Zaloguj się, aby obserwować  
Igor_Odejewski

Zarób Se- Kup Se! Czyli patenty na zdobycie kapusty!

125 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 07:09, Igor Odejewski napisał:

Chyba każdy "kto ma jaja" robi takie akcje, jak wchodzi się w jakiś wiek. :P


bardzo proszę oszczędź stwierdzeń, że każdy to robi bo nie sądzę że każdy młody człowiek na tym forum chce być określany mianem złdzieja. to że ty okradasz rodziców, znaczy tylko tyle że nie różnisz się NICZYM od gościa kupującego na stadionie pirackie gry. a co najgorsze dla ciebie to jest jeszcze śmieszne i nie widzisz w tym nic złego - ba, uważasz że ci się należy i masz prawo do robić.

zrozum że dla ludzi tu piszących nie będziesz "zajefajnym sprytnym ziomem" bo jak świetnie pokazuje ten wątek każdy jest twoim zachowaniem zbulwersowany. daruj sobie chwalenie się tym bo tylko złą renomę sobie tu wyrobisz. jak rodzice przejdą na emeryturę też będziesz ich okradać? czy zaczniesz już wynosić sprzęty z domu?

ps: oryginały kupujesz po to aby się kumplom chwalić? bo z tego co piszesz tak właśnie wynika. chyba nie powiesz mi że okradasz rodziców żeby nie okradać producenta gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 07:09, Igor Odejewski napisał:

> Okradać rodziców hmf dla mnie to żaden grzech, jak nie dostaje kasy niestety ale muszę
sobie
> ją sam brać, najlepiej żeby nic nie wiedzieli i tak jest ok, gdyby dawali nie byłoby takich

> numerów, a jak powiem że na gry... to lepiej zakończyć rozmowę ;p

Chyba każdy "kto ma jaja" robi takie akcje, jak wchodzi się w jakiś wiek. :P

OMG. Gościu, czy ty naprawdę starasz nas uświadomić że jesteś tak ograniczony (sorry) że nie rozumiesz że okradasz własnych Rodziców?! Oni ciężko charuja na twoje utrzymanie a ty się im tak odpłacasz?! A ten tekst z FEAR''em mnie już powalił! 2 i pół tygodnia?! To według ciebie długo?!
Ja dostaję głównie kieszonkowe (wychodzi jakieś 4 dychy na miesiąc) ale od czasu do czasu wykonuje też jakąś pracę (pójście do sklepu, pomoc tacie przy komputerze etc.) za co też dostaje pieniądze. I mnie to wystarcza. Ja tak jak Darkstar czekam parę lat aby gra ztaniała i wtedy ją kupuję np. w XKN, FC.A gry za 100 zł kupuję/dostaję gdzieś tak 3,4 na rok. A teraz zbieram na nową kartę graficzną i dodatkową pamięć RAM (512). A ty ptrzebujesz grę za 100 zł co miesiac nową? Nie lepiej zbierać na sprzęt lepszy do kompa,a gry za 100 zł kupować sobie powiedzmy co 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 08:15, Robek 009 napisał:

> > Okradać rodziców hmf dla mnie to żaden grzech, jak nie dostaje kasy niestety ale
muszę
> sobie
> > ją sam brać, najlepiej żeby nic nie wiedzieli i tak jest ok, gdyby dawali nie byłoby
takich
>
> > numerów, a jak powiem że na gry... to lepiej zakończyć rozmowę ;p
>
> Chyba każdy "kto ma jaja" robi takie akcje, jak wchodzi się w jakiś wiek. :P
OMG. Gościu, czy ty naprawdę starasz nas uświadomić że jesteś tak ograniczony (sorry) że nie
rozumiesz że okradasz własnych Rodziców?! Oni ciężko charuja na twoje utrzymanie a ty się im
tak odpłacasz?! A ten tekst z FEAR''em mnie już powalił! 2 i pół tygodnia?! To według ciebie
długo?!
Ja dostaję głównie kieszonkowe (wychodzi jakieś 4 dychy na miesiąc) ale od czasu do czasu wykonuje
też jakąś pracę (pójście do sklepu, pomoc tacie przy komputerze etc.) za co też dostaje pieniądze.
I mnie to wystarcza. Ja tak jak Darkstar czekam parę lat aby gra ztaniała i wtedy ją kupuję
np. w XKN, FC.A gry za 100 zł kupuję/dostaję gdzieś tak 3,4 na rok. A teraz zbieram na nową
kartę graficzną i dodatkową pamięć RAM (512). A ty ptrzebujesz grę za 100 zł co miesiac nową?
Nie lepiej zbierać na sprzęt lepszy do kompa,a gry za 100 zł kupować sobie powiedzmy co 2 miesiące?



Nie bo akurat mam taki charakter że pirata na komputerze nie zainstaluję. A komputera ulepszać "narazie" nie potrzebuję. Ale nie wnikam w to że przyjdzie i na to czas. Na nowy komp udało mi się zarobić w tamte wakacje. W te zacząłem pracowac dopiero pod koniec wakacji, więc o up-grade komputera nie ma mowy w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 08:10, Ciastuś napisał:

zrozum że dla ludzi tu piszących nie będziesz "zajefajnym sprytnym ziomem" bo jak świetnie
pokazuje ten wątek każdy jest twoim zachowaniem zbulwersowany. daruj sobie chwalenie się tym
bo tylko złą renomę sobie tu wyrobisz. jak rodzice przejdą na emeryturę też będziesz ich okradać?
czy zaczniesz już wynosić sprzęty z domu?


A ja się baranie jeden właśnie pytam innych co robią żeby zarobić na gierę. A ty zamiast "podać przykład jak jesteś taki mądry" to dalej komentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciastuś i się tym w calę nie chwalę. A napewno taki mądry normalnie nie jesteś bo na palcach byś nie wiliczył ile sam przekrętów "pewnie" w życiu zrobiłeś. I nie pisz mi że nie. Bo w to nie uwierzę. Przynajmniej w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszystkim uświadomić o co chodzi. To co "wyciągnę" od rodziców to są sume 2-3zł. Resztę w przypadku kiedy gra kosztuję prawie 100zł zarabiam w pracy. I nie chcę już słuchać debilnych wypowiedzi wymądrzjących się gostków powyżej (Ciastuś Wojman PolishWerewolf) bo reszta w normalny sposób dyskutuje.

Bo tutaj zgrywają ludzi uczciwych. A robią dokładnie w taki sam sposób. Nie piszcie postów tutaj bo szkoda waszego i mojego czasu Ciastuś Wojman i PolishWerewolf. Lepiej załóżcie temat "Ahh Jaki ja jestem uczciwy". Facet ściemniasz i napewno nikt ci w to nie uwierzy. Koniec.

A jak bedziesz tutaj się odgrywał, to świadczy tylko i wyłącznie o twoich słabysz nerwach i chcesz udowodnić na dużym forum że jesteś lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w te wakacje robiłem w firmie dostawczej ... 2 i pół tygodnia i miałem już dosyć. Pobudka o 5 rano, ale za to wcześniej w domu byłem, tak ok 15, no raz sie zdażyło, że do 17 rozwoziliśmy. Co do samego noszenia to lekko nie było. Jeżeli było coś lekkiego, to się tego brało po kilka sztuk i już takie lekkie nie było, a z cięższymi rzeczami ... tak samo. Ale mnie tam noszenie nie przeszkadza ... to poranne wstawanie mnie dobiło.
Zarobiłem w sumie jakieś 310 zł, no i kupiłem nową komórkę, reszta leży w skarbonce :D. Za rok też by si przydało coś zarobić ... A jabliższą grą jaką jestem zainteresowany i kupię na pewno (z CDP oczywiście), to Wiedzmin, a z innych to Import Tunner Challange, ale to sie jeszcze okaże, jak zobaczę wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzać ludzi to Ty potrafisz perfekcyjnie. I nie oskarżaj ludzi o nieuczciwość, jeśli nie wiesz CO mówisz. Nie każdy okrada rodziców tak, jak Ty. Ja jak coś chcę, to mówię im to wprost. I dostaję trafną odpowiedź "Tak, nie, za miesiąc, jutro". I nie muszę od nich pieniędzy wyciągać. Bo to nie ma sensu. No chyba że Twoi rodzice mają pełno kasy. Bo moi tak nie mają. I na pewno nie jedni rodzice są w ciężkim stanie finansowym. I nie pouczaj starszych od siebie osób. Bo Twój wiek szacuję na koniec podstawówki/początek gimnazjum. Nie więcej.

I nikt oprócz Ciebie chciałem zauważyć, że się tutaj nie wymądrza. Dawali Ci dobre rady, że to, o czym pisałeś to jest okradanie rodziców. Nic więcej.

I tak, nerwy mam słabe. Na wiele rzeczy. Cwaniactwo jest jedną z nich. I jedną z ostatnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:17, PolishWerewolf napisał:

Wkurzać ludzi to Ty potrafisz perfekcyjnie. I nie oskarżaj ludzi o nieuczciwość, jeśli nie
wiesz CO mówisz. Nie każdy okrada rodziców tak, jak Ty. Ja jak coś chcę, to mówię im to wprost.
I dostaję trafną odpowiedź "Tak, nie, za miesiąc, jutro". I nie muszę od nich pieniędzy wyciągać.
Bo to nie ma sensu. No chyba że Twoi rodzice mają pełno kasy. Bo moi tak nie mają. I na pewno
nie jedni rodzice są w ciężkim stanie finansowym. I nie pouczaj starszych od siebie osób. Bo
Twój wiek szacuję na koniec podstawówki/początek gimnazjum. Nie więcej.

I nikt oprócz Ciebie chciałem zauważyć, że się tutaj nie wymądrza. Dawali Ci dobre rady, że
to, o czym pisałeś to jest okradanie rodziców. Nic więcej.

I tak, nerwy mam słabe. Na wiele rzeczy. Cwaniactwo jest jedną z nich. I jedną z ostatnich.


Mówiłem że odpisze :P. Z tym panem kończę już temat. Dowidzenia. Mówiłem jaki temat możesz założyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:10, Dante Dy`nei napisał:

Ja w te wakacje robiłem w firmie dostawczej ... 2 i pół tygodnia i miałem już dosyć. Pobudka
o 5 rano, ale za to wcześniej w domu byłem, tak ok 15, no raz sie zdażyło, że do 17 rozwoziliśmy.
Co do samego noszenia to lekko nie było. Jeżeli było coś lekkiego, to się tego brało po kilka
sztuk i już takie lekkie nie było, a z cięższymi rzeczami ... tak samo. Ale mnie tam noszenie
nie przeszkadza ... to poranne wstawanie mnie dobiło.
Zarobiłem w sumie jakieś 310 zł, no i kupiłem nową komórkę, reszta leży w skarbonce :D. Za
rok też by si przydało coś zarobić ... A jabliższą grą jaką jestem zainteresowany i kupię na
pewno (z CDP oczywiście), to Wiedzmin, a z innych to Import Tunner Challange, ale to sie jeszcze
okaże, jak zobaczę wymagania.



Wiedźmin nie powinien być drogi. Wiadomo to nie będzie gra z czasopisma za 20zł. Ja obstawiam tak od 50 do 100 złotych max Szacunek za cięzką pracę dla ciebie ;). Wstawać o 5.00 to naprawdę draka ;). Ja miałem chyba za dobrze. U mnie w pracy była taka zasada. Przyjedź sobie nawet o 15.00 ale to co ma być zrobione w ten dzień ma być zrobione i nie obchodzi nas to o której sobie przyjedziesz. Sposób dobry ale w pracy musiałem być tak 9.00-10.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstawanie o 5.00 to pryszcz.Mój tata musi wstawać przed trzecią i rozwozić chleb za marne grosze.I rozwozi to wszystko(chleby, bułki, ciasta ipt. itd)do jakiejś 14.a potem jedzie do domu(musi zostawić kosze w piekarni)i jak już wróci to rozkłada się na łóżku i śpi.I nie mam serca wyciągać kasy od moich rodziców.Kase to ja dostaje bo sie dobrze ucze.i od czasu do czasu po jakieś kilka złoty.i mi to wystarcza.Przecież są gry za friko w necie(i nie mówie tu o piratach) takch jak Gunz, Warrock Enemy Territory czy Ran Online albo Tibia czy coś innego.Więc nie ma cogadać o patentach na kase.Moją gra którą ostatnio kupiłem był Wh40k z dodatkiem.Nie w złotej edycji.Kupiłem go jakiś tydzień temu.A poprzednią grą którą kupiłem był Morrowind(w Extra Klasyce)dawno temu.Więc nie musze ciągnąc kasy co miesiąć.I ty też mógłbyś zacząć tak robić.Ale żeby nie było nie jesteś jakimśtam złodziejem czy czymś(chociaż nie wiem:PP)Dobra, Kończe mojego najdłuższego posta na tym forum:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:44, Adamido napisał:

Wstawanie o 5.00 to pryszcz.Mój tata musi wstawać przed trzecią i rozwozić chleb za marne grosze.I
rozwozi to wszystko(chleby, bułki, ciasta ipt. itd)do jakiejś 14.a potem jedzie do domu(musi
zostawić kosze w piekarni)i jak już wróci to rozkłada się na łóżku i śpi.I nie mam serca wyciągać
kasy od moich rodziców.Kase to ja dostaje bo sie dobrze ucze.i od czasu do czasu po jakieś
kilka złoty.i mi to wystarcza.Przecież są gry za friko w necie(i nie mówie tu o piratach) takch
jak Gunz, Warrock Enemy Territory czy Ran Online albo Tibia czy coś innego.Więc nie ma cogadać
o patentach na kase.Moją gra którą ostatnio kupiłem był Wh40k z dodatkiem.Nie w złotej edycji.Kupiłem
go jakiś tydzień temu.A poprzednią grą którą kupiłem był Morrowind(w Extra Klasyce)dawno temu.Więc
nie musze ciągnąc kasy co miesiąć.I ty też mógłbyś zacząć tak robić.Ale żeby nie było nie jesteś
jakimśtam złodziejem czy czymś(chociaż nie wiem:PP)Dobra, Kończe mojego najdłuższego posta
na tym forum:PP



Ja mam szacunek do rodziców za to że ciężko pracują. Mam też szacunek za to że dostaję jakikolwiek grosz. Ale jezeli próbuję ich namówić na grę. Oni twierdzą że przecież na hali kupisz taką samą za 20zł. Nie wiem jak im wytłumaczyć że przez piractwo upada tyle dobrych firm te sprawy. Rodzic do trochę inaczej widzi. Przeciez każdy pirat kupiony na hali to strata dla producenta gry. A chyba niechcielibyście żeby z powodu piractwa upadło Id Software czy Ubisoft. Wiem że przesadzam ale taka sytuacja może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się chwalić, jak to ty mądże rodziców okradasz to nie tu. Ja może nie przepadam za swoim ojcem (z różnych względów), ale w życiu bym go nie okradł. A jeśli cię to kręci, to nie musisz się tak chwalić. Jak by tak zauważyć, to tu są uczciwi (nie licząc ciebie) forumowicze, a nie jacyś złodzieje. I co z tego, że nie chcesz kupować piratów tylko oruginały. Ja wolę mieć te piraty (i tak nie mam), niż rodziców oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 10:03, Mac Cry napisał:

Jak chcesz się chwalić, jak to ty mądże rodziców okradasz to nie tu. Ja może nie przepadam
za swoim ojcem (z różnych względów), ale w życiu bym go nie okradł. A jeśli cię to kręci, to
nie musisz się tak chwalić. Jak by tak zauważyć, to tu są uczciwi (nie licząc ciebie) forumowicze,
a nie jacyś złodzieje. I co z tego, że nie chcesz kupować piratów tylko oruginały. Ja wolę
mieć te piraty (i tak nie mam), niż rodziców oszukiwać.


Ja się nie chwalę. Pomysl logicznie że nikt by się tym chyba nie chwalił. Wiesz złodziejstwo.. a wyciągnięcie pieniędzy na grę to są dwie różne rzeczy. kto tu sobie ubzdurał coś takiego jakbym wyciągał im z portfela pieniądze. Przecież ja się o nie pytam. A jeżeli myslisz człowieku trzeźwo. To nie kieruj się jednym czy dwoma postami tylko czytaj od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty pisz logicznie. Napisałem na postawie tego posta, cytuje: "Okradać rodziców hmf dla mnie to żaden grzech, jak nie dostaje kasy niestety ale muszę sobie ją sam brać, najlepiej żeby nic nie wiedzieli i tak jest ok, gdyby dawali nie byłoby takich numerów, a jak powiem że na gry... to lepiej zakończyć rozmowę ;p"

Więc się zastanów co piszesz, bo w tym poście udowadniasz, że okradasz rodziców. I na pewno myślę trzeźwiej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 10:10, Mac Cry napisał:

To ty pisz logicznie. Napisałem na postawie tego posta, cytuje: "Okradać rodziców hmf dla
mnie to żaden grzech, jak nie dostaje kasy niestety ale muszę sobie ją sam brać, najlepiej
żeby nic nie wiedzieli i tak jest ok, gdyby dawali nie byłoby takich numerów, a jak powiem
że na gry... to lepiej zakończyć rozmowę ;p"


Więc się zastanów co piszesz, bo w tym poście udowadniasz, że okradasz rodziców. I na pewno
myślę trzeźwiej od ciebie.


No to ta twoja trzeźwość coś zawodzi. Bo to władek nie jest mój post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację przeoczyłem to. To nie był twój post, ale napisałeś, że każdy kto ma jaja robi takie akcje. Smutno mi, że uważasz, że jesem bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 10:15, Mac Cry napisał:

Masz rację przeoczyłem to. To nie był twój post, ale napisałeś, że każdy kto ma jaja robi takie
akcje. Smutno mi, że uważasz, że jesem bez jaj.


Nie no z pełnym szacunkiem. Ale nie chcę się z wami tutaj wszystkim kłucić. Chcę tylko moje wytłumaczenie że jakiś pan wyżej ubzdurał sobie że proszenie i naciąganie na gry rodziców z mojej strony to złodziejstwo. A ja sobie to wypraszam. To tak samo jak ja naciągam rodziców na nie wiem chociażby nowe spodnie a oni mi dają. To tez złodziejstwo? TE WSZYSTKIE skąłdki szkole i bóg wie co były w formie żartu. Myslałem że trochę humoru potrafią niektórzy tutaj załapać. Niestety. Będe pamiąetał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować