Zaloguj się, aby obserwować  
Diddle

4Gramy - Temat Ogólny

413 postów w tym temacie

Srr za drugiego posta, ale Monk gratulacje za awans. ( ja niestety trochę poczekam gdyż jak widać dostałem degrada, choć w moim przekonaniu niesłusznie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pozdrowieniami... wychodzi na niemal dokładnie to samo :) . Gdybyś pozdrowił, to by wyszło na to, żeś skruszony, że pragniesz uzyskać przebaczenie, że w worku jutowym pod CDP wystajesz ;) . Żart.

Co do statusu: IMO było to takie... niesprawiedliwe. To nie "Kącik...", ale wydaje mi się, że nie TYHE nie musiała tak ostro. Nie mi się w to mieszać, ale... nie podobało mi się to. I dzięki za gratulacje, życzę szybkich awansów :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:39, Soleila napisał:

Oj tam Piotruś... Ja i tak wiem, że o mnie pamiętasz ;]]]]]]]]]]]


Powiem Ci wierszyk, którego sią nauczyłem dzisiaj w przedszkolu. Wiersz nosi tytuł "Wiosna".

Moja mama ma internet,
W internecie Skrzynkę Pocztową,
Na którą spływają często różne mejle,
A mama często ją sprawdza i mejle czyta,
W firmie programistycznej pracuje kobita.


...lol :) .

Przepraszam, to nie off-top. Żeby było na temat dodam: "2 gramy x 2=4 gramy, z czego wynika, że ten dodatek jest po dwakroć lepszy niż rosyjski poradnik gospodyń domowo-kuchennych pt. >>2 gramy<< właśnie." O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:51, MonkOfWar napisał:

Przepraszam, to nie off-top. Żeby było na temat dodam: "2 gramy x 2=4 gramy, z czego wynika,
że ten dodatek jest po dwakroć lepszy niż rosyjski poradnik gospodyń domowo-kuchennych pt.
>>2 gramy<< właśnie." O.

Jak uważasz, choć to akurat gra słów. Gram [ grać ] , a gram [ jednostka wagi], to jednak co innego ;) .Wg. mnie nazwa wzięła się od tego, że 4 numery gramów ukazały się przed Insiderem, i stąd to "cztery", później nazwa się zachowała choć akurat to też może być zbiegiem okoliczności. Zresztą kto wie - różne dziwne pomysły mogą łazić po głowie [czyli w głowie, a nie... :P ], więc możliwości i koncepcji może być sporo.
Fajny wierszyk. A co robiliście po leżakowaniu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CDP Insider redakcja pobiła samą siebie. W opisie Morrowinda popełnili błędy wręcz niepojęte dla każdego fana gry.

"Oprócz standardowych punktów doświadczenia, każda ze zdolności rozwija się tym bardziej, im częściej jej używasz" - jedno pytanie, oprócz jakich punktów doświadczenia

" ...rewelacyjnej oprawy graficznej" - coś podobnego możnaby napisać 4 lata temu

" nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć potężnego wojownika, mrocznego skrytobójcę, czy też maga" - to zdanie całkowicie mnie rozbiło. Średnio 95 % RPGów daje takie możliwośc
Poza tym w Hicie Misiąca napisano że grafika w Neverwinterze jest oprócz scenariusza jedną z najmocniejszych stron gry. W rzeczywistości jest to jedyny minus tej gry. Naprawdę więcej kompetencji bo naprawdę nie da sie tego czytać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:58, YahooPL napisał:

Poza tym w Hicie Misiąca napisano że grafika w Neverwinterze jest oprócz scenariusza jedną
z najmocniejszych stron gry. W rzeczywistości jest to jedyny minus tej gry. Naprawdę więcej
kompetencji bo naprawdę nie da sie tego czytać ...


Minus gry wedlug kogo? Fanow, CDA czy CDP Insider?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 17:01, Mistic napisał:

Minus gry wedlug kogo? Fanow, CDA czy CDP Insider?


Dla tego, kto w każdą inną gre gra na najwyższych detalach i takie coś co wyświetla się na ekranie nie robi na nim większego wrażenia, czyli np. mnie. Oczywiście nie uważam tego za jakąś porażkę ale przy reszcie tej perfekcyjnej gry to wygląda naprawdę średnio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł mieli z tym 4 Gramy, tylko powinni troszkę popracować nad ortografią. Jak zobaczyłem wyraz "papież" pisane przez "rz" w zapowiedzi Medieval II: Total War to mi się niedobrze zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:39, Burzol napisał:

Fajny pomysł mieli z tym 4 Gramy, tylko powinni troszkę popracować nad ortografią. Jak zobaczyłem
wyraz "papież" pisane przez "rz" w zapowiedzi Medieval II: Total War to mi się niedobrze zrobiło.


Aleś ty wrażliwy, każdemu się może zdarzyć. Ja tam na takie drobnostki nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:58, Burzol napisał:

To było w ŚRODTYTULE zapowiedzi! A takie coś powinno zostać zauważone, nieprawdaż?


A no prawdaż prawdaż ;) , ale i tak większość z was przesadza z tymi błedami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:39, Burzol napisał:

Fajny pomysł mieli z tym 4 Gramy, tylko powinni troszkę popracować nad ortografią. Jak zobaczyłem
wyraz "papież" pisane przez "rz" w zapowiedzi Medieval II: Total War to mi się niedobrze zrobiło.

A ja nie pamiętam, by w 4Gramach były jakiekolwiek zapowiedzi... może w samym Insiderze tak, ale nie w naszym wyspecjalizowanym dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Mam pytanie czy w tym CD-Action też będzie 4gramy?
I mam propozycję:czy 4gramy może być wysylane do graczy pocztą?CZyli ci co kupują gry dostają gazetkę 4 gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:31, pro evo napisał:

Mam pytanie czy w tym CD-Action też będzie 4gramy?
I mam propozycję:czy 4gramy może być wysylane do graczy pocztą?CZyli ci co kupują gry dostają
gazetkę 4 gramy.


4Gramy SĄ :) . Fajne. Może ;> ?

Wiesz, Insider to dodatek na zasadzie: "CDP zamieszcza w CDA mniej reklam, umieszcza ich większość w osobnej gazetce". Więc to IMO taka "integralna całość", prawie tak jak płytki... choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie odnośnie "trafiony ROZGRAMIONY" czy ktoś wie jak cdp wybiera tego który zadaje pytania i tego który na nie odpowiada? Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:12, Dark-Boss napisał:

Mam małe pytanie odnośnie "trafiony ROZGRAMIONY" czy ktoś wie jak cdp wybiera tego który zadaje
pytania i tego który na nie odpowiada? Z góry dziękuje za odp.


Tego nikt nie wie :P Nie znasz dnia, godziny, sekundy :) Przeważnie piszą e-maile w przypadku nie letnich dzwonią do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:12, Dark-Boss napisał:

Mam małe pytanie odnośnie "trafiony ROZGRAMIONY" czy ktoś wie jak cdp wybiera tego który zadaje
pytania i tego który na nie odpowiada? Z góry dziękuje za odp.



Niemasz sie co martwić że ciebie przesluchają.Przesłuchują pzedewszystkim Delegatów i użytkownikó z wysokimi rangami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:12, Dark-Boss napisał:

Mam małe pytanie odnośnie "trafiony ROZGRAMIONY" czy ktoś wie jak cdp wybiera tego który zadaje
pytania i tego który na nie odpowiada? Z góry dziękuje za odp.



Niemasz sie co martwić że ciebie przesluchają.Przesłuchują pzedewszystkim Delegatów i użytkowników z wysokimi rangami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhhhh to chyba ja jestem jakis inny...
Cała gazetka to niby fajny pomysl n areklame, ale traktuje to jak reklame i chyba nigdy nie czytalem z tej reklamowki... a chyba ze z zycia pieczarek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować