Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie PlayStation 3 a PLAYSTATION 3

87 postów w tym temacie

Szkoda, że nikt nie ogarnął problemu trzeźwym okiem... "PLAYSTATION 3" - takiej wielkości czcionką jest przyozdobiona nowa zabawka Sony i nie jest to dla mnie dziwne, że oficjalna pisownia jest z wielkich liter - dla porównania, na PS2 widnieje napis "PlayStation 2" i nie przypominam sobie żeby gdzieś trąbiono o oficjalalnej pisowni z wielkich liter... podobnie z PSX''em - "PlayStation". Z drugiej strony barykady : był "XBOX" a teraz jest "XBOX 360" - więc pomysł Sony z wielkimi literami nie wypłynął od nich, więc po co ten cyrk ?, jakbyście innych problemów nie mieli - nie ma to jak kopać leżącego - PS3 nie ma nawet na rynku a dla was najważniejszym problemem jest wielkość czcionki (po prostu rotfl)... Ja oprócz ceny konsoli nie zauważyłem żadnych problemów z PS3 (ceny gier nie są dla mnie nowością - Tekken Tag Tournament swego czasu kupiłem za 289zł), bardziej martwię się "Too Human" - pokładałem olbrzymie nadzieje w tym nowym tytule "krzemowych rycerzy" - a tu lipa i problemy z UE3.0 i jego płynną obsługą przez X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nievil, już nie pusz się tak. Artykuł jest o tym to o tym mówimy, sprawdź pod innymi artykułami, to zobaczysz że tam mówimy o czym innym, więc pisownia wyrazu playstation nie jest naszym głównym problemem. A z kopaniem leżącego też chyba z deczka przesadzasz - Sony ma taką kasę, że nawet jakbyś całe życie pracował w swojej wymarzonej robocie to nie będziesz miał nawet procenta tego co oni. Podejrzewam, że jakby wyprzedali firmę, to mogliby sobie sprawić mały kraik (a pogłoski co do ilości kasy jaką dopłacają do PS3 tylko to potwierdzają). Ciężko to nazwać leżącą firmą czy marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na dopłacanie do playa3 to musieli kredyt brać, wiec z tą kasą wcale może nie być tak dobrze jak ci sie wydaje (tzn gruba kasa napewno jest, ale być może nie na koncie tylko w markach, patentach itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko, że takie postępowania marketingowe denerwują mnie i zniechęcają. A ponieważ zastanawiam się nad kupnem konsoli to wolę Xboxa 360. O tym czy PLAYSTATION 3 będzie dobrą lub złą konsolą zadecydują przecież gracze z calego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos pisze z Caps Lockiem, to ja mam wrazenie ze ten ktos do mnie krzyczy. Dlatego bede mowil moim rodzicom KUPCIE MI PLAYSTATION 3!!!!!!!!!!!!! :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no PlayStation 3 wyglądai lepiej od PLAYSTATION 3 no ale to nie jest taka BEZNADZIEJA jak zmiana nazwy Nintendo Rewolution na Nintendo Wii ( ten kto tą nazwę wymyślił pewnie ciągle grał w Crock''a i jego ulubionym momentem było jak Crock leciał na baloniku na dół i krzyczał " Wiiiii !!!!! " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować