Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Cytadela Gier - Strona internetowa o grach na PC.

259 postów w tym temacie

Pomomo tego ze nabór do Redakcji został zamknięty, przyjąłem jeszcze Mefk''a11. Ale to już na prawdę ostatni Redaktor którego przyjęliśmy.
Co do Cytadeli Gier: Jeszcze w tym tygodniu będzie uruchomione forum Cytadeli Gier na którym będą pierwsze recenzję, zapowiedzi etc. a po powstaniu forum będziemy od nowa tworzyć stronę na którą ppotem jak będzie już gotowa przeniesiemy Cytadele Gier. Wszystko jasne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 07:35, Robek 009 napisał:

Pomomo tego ze nabór do Redakcji został zamknięty, przyjąłem jeszcze Mefk''a11. Ale to już
na prawdę ostatni Redaktor którego przyjęliśmy.
Co do Cytadeli Gier: Jeszcze w tym tygodniu będzie uruchomione forum Cytadeli Gier na którym
będą pierwsze recenzję, zapowiedzi etc. a po powstaniu forum będziemy od nowa tworzyć stronę
na którą ppotem jak będzie już gotowa przeniesiemy Cytadele Gier. Wszystko jasne? :)



Czyli strona będzie ? Mówiłeś, że ma być samo forum ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 07:35, Robek 009 napisał:

Pomomo tego ze nabór do Redakcji został zamknięty, przyjąłem jeszcze Mefk''a11. Ale to już
na prawdę ostatni Redaktor którego przyjęliśmy.
Jeszcze w tym tygodniu będzie uruchomione forum Cytadeli Gier na którym
będą pierwsze recenzję, zapowiedzi etc.


Mówiąc "pierwsze recenzje, zapowiedzi" masz na myśli te próbne które do ciebie pisaliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:34, kombesista napisał:

> Pomomo tego ze nabór do Redakcji został zamknięty, przyjąłem jeszcze Mefk''a11. Ale to
już
> na prawdę ostatni Redaktor którego przyjęliśmy.
> Jeszcze w tym tygodniu będzie uruchomione forum Cytadeli Gier na którym
> będą pierwsze recenzję, zapowiedzi etc.

Mówiąc "pierwsze recenzje, zapowiedzi" masz na myśli te próbne które do ciebie pisaliśmy?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy można nazwać recenzją to co napisałem ;) To była tylko taka skrócona recenzja SpellForce. Więc nie umieszczaj tego na forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek, aż wieje amatorszczyzną. Najpierw łapiesz jak leci, potem jak ktoś wspomina, że nie tak sie dobiera,tłumaczysz, że dobrze o tym wiesz i nagle zaczynasz ostantacyjnie pisać coś w stylu "najpierw tekst proszę". Bardzo sie to rzuca w oczy (miałem niezły ubaw obserwując ten "profesjonalizm" podejścia) i mówiąc krótko coś tu "śmierdzi".
Ogólnie takich serwisów i stron jest cała masa, po co mnożyć byty niepotrzebnie? A zresztą jak chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:46, PioMrex napisał:

Czytając ten wątek, aż wieje amatorszczyzną. Najpierw łapiesz jak leci, potem jak ktoś wspomina,
że nie tak sie dobiera,tłumaczysz, że dobrze o tym wiesz i nagle zaczynasz ostantacyjnie pisać
coś w stylu "najpierw tekst proszę". Bardzo sie to rzuca w oczy (miałem niezły ubaw obserwując
ten "profesjonalizm" podejścia) i mówiąc krótko coś tu "śmierdzi".
Ogólnie takich serwisów i stron jest cała masa, po co mnożyć byty niepotrzebnie? A zresztą
jak chcesz...

Sporo racji masz :), ja tego również nie traktuje poważnie. Chcę po prostu sobie popisać, bo nie mam o czym, a lubię :). A tak zawsze się komuś tekścik przyda :). Oczywiście, że serwisy na miarę gry-online.pl, czy inne kolosy to potrzeba ogromnej ekipy i przede wszystkim dobrej w swoim fachu :). Ale od czegoś zawsze trzeba zacząć, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:29, el-coyote napisał:

nie mam o czym, a lubię :). A tak zawsze się komuś tekścik przyda :). Oczywiście, że serwisy
na miarę gry-online.pl, czy inne kolosy to potrzeba ogromnej ekipy i przede wszystkim dobrej
w swoim fachu :). Ale od czegoś zawsze trzeba zacząć, nie?

Pisać nie zabraniam, ale widzę, że brak tu "powagi" i jak dobrze pójdzie to po miesiącu, dwóch o coś pójdzie i grupka sie rozleci, wzajemnie na siebie obrażona nie raz już byłem świadkiem takiego "początku końca" i spodziewam się czym to "pachnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Żeby stać się profesjonalistą trzeba zacząć od amatorszczyzny. Ja także chcę sobie popisać jakieś recki, mimo że nie mam największego pojęcia o tym.

Dnia 23.08.2006 o 22:55, PioMrex napisał:

jak dobrze pójdzie to po miesiącu, dwóch
o coś pójdzie i grupka sie rozleci, wzajemnie na siebie obrażona nie raz już byłem świadkiem
takiego "początku końca" i spodziewam się czym to "pachnie".


Czyżbyś martwił się o nas udzielając Nam rady ? ;D
To ma być swego rodzaju rozrywka, przecież nikt nie bierze tego na poważnie, przynajmniej nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:29, el-coyote napisał:

> Czytając ten wątek, aż wieje amatorszczyzną. Najpierw łapiesz jak leci, potem jak ktoś
wspomina,
> że nie tak sie dobiera,tłumaczysz, że dobrze o tym wiesz i nagle zaczynasz ostantacyjnie
pisać
> coś w stylu "najpierw tekst proszę". Bardzo sie to rzuca w oczy (miałem niezły ubaw obserwując

> ten "profesjonalizm" podejścia) i mówiąc krótko coś tu "śmierdzi".
> Ogólnie takich serwisów i stron jest cała masa, po co mnożyć byty niepotrzebnie? A zresztą

> jak chcesz...
>
Sporo racji masz :), ja tego również nie traktuje poważnie. Chcę po prostu sobie popisać, bo
nie mam o czym, a lubię :). A tak zawsze się komuś tekścik przyda :). Oczywiście, że serwisy
na miarę gry-online.pl, czy inne kolosy to potrzeba ogromnej ekipy i przede wszystkim dobrej
w swoim fachu :). Ale od czegoś zawsze trzeba zacząć, nie?



Święta racja, przecież gdzieś trzeba nabrać doświadczenia. Każdy na początku był amatorem, aby póżniej stać się mistrzem. Od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:38, kombesista napisał:

Ciekawe czy Robek wymyślając tytuł tej strony sprawdził czy nie jest on zajęty?
Ja wpisałem w google i znalazłem : http://www.cytadela.pl/
Co o tym myślicie? :\



No to na pewno nie jest stronka Robka, przecież na początku miało być samo forum. Dopiero po pewnym czasie strona może się rozbuduje. A ta strona jest już bardzo rozbudowana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że to nie będzie strona na miarę gry-online etc. tylko tak jak już napisałem, będzie to strona prowadzona dla czystej przyjemności :) Więc na serio to nie jest :) Ale mam nadzieje, że będą ludzie którzy będą wchodzić na naszą stronę, czytać artykuły na niej i po prostu ją lubić :)
Kombesista ---> Seqiu ma rację - to nie jest Cytadela Gier. To w ogóle nie jest moja strona.
Powiem jeszcze, że strona jeszcze w tym tygodniu powinna być gotowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi! www.cytadela.pl to sklep z bitewniakami ;) czyli wątpie, że jest to strona robka... szczególnie, że stoi już dobrych pare lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:56, Delis napisał:

Phi! www.cytadela.pl to sklep z bitewniakami ;) czyli wątpie, że jest to strona robka... szczególnie,
że stoi już dobrych pare lat...


Nie to nie jest ta stroka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:02, Seqiu napisał:

Czyżbyś martwił się o nas udzielając Nam rady ? ;D
To ma być swego rodzaju rozrywka, przecież nikt nie bierze tego na poważnie, przynajmniej nie
ja ;)

Tylko radzę abyście o tym pamiętali i zachowali takie podejście, aby potem nie "bolało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować