Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Lipsku tylko Xbox 360

32 postów w tym temacie

Spayki

Na zbliżających się targach Games Convention nie pojawią się grywalne wersje tytułów tworzonych na PlayStation 3. Podobnie z Wii, która zostanie zaprezentowana wyłącznie dziennikarzom. Dla ogółu zwiedzających jedyną możliwością sprawdzenia gier nowej generacji będą produkcje na Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "W Lipsku tylko Xbox 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak sony serwuje nam tragiczny line up, więc żadna strata. Wii według wycieków ma być porównywalne z xboxem 1, co bez oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce nie wróży nic dobrego w kwestii cen. Xbox360 na razie bije rywali i tak zostanie do 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Lipsk - prawie jak E3. Prwie robi wielką róznicę... Nie rozumiem. Dlaczego Europejski odpowiednik Electronic Entertainment Expo ma byc traktowany przez Sony i Nintendo inaczej niż oryginalna impreza w USA? Czy gracze w Europie są w jakimś sensie "gorsi" od swoich odpowiedników zza oceanu? Czy może Sony i Ninny nie chcę się po prostu ruszyć tyłka i przywieźć do naszych zachodnich sąsiadów dev-kitów PS3 i Wii? Oczywiście, chciałem jechać, by pograć na next-genach, w szczególności na PS3 w Gran Turismo HD, chociaż trochę pochłonąć ta atmosferę imprezy ogólnoświatowej... A tu (jesli chodzi o konsole) to wygląda to jak impreza podwórkowa, na dodatek której gwaizdą jest koncern z Redmond, który pokaże nam gry z E3 i kilka nowości... Totalnie nie podoba mi się to "olewanie" Starego Kontynentu przez Kuternogę & Co. Nintendo tez mogło by pokazać swoje Revolucyjne Wii z pilotem od telewizora jako kontrolerem, bo koncept wygląda ciekawie. Ale po co, zdjęcia można zobaczyć w internecie,a padem Eurpoejczycy pobawią się po premierze konsoli...
A co na to przedstawiciele Sony?
"Trzeba było przyjechać na E3, Europo!" - rzekł Kutaragi dłubiąc w nosie :P
Te ostatnie dwie linijki to oczywiście żart, ale takie traktowanie Europy nie jest chyba w porządku..
Shame on you, Sony and Nintendo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 16:41, Sita napisał:

A owsze szkoda. Jak Microsoft niema grywalnego HALO 3 to niech spadaja.


ale przecież halo 3 to nie jest jedyna gra na xboxa przecież jest teżbardzo dobre FABLE i KotOR jest duzo fajnych gier a nie tylko halo 3 i halo 3 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 18:55, Inki napisał:

> A owsze szkoda. Jak Microsoft niema grywalnego HALO 3 to niech spadaja.

ale przecież halo 3 to nie jest jedyna gra na xboxa przecież jest teżbardzo dobre FABLE i KotOR
jest duzo fajnych gier a nie tylko halo 3 i halo 3 ;/


Dla mnie na X360 oprucz Halo 3 , Chromechounds i Over G Figters to niema nic ciekawgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:08, Sita napisał:

> > A owsze szkoda. Jak Microsoft niema grywalnego HALO 3 to niech spadaja.
>
> ale przecież halo 3 to nie jest jedyna gra na xboxa przecież jest teżbardzo dobre FABLE
i KotOR
> jest duzo fajnych gier a nie tylko halo 3 i halo 3 ;/

Dla mnie na X360 oprucz Halo 3 , Chromechounds i Over G Figters to niema nic ciekawgo.


Gears of War? Mass Effect? Viva Pinata (!)? Lost Planet? Może coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 - khem, Sony i Ninny dlatego się nie pokażą ze swoimi konsolami, gdyż miesiąc po GC odbędą się największe targi (E3 juz nie ma)- TGS. Na dodatek na tych TGS obie firmy mogą liczyć na ogromne wsparcie japońskich developerów. GC dopiero raczkuje. Choć za rok jak najbardziej wszystkie trzy firmy wystawią pewnie swoje konsole. Tak czy siak na GC będzie nowy trailer MGS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:50, Spayki PL napisał:

> > > A owsze szkoda. Jak Microsoft niema grywalnego HALO 3 to niech spadaja.
> >
> > ale przecież halo 3 to nie jest jedyna gra na xboxa przecież jest teżbardzo dobre
FABLE
> i KotOR
> > jest duzo fajnych gier a nie tylko halo 3 i halo 3 ;/
>
> Dla mnie na X360 oprucz Halo 3 , Chromechounds i Over G Figters to niema nic ciekawgo.


Gears of War? Mass Effect? Viva Pinata (!)? Lost Planet? Może coś z tego?


tych gier jeszcze nie ma niestety ale jest sporo gier z pierwszego xboxa w ktore mozna sobie spokojnie pograc .
a obecnie z ciekawszych na pewno jest oblivion, srodziemie(multi mi sie podobal), DOA4 (fajnei sie gra w dwoch) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:50, Spayki PL napisał:

> > > A owsze szkoda. Jak Microsoft niema grywalnego HALO 3 to niech spadaja.
> >
> > ale przecież halo 3 to nie jest jedyna gra na xboxa przecież jest teżbardzo dobre
FABLE
> i KotOR
> > jest duzo fajnych gier a nie tylko halo 3 i halo 3 ;/
>
> Dla mnie na X360 oprucz Halo 3 , Chromechounds i Over G Figters to niema nic ciekawgo.


Gears of War? Mass Effect? Viva Pinata (!)? Lost Planet? Może coś z tego?


No dobra Mass Effect jescze, wypadlo mi z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:47, Shin napisał:

tych gier jeszcze nie ma niestety ale jest sporo gier z pierwszego xboxa w ktore mozna sobie
spokojnie pograc .
a obecnie z ciekawszych na pewno jest oblivion, srodziemie(multi mi sie podobal), DOA4 (fajnei
sie gra w dwoch) :>


Wspomniałeś o Halo 3. Halo już jest? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować