Zaloguj się, aby obserwować  
Igor_Odejewski

Zarób Se- Kup Se! Czyli patenty na zdobycie kapusty!

125 postów w tym temacie

Niech kazdy się poedzieli z nami tajemnicami, jak zdobywa kasę zeby przynajmnie raz w miesiącu kupić poządną gierę np. Za 100zł. Ja mam dużo sposobów.

- ROK SZKOLNY Ksero + składki i komitet rodzicelski. Wszystko podrozało o 12zł :P
- URODZINY Koleżanki, kolegi i bóg wie jeszcze kogo :D
- Usługi domowe :P Sprzątanie, wyjście z piesem i te inne bzdety za drobną opłatą :P

Jakie wy macie jeszcze patenty :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.08.2006 o 21:27, Igor Odejewski napisał:

- ROK SZKOLNY Ksero + składki i komitet rodzicelski. Wszystko podrozało o 12zł :P

Jak sie pewnego dnia rodzice spytają na wywiadówce czemu składki takie drogie,to dopiero w tyłek dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:30, Darkstar181 napisał:

>
> - ROK SZKOLNY Ksero + składki i komitet rodzicelski. Wszystko podrozało o 12zł :P
Jak sie pewnego dnia rodzice spytają na wywiadówce czemu składki takie drogie,to dopiero w
tyłek dostaniesz.


Zawsze jakoś uchodzi mi to płazem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja? Pomagam tacie (ma firmę budowlaną) i dostaję za to kasę :) Porobię trochę na budowie (jako pomocnik ^^) i dostanę ze 2 dychy dziennie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:32, Delis napisał:

Ja? Pomagam tacie (ma firmę budowlaną) i dostaję za to kasę :) Porobię trochę na budowie (jako
pomocnik ^^) i dostanę ze 2 dychy dziennie ;]


Kurde Extra Klasykę masz za 1 dzien "pomocy" :D Ladnie twoja kapliczka z grami musi wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja organizuje tak kase zeby co miesiąc kupic CDA + gre z EKN lub EG,KK,RC
ale najczesciej jest tak ze kupuje tylko cda gry za 100 złoty to z 2 razy na rok
mam bardzo duzo wydatkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale tak normalnie to raczej kasy od ojca nie wycisnę... jak już to od mamy ;] A pozatym może troche szybciej dom powstanie (bo to nasz dom budujemy, narazie mieszkam w kamienicy) ;)) Wiesz, takie tam rzeczy... Noszenie desek, belek, cegieł... sprzątanie styropianu, folii... Czasem cięższe rzeczy... ale to wszystko tylko w wakacje :( Ostatnio zamówiłem se WoW+PrePaid, mają mi go jutro wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może kieszonkowego nie dostaje,ale pieniążki na urodziny i inne okazje w 100% wypełniają tę lukę:)

Ogólnie trzeba robić za grzecznego chłopczyka. No,ale w końcu trzeba będzie pomyśleć o drobnej robótce,czy może włożeniu części forsy do banku na jakięs oprocentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe :) może i racja... ja rzadko robię coś za darmo... chyba, że granie na kompie ;) uprzyj się, żeby ci płacili, chociaż te 5 zeta ;] a właśnie, co do robienia na budowie... mam 5zł za godzinę, więc policzcie sobie ile ja dziennie robie (mam 13 lat)... 4 godziny, czasem nawet 5-6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:42, Panki2000 napisał:

ja tam za nic nie dostaje jak mi kaza trawe za darmo skosic to mówie ze to nie moja trawa,mam
to gdzieś


Jak zrobią konkurs na najlepiej skoszoną trawę z nagrodą 1 000 000zł to będziesz żałował, że to nie twoja trawa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:45, mtwarog napisał:

> ja tam za nic nie dostaje jak mi kaza trawe za darmo skosic to mówie ze to nie moja trawa,mam

> to gdzieś
>

Jak zrobią konkurs na najlepiej skoszoną trawę z nagrodą 1 000 000zł to będziesz żałował, że
to nie twoja trawa ^^

hehe czasme skosze ale jak mi sie niechce to nie a kase tam od babci dostaje albo na urodziny i święta teraz na święta chce psp dostac mój kuzyn ma i jego siostra bedzie miec wiec przez wi-fi bedziemy grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg, ja nie rozumiem jak można płacić dziecku za roboty przydomowe. to demoralizacja. przecież sprzątanie czy inne koszenie trawy to tak naprawdę robota którą powinno się zrobic choćby z samego poczucia estetyki;D ja moim dzieciom nie będę za nic płacił, wystarczy normalne kieszonkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:49, tymuś napisał:

omg, ja nie rozumiem jak można płacić dziecku za roboty przydomowe. to demoralizacja. przecież
sprzątanie czy inne koszenie trawy to tak naprawdę robota którą powinno się zrobic choćby z
samego poczucia estetyki;D ja moim dzieciom nie będę za nic płacił, wystarczy normalne kieszonkowe.

Teraz są takie dzieci, które na prośbę skoś trawę, stawiają ultimatum "zapłać mi, albo sam sobie koś"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:49, tymuś napisał:

omg, ja nie rozumiem jak można płacić dziecku za roboty przydomowe. to demoralizacja. przecież
sprzątanie czy inne koszenie trawy to tak naprawdę robota którą powinno się zrobic choćby z
samego poczucia estetyki;D ja moim dzieciom nie będę za nic płacił, wystarczy normalne kieszonkowe.


Ale jeżeli zdesperowany gracz nie ma szmalu na ulubioną gierę a akurat jest promocja TO Co wtedy ?? :D Ma czekać do świąt ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:51, Grucha91 napisał:

> omg, ja nie rozumiem jak można płacić dziecku za roboty przydomowe. to demoralizacja.
przecież
> sprzątanie czy inne koszenie trawy to tak naprawdę robota którą powinno się zrobic choćby
z
> samego poczucia estetyki;D ja moim dzieciom nie będę za nic płacił, wystarczy normalne
kieszonkowe.
Teraz są takie dzieci, które na prośbę skoś trawę, stawiają ultimatum "zapłać mi, albo sam
sobie koś"... ;)


Taa.... jak ja powiem ze nie zrobie czego przy domu za darmo to mam kare na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować