Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 20:36, Teokrata napisał:

dla mnie byla warta juz za 49 jak ja kupilem bo to jeden z lepszych druzynowych shooterow
w jakie gralem

Zagraj sobie w takim razie w et... :P. qw jak dla mnie to fail marnujący nazwę ET, BF-o podobny twór, o słabej dynamice rozgrywki, z botami na każdym serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 22:27, Kryhuu napisał:

> dla mnie byla warta juz za 49 jak ja kupilem bo to jeden z lepszych druzynowych
shooterow
> w jakie gralem
Zagraj sobie w takim razie w et... :P. qw jak dla mnie to fail marnujący nazwę ET, BF-o
podobny twór, o słabej dynamice rozgrywki, z botami na każdym serwerze...


... ale zwykłe ET także podupada, gdyż sam w to długo gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:05, Teokrata napisał:

teraz można kupic Enemy Territory: Quake Wars juz za 25zl !!!
polecam wszystkim ktorzy lubia taktyczne, druzynowe shootery


Żadna nowość chyba od 5-7 miesięcy ta cena - ja kupiłem w empiku za pół tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 17:14, crash807 napisał:

Jak stworzyć grę przez sieć lokalną?


trzeba zalozyc serwer typu LAN nie online... w zakładce manu start znajdziesz program do tworzenia serwerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdenerwowanie na sklep nie dla idiotów po prostu sięgnęło zenitu, kiedy po jakiejś zepsutej płycie Beowulfa kupiłem ET:QW, wpisuję kod, a tam, że już w użyciu :S i co? mam teraz wymienić płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 23:31, Dyplomejszon napisał:

Moje zdenerwowanie na sklep nie dla idiotów po prostu sięgnęło zenitu, kiedy po jakiejś
zepsutej płycie Beowulfa kupiłem ET:QW, wpisuję kod, a tam, że już w użyciu :S i co?
mam teraz wymienić płytę?


jesli masz paragon to nalezy ci sie gra z dzialajacym cd-key''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnosnie rozgrywki. W pierwszym ET szło mi nieźle. W ETQW, mimo iż grałem te 20h, nie mogę się odnaleźć. Nie potrafię nikogo zabić, bo jak zaczynam nawet pierwszy atakować kogoś, to ta osoba i tak mnie zabija. Ciągle ginę, nie mogę zrealizować żadnego celu. Może ktoś mi podpowiedzieć jak grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:12, Kirabaxior napisał:

A ja mam pytanko odnosnie rozgrywki. W pierwszym ET szło mi nieźle. W ETQW, mimo iż grałem
te 20h, nie mogę się odnaleźć. Nie potrafię nikogo zabić, bo jak zaczynam nawet pierwszy
atakować kogoś, to ta osoba i tak mnie zabija. Ciągle ginę, nie mogę zrealizować żadnego
celu. Może ktoś mi podpowiedzieć jak grać?


sprobuj zmienic strone/klase/bron jesli to nie pomoze to serwer
a jesli te wszystkie zmiany nic nie dadza to gre, sorry to nie CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:47, Teokrata napisał:

sprobuj zmienic strone/klase/bron jesli to nie pomoze to serwer
a jesli te wszystkie zmiany nic nie dadza to gre, sorry to nie CoD

Mnie po prostu dziwnie się w toto gra. Zacznę w kogoś walić, i trafiam cały czas, to i tak mnie zabiją, a jak ja już kogoś zabiję to zostaje mi kilka HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 11:42, Kirabaxior napisał:

Mnie po prostu dziwnie się w toto gra. Zacznę w kogoś walić, i trafiam cały czas, to
i tak mnie zabiją, a jak ja już kogoś zabiję to zostaje mi kilka HP.


lol lol lol
LOL LOL LOL

ty masz 100hp on ma 100hp strzelacie do siebie i ktos ginie a temu co zostal zostaje kilka punktow wytrzymalosci
to jest gra DRUZYNOWA i po to sa medycy/technicy, reanimacje, tactical shieldy i pojazdy by z nich korzystac
jesli nie bedziesz robil jakis unikow, chowal sie za oslonami lub w pojazdach, wspolpracowal z medykami
to zawsze bedzie tak samo, to nie crysis gdzie jeden super zolnierz wybija hurtowo przeciwnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 14:21, Teokrata napisał:

ty masz 100hp on ma 100hp strzelacie do siebie i ktos ginie a temu co zostal zostaje
kilka punktow wytrzymalosci
to jest gra DRUZYNOWA i po to sa medycy/technicy, reanimacje, tactical shieldy i pojazdy
by z nich korzystac
jesli nie bedziesz robil jakis unikow, chowal sie za oslonami lub w pojazdach, wspolpracowal
z medykami
to zawsze bedzie tak samo, to nie crysis gdzie jeden super zolnierz wybija hurtowo przeciwnikow

A myslisz, że ja nie biegam w kółko? Sama nazwa mówi, że TO QUAKE. W W:ET idzie mi świetnie, walczę tą właśnie techniką. Ale ETQW jest inny. Nie dogadamy się, nie chcę już tych twoich "PROstych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 00:00, gamemaster napisał:

Gra w to jeszcze trochę ludzi czy pustki na serverach ? Warto kupić dla gry zespołowej
?


ludzi nie jest duzo... ale jeszcze graja... poza tym w tej grze sa bardzo dobre, grajace zespolowo boty
i powiem szczerze ze nawet wole grac z nimi niz z niejednym humanem ;-PPP mysle, ze warto kupic

jesli chodzi o druzynowe taktyczne shootery to dopiero bad company 2 moze bedzie lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 18:32, gamemaster napisał:

A tak zazwyczaj ile serverów i graczy jest ?


serwerów jest sporo ale na wielu są boty - mi to nie przeszkadza bo nie trzeba czekać na skompletowanie druzyny
sprawdze dzis ile mam dokladnie serwerow i ci podam konkretna liczbe jesli bardzo chcesz ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować