Zaloguj się, aby obserwować  
Diddle

4Gramy - Temat Ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 17:15, Slave napisał:

> A tak w ogóle na czym polega cyroGRAM?

to jest tylko zgoda na publikacje wizerunku przez cdprojekt na lamach czasopisma cd-action


Aaa, ok ;) A jak ją wypełniłeś? Przez e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:16, Full Wypas napisał:

Aaa, ok ;) A jak ją wypełniłeś? Przez e-mail?

Przeważnie składa się na wydrukowanym dokumencie swój autograf i do koperty i fru.. pocztą polską :D
Tak więc warto się przygotować w znaczki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerzę, że jak dzisiaj przeczytałem 4Gramy to się zastanawiałem kto to jest Slave. Czytam dalej wywiad i widzę, że delegat. Zdziwiłem się, że osoba z taką rangą, a nie kojarzę. Dopiero po przeczytaniu o mapecie w awku udało mi się coś w mojej głowie skojarzyć, jednak nie mogłem sobie przypomnieć w jakich tematach tego użytkownika widziałem. Co do pieczarek i kilograma to mnie nie rozśmieszył za bardzo... cóż każdy ma swój gust. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:57, Kukowsky napisał:

Przyznam szczerzę, że jak dzisiaj przeczytałem 4Gramy to się zastanawiałem kto to jest Slave.
Czytam dalej wywiad i widzę, że delegat. Zdziwiłem się, że osoba z taką rangą, a nie kojarzę.
Dopiero po przeczytaniu o mapecie w awku udało mi się coś w mojej głowie skojarzyć, jednak
nie mogłem sobie przypomnieć w jakich tematach tego użytkownika widziałem. Co do pieczarek
i kilograma to mnie nie rozśmieszył za bardzo... cóż każdy ma swój gust. ;)


Ekhm, spójrz na pierwszego posta u góry... A mnie tam jakoś rozśmieszyły, ogólnie 4Gramy mnie czasem lepiej śmieszą niż Na Luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przeczytałem :) Miałaś rację Sol - nie żałuję ani trochę, chociaż wyszło na to, że jestem podejrzanym politycznym podrywaczem, który nie lubi kremówek, chociaż ma avatara z ciasteczkowym potworem :P
No i trochę szkoda, że nie wykorzystaliście innego zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:21, Slave napisał:

No i trochę szkoda, że nie wykorzystaliście innego zdjęcia ;)


Hehe :P dokładnie ja mam ten sam problem :D Mogli mi wybrać zdjęcie gdzie ładnie wyszczerzyłem ząbki :P
Ale nie... Musieli wybrać to z tym jęzorem :D Ale i tak przy fajnej oprawie graficznej fajnie to wyszło =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:21, Slave napisał:

No i przeczytałem :) Miałaś rację Sol - nie żałuję ani trochę, chociaż wyszło na to, że jestem
podejrzanym politycznym podrywaczem, który nie lubi kremówek, chociaż ma avatara z ciasteczkowym
potworem :P
No i trochę szkoda, że nie wykorzystaliście innego zdjęcia ;)



Mówiłam, że fajnie będzie :)))) Cieszę, się, że Ty się cieszysz, bo my cieszymy się także. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zrobiłem z siebie Murzyna i przebierałem kota :D No cóż, może jeszcze kiedyś do czegoś wykorzystam te zdjęcia :P
Sol -> cieszę się, bo Ty się cieszysz, Wy się cieszycie i ja się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:41, Slave napisał:

Ja nawet zrobiłem z siebie Murzyna i przebierałem kota :D No cóż, może jeszcze kiedyś do czegoś
wykorzystam te zdjęcia :P
Sol -> cieszę się, bo Ty się cieszysz, Wy się cieszycie i ja się cieszę ;)



mam pytanie,jak to się stalo że akurat ty wystąpileś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha :) . Ja lubię 4Gramy. 4Gramy są smaczne. Czasem są fajne felietooony, prawda. Aż nie mogę się doczekać następnego wydania. Kiedyż to... 28 grudnia chyba, tak? Hym, hym ;> .

Taktyka rozGRAMiania przez telefon w toku. Najs. Może teraz, hm... Prażyna ;D ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie nie do mnie, a do wielce szacownego oficera politycznego (czytaj: Sol). Pytałem o to, ale widać było (a raczej słychać), że coś kręciła :P (oni coś wiedzą!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:41, Piotrbov napisał:

Może to trochę było dawno. Ale dlaczego u mnie skasowano ostatnią kwestie a u niego nie?


A co Ty tam mówiłeś...? "Sol, odkupię Ci te okulary" ;) ? Może chcieli, byś wyszedł na całkiem mrocznego, taki pozytywny akcent zepsułby cały efekt Zła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:45, Slave napisał:

To pytanie nie do mnie, a do wielce szacownego oficera politycznego (czytaj: Sol). Pytałem
o to, ale widać było (a raczej słychać), że coś kręciła :P (oni coś wiedzą!)


Ale jak to się sptało przyjechali do ciebie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:48, pro evo napisał:

Ale jak to się sptało przyjechali do ciebie czy co?


Czytamy ze zrozumieniem :P . Wyraźnie wspomina się o użyciu Podstawowego Narzędzia Inwigilacyjnego pt. Telefon :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:48, pro evo napisał:

Ale jak to się sptało przyjechali do ciebie czy co?


Nie, wszystko odbyło się przez telefon. Sol do mnie dzwoniła a później już Hakken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dka mnie najciekawszy fragment 4gramy z 13 numeru CDA to ten mowiacy o tym, ze CDP wyda Dragonsharda :D Bomba, w koncu polskie wydanie bedzie jakies porzadne, bo polskie wydanie LEMa polega na spolszczeniu instrukcji, pudełka i dodania znaczka PL na okladce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:47, MonkOfWar napisał:

A co Ty tam mówiłeś...? "Sol, odkupię Ci te okulary" ;) ? Może chcieli, byś wyszedł na całkiem
mrocznego, taki pozytywny akcent zepsułby cały efekt Zła. ;)


Nie chodzi zupełnie o coś innego. Lucas wyciął mi w mowie kończącej pozdrowienia dla Sol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować