SiniS

Rower - temat dla maniaków rowerowych

3156 postów w tym temacie

Ja mam duala (słyszał ktoś o nich?), co prawda nie najwyższych lotów, bo jest do nauki, ale kosztował 1700 zł :D. Uczę się wciąż bunnyhopa (robię na 20 cm), jazdy "na gumie" i manuala, ale nie pochłonęło mnie to aż tak bardzo, więc nie przejmuję siętym, że jeszcze tego nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:34, rolek85 napisał:

Chciałbym mieć taki jak na zdjęciu... wypasik. Ciekawe ile będzie kosztował ??


Jeden z najlepszych amorów do downhillu, legandarna 888. W tej chwili kosztuje przeszło 4000 zł :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 15:33, Feno napisał:

Jeden z najlepszych amorów do downhillu, legandarna 888. W tej chwili kosztuje przeszło 4000
zł :- )

Ooooo kurcze... no to chyba na dzień dzisiejszy zrezygnuję z jego kupna. Musiał bym zbierać na niego jakieś pół roku. Jak narazie musze doprowadzić swojego rumaka do stanu normalnego użytkowania... po ostatniej jeździe straciłem z tyłu dwie szprychy i rozpięłem tylny chamulec i jest kosmicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wali się korba i tylni hamulec... chyab wygiąłem tarczę, bo jak jeżdżę wolno, to tak śmiesznie piszczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:36, JayC napisał:

Mi wali się korba i tylni hamulec... chyab wygiąłem tarczę, bo jak jeżdżę wolno, to tak śmiesznie
piszczy :D.

A jaką masz tarczę?? Warto odwiedzić serwis w takich wypadkach chyba,że sam takie usterki usuwasz... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar pojechać na pełny przegląd, bo mnie zaczyna ten rower denerwować, wszystko w nim się sypie. A tarcza Tektro, 160mm i chyba model IO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:43, JayC napisał:

Mam zamiar pojechać na pełny przegląd, bo mnie zaczyna ten rower denerwować, wszystko w nim
się sypie. A tarcza Tektro, 160mm i chyba model IO.

Taka tarcza na allegro kosztuje jakieś 30 zł + przesyłka kumpel rok temu kupowa za 35 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja i tak muszę pojechać do serwisu i sprawdzić, co z tym rowerem nie tak i żeby mi to przy okazji naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:25, JayC napisał:

Ale ja i tak muszę pojechać do serwisu i sprawdzić, co z tym rowerem nie tak i żeby mi to przy
okazji naprawili.

Do serwisu zajeżddzam tylko w krytycznych przypadkach ... przy drobnych usterkach sam to załatwiam. musze teraz kasetę wymienić i chuba odwiedzę kumpli w serwisie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:25, JayC napisał:

Ale ja i tak muszę pojechać do serwisu i sprawdzić, co z tym rowerem nie tak i żeby mi to przy
okazji naprawili.


Dokładnie tak jak napisał mój poprzednik. Spróbuj własnych sił najpierw. Serwis to w 90% zdziercy, któzy biorą niesamowite pieniądze za proste rzeczy. No chyba, że masz jakiś zaprzyjaźniony i dobrze ci znany serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:10, Feno napisał:

Dokładnie tak jak napisał mój poprzednik. Spróbuj własnych sił najpierw. Serwis to w 90% zdziercy,
któzy biorą niesamowite pieniądze za proste rzeczy. No chyba, że masz jakiś zaprzyjaźniony
i dobrze ci znany serwis.

Jeżeli ktoś choć troszeczkę interesuję się naszą pasją życiową, to serwis jest potrzebny w wypadkach krytycznych.... jeżeli trezba kupić nową część, abo nie mamy odpowiedznieg sprzętu ;] Wczoraj wieczorkiem jeździłem rowerkiem wieczorem i nikogo nie rozjechałem i Policji nie uciekałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:06, Feno napisał:

Wrzucam jeszcze jeden filmik. Tym razem Freeride!
Występują między innymi Bender, Wade Simmons i inni

http://video.google.pl/videoplay?docid=-1376984239508077669&q=magic+of+freeride


Miałem to szczęście oglądać pełnometrażówki filmów z których są te wycinki, film trwał prawie godzinkę, ale warty był obejrzenia :P Zmienił bym, jedynie muzykę na coś w stylu A''la Saliva ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2006 o 08:10, rolek85 napisał:

Miałem to szczęście oglądać pełnometrażówki filmów z których są te wycinki, film trwał prawie
godzinkę, ale warty był obejrzenia :P Zmienił bym, jedynie muzykę na coś w stylu A''la Saliva
;]


Ja również. To są wycinki z New World Disorder. znam je na pamięć :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:45, Feno napisał:

Ja również. To są wycinki z New World Disorder. znam je na pamięć :- )

Nie mam już tego filmy bo kumpel od którego brałem po ślubie zrobił się ... a do tego kilka razy po drodze jeszcze wysypał mi się cały dysk i po filmie. Pamiętam jak pierwszy raz oglądnęłem ten film dostałem takiego powera ze musiałem pojechać di Kumówki (bobliski lasek z hopkami, zjazdamiai trasami) i jeździłem do upadłego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disorderów jest 6 części. Teraz szykuje się 7, która ma premierę bodajże 28 września. Moje ulubione części to 5, 6 i 3 :- )
Polecam jeszcze serie "chain reaction".
Pozdrower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że miałem 4 części tych filmów. najbarziej w nich podobay mi się downhille i końcówka jak sie wywracali, największy ubaw przy tym był :D choć nie powiem że nie zaliczyłem kilku poważniejszych upadków po jednym tydzień na rowerku nie jeździłem, ale odlot był ;]
Pozdrowerówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo poczatkujacym :) dirtowcem i jezdze na KONie Cowan z 05r. (moj rower dolaczylem na dole)
NWD dal mi kolega i najbardziej podabaly mi sie upadki, i skoki na dirtach :)

P.S. Sam nie lubie upadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się