematu chyba nie ma. Szukarka nic nie znalazła.

No nie ma. :-)
W sumie fajny pomysł na reklamę. Normalnych reklam juz prawie nikt nie czyta. Tylko się spojrzy
i leci dalej a tutaj nawet mozna coś poczytać. Weług mnie dobry pomysł. :-)



Nooo,był nawet wywiad z tobą...taaaka sława.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 21:18, Ashakel napisał:

Nooo,był nawet wywiad z tobą...taaaka sława.... ;P


Ale jakbyś nie wiedział to nie tylko był z nim wywiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, odpowiesz (jeśli to będziesz ty:P) wymijająco i będziesz miał niepowtarzalną okazję kogoś pozdrowić. ;P
PS. Jeli to będziesz ty, to nie obraże się jak w pozdrowieniach napiszesz że darth 16 Cię motywował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:16, darth 16 napisał:

PS. Jeli to będziesz ty, to nie obraże się jak w pozdrowieniach napiszesz że darth 16 Cię
motywował. :D


Te. Nie podlizuj się sekretarzowi. Jak już to możesz tylko błagać żeby z łaski swojej umieścił małą o tym. Ale na pewno już jest wywiad zrobiony na najbliższego Insider''a. Robią go tak około z miesięcznym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:21, Piotrbov napisał:

Te. Nie podlizuj się sekretarzowi [...]

Ot kurczę, aż ważny się poczułem ;-)
Szczerze mówiąc bardzo chciałbym być w 4gramy, ale cóż... Olki77 po prostu mnie nabrał xP Nabierając mnie -> wystraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:22, WorldWar3PL napisał:

> Te. Nie podlizuj się sekretarzowi [...]
Ot kurczę, aż ważny się poczułem ;-)
Szczerze mówiąc bardzo chciałbym być w 4gramy


A któż by nie chciał ... :p Ty sie cieszyłeś, że może będziesz, a ja się cieszyłem jak mi kolega powiedział, że kaczka miala zawał, ale to był joke tylko ... a taka radocha była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żarty żartami, a my się wszystkim przejmujemy ;-)
Przynajmniej byłem już w Loom & Kuki Show, ale przyznam, że zadano mi beznadziejne pytania i tego wywiadem nazwać absolutnie nie można. Wciąż mnie ciekawi, kto będzie w najbliższym 4gramy ?! Może ktoś by w końcu dał jakiś cynk...
darth 16 - sekretarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:29, WorldWar3PL napisał:

No cóż, żarty żartami, a my się wszystkim przejmujemy ;-)
Przynajmniej byłem już w Loom & Kuki Show, ale przyznam, że zadano mi beznadziejne pytania
i tego wywiadem nazwać absolutnie nie można. Wciąż mnie ciekawi, kto będzie w najbliższym 4gramy
?! Może ktoś by w końcu dał jakiś cynk...
darth 16 - sekretarz ;-)


ja tam sławny nie jestem :p Więc mnie już można skreślić poczekam... myśle, że za 5 numerów ... ee sory 500 numerów się odezwą ...;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olki też nie był taki sławny, a został wybrany. Human Ghost podobnie.
A poza tym Ciebie pamiętam, można by powiedzieć od zawsze, tylko nie mogę skojarzyć czym konkretnie się wyróżniałeś.
P.s. : jak mnie zapytają kiedyś o ksywę "kradziejnik laptopów", to się zdenerwuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:32, WorldWar3PL napisał:

Olki też nie był taki sławny, a został wybrany. Human Ghost podobnie.
A poza tym Ciebie pamiętam, można by powiedzieć od zawsze, tylko nie mogę skojarzyć czym konkretnie
się wyróżniałeś.
P.s. : jak mnie zapytają kiedyś o ksywę "kradziejnik laptopów", to się zdenerwuje ;-)


No wiesz różni userzy różnych pamiętają dla mnie np. Human jest sławny na tym forum bo go widzę wszędzie, ciebie zresztą też i nie było by dla mnie zdziwieniem gdybym zobaczył wywiad z tobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ciebie zresztą też i nie było by dla mnie zdziwieniem gdybym zobaczył wywiad z tobą
Ten post był dla mnie dużym zaskoczeniem, dziękuję ;-)
Jeżeli chodzi o Ciebie, to nie martw się, z pewnością w najbliższym czasie powinni zrobić z Tobą wywiad - na pewno znajdą powody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:37, WorldWar3PL napisał:

> ciebie zresztą też i nie było by dla mnie zdziwieniem gdybym zobaczył wywiad z tobą

Ten post był dla mnie dużym zaskoczeniem, dziękuję ;-)
Jeżeli chodzi o Ciebie, to nie martw się, z pewnością w najbliższym czasie powinni zrobić z
Tobą wywiad - na pewno znajdą powody ;-)

Mówiąc wprost: ja mogę poczekać. W tej chwili jestem tak zakręcony, że i na mnie przyjdzie pora... Niech wpierw będą ci, którzy tego bardzo chcą i którzy bardziej zasługują na to :p

P.S - ale sobie pochwały sypiemy :P;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:32, WorldWar3PL napisał:

Olki też nie był taki sławny, a został wybrany. Human Ghost podobnie.

No tak, bo co to jest nawrócenie się usera, który robił na forum bur.. nieporządek albo napisanie największej ilości postów
:P:P:P

Dnia 06.01.2007 o 22:32, WorldWar3PL napisał:

A poza tym Ciebie pamiętam, można by powiedzieć od zawsze, tylko nie mogę skojarzyć czym konkretnie
się wyróżniałeś.

Ciekawe, bo ja mam to samo ;]

Dnia 06.01.2007 o 22:32, WorldWar3PL napisał:

P.s. : jak mnie zapytają kiedyś o ksywę "kradziejnik laptopów", to się zdenerwuje ;-)

Fajny pseudonim, Twój? <joke, nie bij... ałaaa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mój. Od niedawna również Kukowsky''ego ;-)
Bić nie będę, bo nie jestem brutalem, ale poznęcać się na twojej lalce voodoo mogę.
Wiem, że to ja rozpocząłem offtop i próbowałem go jakoś zakończyć, ale nie dajecie za wygraną ;-)
Tak apropo, kiedy następne 4gramy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ( wiem jestem spostrzegawczy już mi to mówiono :) ) , że na ostatniej stronie są "wywiady" z forumowczami. W ostatnim numerze był olki77 no i pytanie w jaki sposób CDP wybiera forumowiczów? Jest zrobiona jakaś lista "kolejnych do odpytania" czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że taka lista jest, ale nie jest robiona z dużym wyprzedzeniem. Prawdopodobnie odpowiedzialne za to osoby regularnie śledzą wydarzenia na forum i to tu to tam zapisują sobie plusiki obok ksywek konkretnych osób - największa ilość plusików wygrywa i dana osoba trafia do CDA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować