Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień ze SpellForce 2 - dzień pierwszy

48 postów w tym temacie

Finnegan

Tak się niestety zdarzyło, że ciepło przyjęliście robotę wykonaną przez redakcję gram.pl z okazji Tygodnia z Titan Quest. Od razu otrzymaliśmy propozycję nie do odrzucenia: Tydzień ze SpellForce 2. Odbyły się szybkie eliminacje, wyłoniono wykonawcę. Zapraszamy na dzień pierwszy!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień ze SpellForce 2 - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, tylko czemu data wydania to "18 sierpnia", skoro ja 12 sierpnia byłem w Media Markt w Bydgoszczy i gra już leżała na półce (w polskiej wersji językowej)? Czy CDP jaja sobie robi? Sądziłem, że zamawiając bezpośrednio u dystrybutora gra przyjdzie do mnie najszybciej jak się da, a okazuje się, że jakiś market już ją sprzedaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DragonLord: mozesz zdradić jak ta gra chodzi?
Zastanawiam się nad jej kupnem, ale jesli ma być tak zoptymalizowana jak jedynka to podziekuje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może zamiast opisywac grę wydajcie oświadczenie w sprawie błędów z czcionką i stabilizacją gier - wtedu ludzie pograją w grę którą zakupili i na własnej skórze przekonają się czy fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 13:09, DragonLord napisał:

Wszystko ładnie i pięknie, tylko czemu data wydania to "18 sierpnia", skoro ja 12 sierpnia
byłem w Media Markt w Bydgoszczy i gra już leżała na półce (w polskiej wersji językowej)? Czy
CDP jaja sobie robi? Sądziłem, że zamawiając bezpośrednio u dystrybutora gra przyjdzie do mnie
najszybciej jak się da, a okazuje się, że jakiś market już ją sprzedaje!


trochę to dobijającę - jeśli tro co piszesz jest prawdą :( a gracze ufali CDP - a tu skaza tak ... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pardon, zauważyłem inny news o przesunciu daty premiery na 11 sierpnia. Nie zmienia to faktu, że na karcie prodktu dalej widnieje 18 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 13:09, DragonLord napisał:

Wszystko ładnie i pięknie, tylko czemu data wydania to "18 sierpnia", skoro ja 12 sierpnia
byłem w Media Markt w Bydgoszczy i gra już leżała na półce (w polskiej wersji językowej)? Czy
CDP jaja sobie robi? Sądziłem, że zamawiając bezpośrednio u dystrybutora gra przyjdzie do mnie
najszybciej jak się da, a okazuje się, że jakiś market już ją sprzedaje!


Już to ktoś z CDP/"najemników" wyjaśniał, że oni rozsyłali już do sklepów w ten sposób, by do wszystkich trafić przed 18.08, gdy będzie już można normalnie kupić i takie jest zalecenie dystrybutora który mówi, że gra mimo iż leży już w magazynie ma być sprzedawana dopiero 18.08

A to, że sklep ma tę umowę w głębokim poważaniu i by wyprzedzić konkurencję cichaczem ustawia na półce gdy tylko towar dotrze zamiast czekać do oficjalnej premiery, to inna bajka.

Zresztą czemu narzekacie, jak jest to kupcie, zamiast marudzić, że można kupić ten tydzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę że CDP do samego końca będzie robił nas w jaja i dopiero po 18 gdy wszyscy kupią zwalone wersje TQ i SF2 wyda oświadczenie że to nie ich wina (lub jakieś inne bzdury w które nikt nie uwierzy):/
Patche do polskich wersji pewnie pojawią się tak jak do Fable (tyle że w przypadku Fable można było zwlekać bo grę się przejść dalo, tyle że tych się nie da, a na pewno nie z przyjemnością) za 6 miesięcy jak już wszyscy spiszą gry na straty i pogodzą się z tym że wywalili kase w bloto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRYWATNIE:
Podejrzewam, że w praktyce wyszło tak - dwie premiery na raz i tłocznia mogła sie nie wyrobić z całym nakładem, więc te egzemplarze SF2, które były gotowe, poszły do kilku sieci sprzedaży, reszta dopiero dociera... ale to moje spekulacje, nie znam szczegółów jako że nie siedze u źródła - choć potwierdzać to zdaje się fakt, że zabrakło też TQ w magazynie.

A co myślę na temat solidności działania sieci "nie dla Polaków" to już inna sprawa i nie bedę tu się wypowiadał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas, sieć sklepów powiązana z pewnym wydawcą gier komputerowych jest niewiele lepsza (w MM to chociaż nie biorą gier do domu, grają w nie, a jak się znudzi odnoszą do sklepu i zawijają w nową folię by nikt nie zauważył)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w preorderze i już mam i gram :D ...ale... strasznie mało fps! Mam Athlona 64 3000+ 1024RAM GeForce 6600 126ram na PCI Express. Najlepsze jest to, że bez względu na ustawienia gra chodzi tak samo. Moge wyłączyc efekty, zredukować textury do minimum i nie ma poprawy ;[ (wiec gram w max- max cienie, 16x anizotrop itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 15.30,a kuriera jeszcze nie widać ;( Czyżby dziś nie przyszedł ? Przecież przesyłka miała być dostarczona 14 sierpnia, czyli dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować