Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tańszego PSP na wakacje nie będzie

14 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 12:45, Budyn napisał:

Wiadomoi. Kosolka sprzedaje się świetnie nawet bez obniżki i Somy nie ma po co obniżać ceny.
Może za kilka lat cena będziec taka jak cena DS lite :)


Masz na myśli PSP? Nie powiedziałbym że sprzedaje się świetnie, co najwyrzej spełnia oczekiwania, a przecież PSP miało być sukcesem totalnym. Uważam że obniżka ceny PSP jest całkiem realna, ale raczej przed Bożym Narodzeniem, a nie teraz. Natomiast PS2 powinno stanieć natychmiast, na kilak miesięcy przed premierą PS3 wciąż jest zbyt drogie jak na możliwości jakie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie raz twierdzilem i nadal twierdze, ze analitycy to tacy goscie ktorzy bardzo obszernie wyjasniaja dlaczego ich poprzednia analiza sie nie sprawdzila, podajac jednoczesnie kolejna analize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli maja wprowadzic emulator psx.. to sorry ale zmiejszanie ceny mija sie z celem. wielu zakupi w slepo konsole by odpalac tytuly kultowe z psx jak chocby jak bedzie final fantasy 7 :) sam bym dla tej gry kupil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest fakt, że grający Iron Mana Robert Downey Jr. miał spore problemy z alkoholem jak i narkotykami. Czasmi komiks całkiem serio łączy się z życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, można by sobie póki co dorobić i taki bajerek sobie na wakacje sprawić, ot, małe usprawnienie do nudmej rutyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że nikt tego:
Szczególnie, że gwiazdka 2006 będzie dla niego chyba ostatnią okazją do zarobienia na PS2.
nie zauważył. :P
Po pierwsze, zdaje mi się, że Gwiazdka pisze się z dużej litery. Po drugie, Gwiazdka 2006 już dawno była, chodziło Wam zapewne o rok 2008. ;P
Co do artykułu, to sam miałem nadzieję na obniżkę ceny PSP. Kiedyś miałem na tę konsolę ogromną ochotę, a teraz...
Poczekam, aż stanieje. :)

EDIT: O jaa, przepraszam. Dopiero teraz zauważyłem, że ten temat jest z roku 2006. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować