Zaloguj się, aby obserwować  
Danio012

czy to koniec histori Warcrafta III

54 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 23:33, MINIONQ napisał:

Jak dla
Chciałbym by został wprowadzony edytor ras :D Gdzie możesz zmieniać np. broń jednostki między
2, a każda z nich ma swoje wady i zalety. To by owiele bardziej urozmaiciło grę w necie.


Ciekawa rzecz: tylko taki edytor musiał by być w Battle.necie bo w single playerze mało by się przydał...
Można by było np. stworzyć nowe jednostki w przyszłym odpowiedniku ludzi z III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą przeszkodą w tworzeniu W IV jest chyba czas, bo Blizzard ma to do siebie, że na ogół pracuje tylko nad jednym projektem naraz. Ponadto jest też dość długa, kolejka domniemanych przedsięwzięć: StarCraft II, Diablo III, WarCraft IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy - zobaczymy. :P Na pewno gra nie wyjdzie w szybkim tępie, a nawet jak ogłoszą projekt WarCraft IV trzeba będzie czekać aż go zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:59, Rafal G napisał:

> Nikt nie mow, ze beda robic tylko dodatki do Wowa. Zostaje jeszcze na Diablo III czy World

> of Starcraft - pol Korei by w niego gralo.

OK. Ale w takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić czwatą część tradycyjnego Warcrafta.
Sam chyba przyznasz, że taka gra musiałaby się dobrze sprzedać. A fabułe napewno jakąś by
wymyślili, o to nie mamy się co martwić... Jestem PRZEKONANY, że prędzej czy poźniej doczekamy
się kontynuacji. Osobiście mam nadzieję, że bedzie to prędzej:)

Yu akurat bym sie kłucił bo jak już ktoś wcześniej wspomniał najpeirw zajmą się WoW''em potem Diablo potem starcraftem a na końcu warcraftem IV :/Niestety al mi sie tak zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 10:47, skubsa napisał:

Yu akurat bym sie kłucił bo jak już ktoś wcześniej wspomniał najpeirw zajmą się WoW''em potem
Diablo potem starcraftem a na końcu warcraftem IV :/Niestety al mi sie tak zdaje


Być może... Ale nigdy nie zaszkodzi pomażyć:) Choć takie gry jak Diablo 3, czy też kontynuacja Starcraft''a.... nie pogardziłbym nimi. Powiem wręcz, że zapewne nawet bym zakupił. ALe i tak moją pierwszą nadzieją i faworytem numer jeden pozostaje W4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:07, Rafal G napisał:

> Yu akurat bym sie kłucił bo jak już ktoś wcześniej wspomniał najpeirw zajmą się WoW''em
potem
> Diablo potem starcraftem a na końcu warcraftem IV :/Niestety al mi sie tak zdaje

Być może... Ale nigdy nie zaszkodzi pomażyć:) Choć takie gry jak Diablo 3, czy też kontynuacja
Starcraft''a.... nie pogardziłbym nimi. Powiem wręcz, że zapewne nawet bym zakupił. ALe i tak
moją pierwszą nadzieją i faworytem numer jeden pozostaje W4:)

Ale mi jak narazie wystarcza warcraft III :-)Znudzi mi sie i może wtedy zrobią IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Blizzard poinformowal ze w najblizszym czasie wyjdzie Diablo 3 czytalem na ten temat duzo .Warcraft To super gra blizard praktycznie na warcrafcie dorobil sie najwiekszych pieniędzy więc mysle ze bedzie kontynuacja:P a co do krula lisha artchasa i kile''jedena To mysle tak kiljeden zabije illidana a tak ze priest of moon a artchas abije killjedena i na ziemie bedzie panowac ciemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.....

Dnia 21.08.2006 o 17:36, Arthas90 napisał:

obserwując po nowych graczach- lamach.Sorry jak kogoś obraziłem. Więc poczekamy zobaczymy (może
za jakies 4 lata).W tym roku (2006) dodatek do WoWa. Za rok albo dwa Diablo III (mmorpg??),
potem nastepny rok dodatek i dopiero w 2010 Warcraft IV. Takie sa moje przypuszczenia.



Ale rownierz poinformował ze bedzie wydawał co roku dodatek do WoWa ale rownierz powiedział to co ty napisałes ze pracuje tez nad innymi projektami niz tylko WoW ale rownierz ostatnio Blizzard potwierdził uwga że nie pracuje nad Dbiablo 3 ;/ wiec po dodatku do WoWa napewno sie dowiemy o nastepnym dodatku do WoWa ;] i pewnie o StarCrafcie 2 albo WarCrafci 4 lub o jakejs nowej grze Blizzarda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś nie przepadam za Warcraftem zdecydowanie bardziej wole StarCrafta który według mnie ma ciekawszą fabułe oraz pomimo swojego wieku nadal porywa dżwiękiem..Przynajmniej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:30, Probos napisał:

Ja tam jakoś nie przepadam za Warcraftem zdecydowanie bardziej wole StarCrafta który według
mnie ma ciekawszą fabułe oraz pomimo swojego wieku nadal porywa dżwiękiem..Przynajmniej mnie


I grafiką (bo wciąż jest bardzo dobra) i muzyką, i grywalnością...
Chociaż najbardziej uwielbiam WarCrafta,StarCrafta też darzę sympatią i szacunkiem.Gra jest bardzo swojska...Przydałby się StarCraft II,bo SC:Ghost został anulowany,a poza tym miał wyjść jedynie na konsolach.Chcę kontynuacji wydarzeń w SC,bo w tym momencie,w jakim zostawia nas gra,nie jest zbyt wiele rozwiązanych wątków i gra pozostawia nas z niedosytem...(jak w Zagubionych:).Albo by przynajmniej napisali jakąś książkę,a nie tylko wałkują stare dzieje - zero kreatywności:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować