Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 23:53, Mac Cry napisał:

Mam pytanie, czy gitara do GH kupiona na PS2 będzie działac na PS3?


Nigdy nie miałem w rękach gitary w wersji na PS2, ale jeśli podłącza się ją przez USB, to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 22:08, Mroczny Rev napisał:

Zastanawiam się nad zakupem Guitar Hero III na PC, jednak w wymaganiach gry jest napisane:
"Gra nie wspiera 64-bitowych systemów operacyjnych". Czyli jak z tym jest? Działa bez
problemu na 64-bitowym systemie, czy nie?

Działać działa, ale na XPx64 nie zainstalujesz bez zmodyfikowanego pliku installera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 23:11, player000 napisał:

a pobieranie jest darmowe czy tak jak na konsolach za opłatą??


W tej chwili nie ma nic do pobrania, więc nie wiem...
O grze: jest świetna, kariera fajna, szkoda że krótka. Lekką ręka ukończyłem medium (wszystko na 5 gwiazdek), a teraz męczę hard. Wszystkie piosenki ledwo na 3... Experta już ruszać nie zamierzam, ale hard ukończę. Sama gitarka jest świetna, poza GH używam jej do Frets on Fire, (tak wiem, to nielegalne... ale w końcu gitarki mi nie wypożyczają tylko ją kupuję nie:P?) gdzie mam moje najlepsze piosenki. W GH wszystkie piosenki są zrobione świetnie i prawie wszystkie są bardzo przyjemne w słuchaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 23:57, Emeraldar napisał:

> Mam pytanie, czy gitara do GH kupiona na PS2 będzie działac na PS3?


Chyba tak nie wiem.Mi działają gry z ps1 na ps2.Ale czy to będzie działa to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Customy na pc są, wpisując tylko w google odpowiednie wyrazy znajdziesz strony na których opisują co i jak zrobić... co do legalności takiej operacji to się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:11, Rewolwerowiec napisał:

Czy to prawda, że Guitar Hero: Aerosmith ukarze się na PC? Na Amazonie można zamawiać,
a premiera niby 22 września.


o_O to by było ciekawe.... nigdzie wcześniej o czymś takim nie słyszałem, ale rzeczywiście... jest na amazonie i na gamespocie, okładka wyraźnie ma napis "pc", a producent to Aspyr, czyli wszystko się zgadza. Dziwne tylko że na oficjalnej stronie Aspyr ani słowa... i w ogóle cisza, a wcześniej wyraźnie mówiono że GH:Aerosmith nie ukaże się na pc (podobnie jak GH: World Tour...).

Dziwne to to dla mnie, ale przypuszczam że gra wyjdzie- tyle że bez gitary. To by było logiczne i nic nie stoi chyba na przeszkodzie (co innego gdyby miała to być wersja z gitarą- bo tak naprawdę to jest chyba największy problem- musieliby albo znów wcisnąć tego samego, starego, poczciwego Xplorera (a to już by byłą przesada), albo przerobić te nowe bezprzewodowe modele- i tu pies pogrzebany. Zbyt mało to opłacalne, biorąc pod uwagę popularność wersji na PC). Ciekawe w takim razie ile to u nas będzie kosztować... jeśli będzie to konwersja na odwal się, jak w przypadku GHIII, to nie jest to warte więcej niż 50zł (a przypuszczam że taka cena to marzenie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:04, Cieniek napisał:

> Czy to prawda, że Guitar Hero: Aerosmith ukarze się na PC? Na Amazonie można zamawiać,

> a premiera niby 22 września.

o_O to by było ciekawe.... nigdzie wcześniej o czymś takim nie słyszałem, ale rzeczywiście...
jest na amazonie i na gamespocie, okładka wyraźnie ma napis "pc", a producent to Aspyr,
czyli wszystko się zgadza. Dziwne tylko że na oficjalnej stronie Aspyr ani słowa... i
w ogóle cisza, a wcześniej wyraźnie mówiono że GH:Aerosmith nie ukaże się na pc (podobnie
jak GH: World Tour...).

Dziwne to to dla mnie, ale przypuszczam że gra wyjdzie- tyle że bez gitary. To by było
logiczne i nic nie stoi chyba na przeszkodzie (co innego gdyby miała to być wersja z
gitarą- bo tak naprawdę to jest chyba największy problem- musieliby albo znów wcisnąć
tego samego, starego, poczciwego Xplorera (a to już by byłą przesada), albo przerobić
te nowe bezprzewodowe modele- i tu pies pogrzebany. Zbyt mało to opłacalne, biorąc pod
uwagę popularność wersji na PC). Ciekawe w takim razie ile to u nas będzie kosztować...
jeśli będzie to konwersja na odwal się, jak w przypadku GHIII, to nie jest to warte więcej
niż 50zł (a przypuszczam że taka cena to marzenie ;) ).



Wersja z gitarą może być w sprzedaży. Oblookaj pudełko, chyba będą do Aerosmitha dodawać Guitar Hero III i tym zechcą przyciągnąć klientów.

No i jeszcze wzmiankę o wersji na PC znajdziesz na http://www.esrb.org podobnie jak i o Guitar Hero: World Tour :D (a przeważnie jak na ESRB coś jest podane, że będzie wydane na danej platformie, to będzie to wydane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście... nie popatrzyłem dokładnie, ale angielska wikipedia przyszła z pomocą ;P Czyli jednak dalej męczą Xplorera :D Niech im będzie, dla kogoś kto nie kupił GHIII, to jak znalazł. Mnie jednak bardziej ciekawi perspektywa wydania GH: World Tour na komputery. Jeśli byłaby to prawda, to walić Aerosmith (no chyba że dodadzą w nim opcję ściągania piosenek i rankingi w internecie) ;) Ale wtedy to już na bank muszą zmienić "sprzęt grający"- o ile gitara na upartego mogłaby zostać ta sama, to przecież zarówno perkusja jak i mikrofon muszą być, i to specjalnie do komputera przystosowane.
A jeśli już twórcy zdecydują się rzeczywiście wydawać tą grę na pc, to znaczy że prawdopodobnie GH: Metallica też trafi na pecety ;] Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałoby wyjść, to za niewielką cenę warto byłoby kupić. Tyle, że zapewne będą sobie liczyć jak za pełną wersję gry, czyli około 100, a to jest przecież właściwie tylko pack piosenek tak? Czy jakieś feature''y poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:01, michal hunter napisał:

Siemka, Jaka jest wasza ulubiona piosenka w guitar hero 3??
Moja to slipknot-before i forget-umiem zagrac tylko na normalu, i prayer of the refuge,
też tylko na normalu


Bardzo lubię "My name is Jonas". Jest wiele fajnych jednak ta najbardziej mi się podoba :D Jakoś mnie uspokaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:58, Raya2222 napisał:

> Siemka, Jaka jest wasza ulubiona piosenka w guitar hero 3??
> Moja to slipknot-before i forget-umiem zagrac tylko na normalu, i prayer of the
refuge,
> też tylko na normalu

Bardzo lubię "My name is Jonas". Jest wiele fajnych jednak ta najbardziej mi się podoba
:D Jakoś mnie uspokaja :D

Grałaś ten kawałek na Expert + 3xHyperspeed? Solówkę się gra z tym miodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:58, Raya2222 napisał:

Bardzo lubię "My name is Jonas". Jest wiele fajnych jednak ta najbardziej mi się podoba
:D Jakoś mnie uspokaja :D


Też lubię tą piosenkę, ale jeszcze bardziej lubię grać : Welcome to the Jungle i Hier kommt Alex;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy kupowac GHIII na PC. Na DS''a bardzo mi się spodobało, ale czy na PC jest wszystko ładnie? Tzn, będą jakieś zwiechy itp? Trochę szkoda mi tych 200 złotych, ale zabawa będzie przednia (o ile konwersja jest w miarę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 00:22, Mac Cry napisał:

Tak się zastanawiam, czy kupowac GHIII na PC. Na DS''a bardzo mi się spodobało, ale czy
na PC jest wszystko ładnie? Tzn, będą jakieś zwiechy itp? Trochę szkoda mi tych 200 złotych,
ale zabawa będzie przednia (o ile konwersja jest w miarę).


Najważniejszy jest kontroler, którego ja używam w darmowym Frets on Fire (co prawda nie legalnie). Sama gra jest niezła, choć króciutka, ale wszystkie piosenki są świetnie wykonane, poza tym jest sporo dodatków do odblokowania. Nie jest źle, ale i tak polecam FoF, w którym możemy zagrać niemal dowolną piosenkę z zakresu rock-metal (oczywiście jak się dany utwór znajdzie w necie).

Wciąż żadnych chętnych na rozgrywkę po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, ja płacę i z gitarką mogę robic co chcę, a także używac do darmowych gier. Nikogo przez to nie okradam. To na padzie detykowanym Fifie nie mogę pograc w PESa? ;] A co do FoF, bo zobaczyłem na stronce, iż jest tam dużo utworów np. SOAD (yeah!), więc jestem o 5 kroków bliżej od kupienia GH3 (jeszcze tylko kasa ;]). Jeśli chodzi o techniczne sprawy FoF, dobrze wszystko fukcjonuje? No wiesz, nie ma opóźniej w gitarce, jakośc dźwięku etc.

Jak kupię GH3 i trochę pocwiczę to chętnie zagram po sieci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 15:38, Mac Cry napisał:

Phi, ja płacę i z gitarką mogę robic co chcę, a także używac do darmowych gier. Nikogo
przez to nie okradam. To na padzie detykowanym Fifie nie mogę pograc w PESa? ;] A co
do FoF, bo zobaczyłem na stronce, iż jest tam dużo utworów np. SOAD (yeah!), więc jestem
o 5 kroków bliżej od kupienia GH3 (jeszcze tylko kasa ;]). Jeśli chodzi o techniczne
sprawy FoF, dobrze wszystko fukcjonuje? No wiesz, nie ma opóźniej w gitarce, jakośc dźwięku
etc.

Jak kupię GH3 i trochę pocwiczę to chętnie zagram po sieci ;]


Gitarka działa w FoF bezproblemowo. Używanie jej poza GH jest nielegalne, tak napisane jest w instrukcji co mnie swoją drogą bardzo dziwi, ale jak napisałeś, płacę to robię z kontrolerem co chcę.

@Vesania
Proponuje pobrać darmowe FoF i do niego pobierać utwory - jest ich masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować