Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

HoM&MMMOcRPG? czyli nadchodzą internetowi "Hirołsi"

22 postów w tym temacie

Ostatnio w internecie krążą pogłoski, że "Ubisoft prowadzi rozmowym z chińską firmą TQ Digital Entertainment, dotyczące stworzenia sieciowej wersji Herosów" . Co ciekawego z tego wyjdzie dowiemy się może już niedługo. Rynek online RPG ostatnio się mocno rozwinął i teraz kolejne universum może wkroczyć w netowe pajęczyny. Może po World of Starcraft i Diablo Online nadejdzie czas Mocy i Magii? Co myślicie fani sagi?? Projekt może wejść w życie, ale też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tych rozmowach wiadomo od dawna (chyba 2004 rok) i jak na razie nie ma nowych informcaji, czy coś ruszyło (pokazano kiedyś kilka szkiców i to wszystko).

P.S.
Czym się różnie MMORPG od MMOcRPG? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:43, Sheltem napisał:

O tych rozmowach wiadomo od dawna (chyba 2004 rok) i jak na razie nie ma nowych informcaji,
czy coś ruszyło (pokazano kiedyś kilka szkiców i to wszystko).

P.S.
Czym się różnie MMORPG od MMOcRPG? :P


Ech, gdy się człowiek spieszy, tam się diabeł cieszy.

Jeszcze linki:
- strona HoMM Online:
http://ho.91.com/

- stara strona Celestial Heavens o HoMM Online
http://www.strategyplanet.com/homm/hommonline/hommonlineearlyinfo.shtml

- screenshot z heroesworld.ru:
http://www.heroesworld.ru/up_img/heroes_of_might_magic/online/site/off_site.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w mangowych, hehe to by było. Np. chowaniec : małe różowe cielsko, większy, ciemniejszy łepek, słodkie oczka itd. . Z kolei anioł to by było. W mangowej konwencji to pewnie na granicach sprośności. Czemu nie, albo i jak by to wyglądało. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:01, Araondoion napisał:

a jest jeszcze CORPG - Computer Online Role-Playing Game czyli takie cos czym jest Guild Wars
;)


CORPG - to nie Computer, ale Cooperative

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:29, Liqid napisał:

A w mangowych, hehe to by było. Np. chowaniec : małe różowe cielsko, większy, ciemniejszy łepek,
słodkie oczka itd. . Z kolei anioł to by było. W mangowej konwencji to pewnie na granicach
sprośności. Czemu nie, albo i jak by to wyglądało. ...


Właśnie dlatego w ostatnich latach gry utraciły na klimacie bo sa bardziej cukierkowate i pełno w nich elementów mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś raczej jednym z wojów. Ale pytanie mam. Skoro Dark Messiah też jest w Ashan, tyle, że kilkanaście lat później, to czy pojawą się tam te wszystkie Sylvany, Lochy czy Raksasze o gryfach nie wspominając? Niby jedyne rasy to Przystań i Nekropolis, ale nie wyobrażam sobie Ashan bez innych miast, więc to chyba nie Ashan. Dlatego tak samo tutaj mozesz i być Herosem, a co ztymi wszystkimi stworami? Dziwny może wyjść ten świat, jak już bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pozatym z pewnością byłoby z abonamentem... :/ A ja chce w tym miesiącu kupić sobie WoW''a. Mam nadzieję, że jak miałoby wyjść, to dopiero za pare lat, bo nie zamierzam opłacać paru abonamentów naraz... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:24, Liqid napisał:

Jesteś raczej jednym z wojów. Ale pytanie mam. Skoro Dark Messiah też jest w Ashan, tyle, że
kilkanaście lat później, to czy pojawą się tam te wszystkie Sylvany, Lochy czy Raksasze o gryfach
nie wspominając? Niby jedyne rasy to Przystań i Nekropolis, ale nie wyobrażam sobie Ashan bez
innych miast, więc to chyba nie Ashan. Dlatego tak samo tutaj mozesz i być Herosem, a co ztymi
wszystkimi stworami? Dziwny może wyjść ten świat, jak już bedzie.

Tam wybierasz sobie jeden z pięcu bohaterów(mag,zabójca,rycerz,kapłanka,łucznik/czka),a walczysz z orkami i innymi tego rodzaju podobnymi stworkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:31, Delis napisał:

a pozatym z pewnością byłoby z abonamentem... :/ A ja chce w tym miesiącu kupić sobie WoW''a.
Mam nadzieję, że jak miałoby wyjść, to dopiero za pare lat, bo nie zamierzam opłacać paru abonamentów
naraz... :|


Hmmm, ciekawe jakbyś grał naraz w 2 mmo. ;) Mi WoW wystarczyłby w zupełności, bo grałbym tylko klimatycznie - nie na ciągłego expa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trawię żadnego rodzaju MMo, do Tibi nawet się nie zbliżam, te internetowe gierki mają ten mankament, że odpuścisz parę dni i jesteś słabszy. Ja np.parę miechów temu grałem w ogame. Było nieźle i miałem niezłą flotkę , póki jakiś $#@#$ niemilec nie zrobił mi nalotu kilkudziesięcioma okrętami wojennymi i cały mój dobytek legł w gruzach. Odpuściłem sobie. WoW i GW też mnię nie interesują, bo WOW dużo kasy ciągnie, a do tego są namim ponoć ogromne lagi. Wolę grać w single''u . Dlatego do tej produkcji podejdę z dystansu i pewnie się z nią wyminę na dużej odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować