Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

Zastanawia mnie pewna kwestia. Czy napisali jakiś skrypt, który będzie o losowej godzinie wrzucał codziennie pytania czy moze ktoś to będzie robił "ręcznie"? Bo jeśli to skrypt to pytania równie dobrze moga pojawić sie o 5.00 rano. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:54, HumanGhost napisał:

Zastanawia mnie pewna kwestia. Czy napisali jakiś skrypt, który będzie o losowej godzinie wrzucał
codziennie pytania czy moze ktoś to będzie robił "ręcznie"? Bo jeśli to skrypt to pytania równie
dobrze moga pojawić sie o 5.00 rano. :-/

Wtedy wygra ktoś z Nocnych Marków ;]
Są wakacje, siedzi się o tej godzinie przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziki, nie lepiej sobie poczekać na pytania, a potem powoli na nie odpowiadać? Sprawdzić kilka razy i już. Napewno lepiej jest wygrać nagrodę główną niz, ze dwa raz mieć nagrodę dzienną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budyn ma rację !!! A co jeśli pytania będą tak trudne że nikt nieodpowie?????? Wtedy spokojnie można się zastanawiać nad odpowiedzioą a niesiedzieć ciągle przy kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:55, Budyn napisał:

Ludziki, nie lepiej sobie poczekać na pytania, a potem powoli na nie odpowiadać? Sprawdzić
kilka razy i już. Napewno lepiej jest wygrać nagrodę główną niz, ze dwa raz mieć nagrodę dzienną.

Początkowe pytania pewnie będą banalne, jak bywa w tego typu konkursach, ale obym się mylił. Zeby odpowiedź wymagała przekopania kilkunastu stron na googlach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba CDP jest na tyle madry ze w konkursie uczestnicza tez osoby mlodsze i o godzinie 12.00 napewno tego by nie było. Wszyscy musza miec szanse i pytania musza byc w normalnaej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:57, Szewczu napisał:

Budyn ma rację !!! A co jeśli pytania będą tak trudne że nikt nieodpowie?????? Wtedy spokojnie
można się zastanawiać nad odpowiedzioą a niesiedzieć ciągle przy kompie :P

To wszystko mozna wynieśc ze sprawdzania prac klasowych :) Lepiej pięć- dziesięć razy sprawdzić i pod koniec lekcji oddać z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To wszystko mozna wynieśc ze sprawdzania prac klasowych :) Lepiej pięć- dziesięć razy sprawdzić i pod konie > lekcji oddać z czystym sumieniem.

No właśnie :) Mi tam zależy żeby chociaż coś wygrać, niemuszę być pierwszy.. A może być tak że ci co będą pierwsi źle odpowiedzą a ja się dobrze zastanowie i palne dobrą odpowiedź :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 16:01, Szewczu napisał:

> To wszystko mozna wynieśc ze sprawdzania prac klasowych :) Lepiej pięć- dziesięć razy
sprawdzić i pod konie > lekcji oddać z czystym sumieniem.

No właśnie :) Mi tam zależy żeby chociaż coś wygrać, niemuszę być pierwszy.. A może być tak
że ci co będą pierwsi źle odpowiedzą a ja się dobrze zastanowie i palne dobrą odpowiedź :)
:) :)



Ja mogę być 4 albo nawet 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby gdybym był chociaż 30 w tym konkursie... Dużo się nie spodziewam, a właściwie to nic, bo jakoś niemam szczęścia do konkursów, ale fajnie byłoby w końcu coś wygrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam czy dodatkowe nagrody wygrywa ten co jako pierwszy udzieli poprawnych odpowiedzi czy ten kto naszybciej udzieli poprawnych odpowiedzi. A to jest różnica. Mam nadzieję że to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:55, Monastor napisał:

Są wakacje, siedzi się o tej godzinie przy kompie ;)

protestuje, ja o tej porze przed kompem leze :D

a swoja droga temat budzi emocje - od rana 11 stron... spamu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować