Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mod do No Man''s Sky sprawia, że gra przypomina wersję prezentowaną na E3 2014

9 postów w tym temacie

Te 5000 godzin wydaje mi się dziwne, gra miała swoją premierę 500 dni temu około, czyli modder musiałby spędzać codziennie od półtora roku prawie pół dnia tylko modując NMS, ja wiem, że są tacy fanatycy, ale gdzie czas na potrzeby biologiczne oraz grę (bo raczej musiał grać w NMS skoro jest takim fanem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Bardzo ładnie wygląda to. Dużo więcej drzew i dużo wyższe, w końcu można się poczuć jak w... lesie powiedzmy. Ale zapowiedzi gry pokazywały też fenomenalne zachowania fauny pośród flory. I przepiękne stworzenia. Tutaj tego nie ma.

Gra potrzebuje jeszcze wielu, wielu, wielu poprawek, ale fajnie gdyby twórcy wspomogli się takim moderem. Na ps4 trafiłem na planety, gdzie przez trawę mój framerate spadał do niekomfortowego poziomu. Jeśli planeta jest śliczna to zazwyczaj się na niej nie osiedlimy bo będziemy prześladowani przez strażników. Zwierzęta zazwyczaj wyglądają komicznie i żałośnie, chociaż tutaj jestem wyrozumiały. Ludzie po pokazach spodziewali się, że na wielu planetach, generowanych proceduralnie będą znajdywali tak majestatycznie wyglądające stworzenia? Które i tak zresztą wyglądały jak dinozaury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valygar92 napisał:

Te 5000 godzin wydaje mi się dziwne, gra miała swoją premierę 500 dni temu około, czyli modder musiałby spędzać codziennie od półtora roku prawie pół dnia tylko modując NMS, ja wiem, że są tacy fanatycy, ale gdzie czas na potrzeby biologiczne oraz grę (bo raczej musiał grać w NMS skoro jest takim fanem)?

Nom. 5000 godizn to ponad pół roku łącznego czasu pracy. Gra ma 1,5 roku. To wychodzi 8 godizn dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:


Dalej wyglada słabo. Kojarzy mi sie z World of Warcraft... tak gdzies z 2010 roku.

Cóż. Robota jednego człowieka pracujacego 1,5 roku. Porównaj o z tym co całe zespoły przez rok do trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować