Zaloguj się, aby obserwować  
Irmos

Świat Według Kiepskich - temat ogólny

181 postów w tym temacie

Ostatnio coś mnie wzięło i zacząłem oglądać stare odcinki Kiepskich. Oglądam tak sobie i oglądam aż nagle przypomniał mi się jeden odcinek, którego tytułu nie mogę sobie przypomnieć. Do Paździocha przyjechał ktoś w odwiedziny a Ferdek z Waldkiem stali pod drzwiami i udając żebraków śpiewali na Paździocha jaką piosenkę. Kojarzy ktoś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:31, confident napisał:

/.../

Coś kojarzę.

Spoiler

Do Paździocha przyjechała chyba siostrzenica na studia. Paździoch zapłacił Ferdkowi, aby udawał porządnego człowieka. Tytułu odcinka jednak nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:37, Fucio napisał:

Coś kojarzę.

Spoiler

Do Paździocha przyjechała chyba siostrzenica na studia. Paździoch zapłacił
Ferdkowi, aby udawał porządnego człowieka. Tytułu odcinka jednak nie pamiętam :P


No, no było tam coś takiego. Chcę obejrzeć ten odcinek, ponieważ wiem, że Kiepski coś tam śpiewał na początku, ale nie mogę sobie przypomnieć ani melodii, ani tekstu. Cóż... jak ktoś przypomni sobie tytuł to walić śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:31, confident napisał:

Ostatnio coś mnie wzięło i zacząłem oglądać stare odcinki Kiepskich. Oglądam tak sobie
i oglądam aż nagle przypomniał mi się jeden odcinek, którego tytułu nie mogę sobie przypomnieć.
Do Paździocha przyjechał ktoś w odwiedziny a Ferdek z Waldkiem stali pod drzwiami i udając
żebraków śpiewali na Paździocha jaką piosenkę. Kojarzy ktoś to?

Ja trochę.:P Dla mnie stare odcinki są o wiele lepsze od nowych. Takie jest moje zdanie. W nowych odcinkach nie ma niestety Cyca i babki.:P
Edit
Ten odcinek nie dawno oglądałem w telewizji na Polsacie. Przypomniałem sobie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:42, Black-Hawk napisał:

Ja trochę.:P Dla mnie stare odcinki są o wiele lepsze od nowych. Takie jest moje zdanie.
W nowych odcinkach nie ma niestety Cyca i babki.:P

Właśnie, nowe odcinki to już nie ten klimat (nawet wydaje mi się, że Ferdek rzadziej używa swojego "kurde" niż kiedyś).
Ja w Kiepskich najbardziej lubię słuchać piosenek, jak już coś wymyślą to na prawdę jest to warte uwagi. "Piosenka wyborcza", tekst na festiwal piosenki piwnej (czy jakoś tak) czy choćby "niedawno" piosenka do kablociągu :)
Swoją drogą Ipla to świetny pomysł, ostatnio obejrzałem sobie pierwszy, drugi i trzeci sezon, a teraz zabieram się za czwarty ;PP

>Ten odcinek nie dawno oglądałem w telewizji na Polsacie. Przypomniałem sobie.:P
Znalazłem już na Wikipedii xD Tytuł to "Pała czyli dwója" - jakby ktoś był zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:42, Black-Hawk napisał:

/.../

Zgadzam się. Nowe odcinki są coraz głupsze i przestają mnie śmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwielbiam te piosenki najbarziej utkwila mi piosenka o Pazdziochu:D
" Siekiera, motyka baba goła Marian Pazdzioch to pierdola
Siekiera mOTYKA małpi wuj Marian Pazdzioch to jest i tu pada niecenzuralne slowo na ch rymujace sie ktorego ze wzgledu na pozna pore pozwole sobie nie wypowiedziec":D
A na ipli (ktora polecam) sa chyba wszystkie odcinki. Teraz sobie jaki ogladne przy obiedzie i opisze pozniej ktory to byl czy fajny i o czym byl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:48, confident napisał:

Właśnie, nowe odcinki to już nie ten klimat (nawet wydaje mi się, że Ferdek rzadziej
używa swojego "kurde" niż kiedyś).

No właśnie , ato jego wielki plus.:P

Dnia 05.05.2009 o 15:48, confident napisał:

Ja w Kiepskich najbardziej lubię słuchać piosenek, jak już coś wymyślą to na prawdę jest
to warte uwagi. "Piosenka wyborcza", tekst na festiwal piosenki piwnej (czy jakoś tak)
czy choćby "niedawno" piosenka do kablociągu :)

No te piosenki są fajne.:P Fajne jeszcze był piosenki zaczynające się na "Siekiera Motyka"

Dnia 05.05.2009 o 15:48, confident napisał:

Swoją drogą Ipla to świetny pomysł, ostatnio obejrzałem sobie pierwszy, drugi i trzeci
sezon, a teraz zabieram się za czwarty ;PP

Nie pożałujesz.

Dnia 05.05.2009 o 15:48, confident napisał:

Znalazłem już na Wikipedii xD Tytuł to "Pała czyli dwója" - jakby ktoś był zainteresowany.

A no. Jak mogłem zapomnieć ten tytuł.:P Teraz to już wszystko pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:49, Fucio napisał:

> /.../
Zgadzam się. Nowe odcinki są coraz głupsze i przestają mnie śmieszyć.

No, ale niektóre mogą jeszcze być.:P Ale powtarzam niektóre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:56, Black-Hawk napisał:

> > /.../
> Zgadzam się. Nowe odcinki są coraz głupsze i przestają mnie śmieszyć.
No, ale niektóre mogą jeszcze być.:P Ale powtarzam niektóre!


Przede wszystkim ta seria, którą można obecnie spotkać na polsacie 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi podobały się bardziej odcinki, w których jeszcze występował Bartosz Żukowski (Walduś lub Cycu). Najbardziej rozbrajał mnie jego śmiech. Także nowe odcinki mogą nas nudzić, ponieważ są nudne, a nudne są bo producenci nie mają już pomysłów na dalszą kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepscy zawsze byli fajni i są. Na google filmy są odcinki. Choć ja wolę 13 posterunek. Polsat ma pełno takich fajnych półgodzinnych seriali. Chciałbym aby puścili pierwsze odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze odcinki "Świad Według Kiepskich", ty głównie stare. Nowsze, są coraz głupsze albo to my odzwyczailiśmy się od humoru serialu, który powrócił po dłuuugim czasie na ekrany telewizorów. W każdym razie oglądając stary odcinek można zwalić się z fotelu ze śmiechu, natomiast oglądając nmowy tylko możnaaa długo czekać aż coś się wydarzy śmiesznego, co coraz jest już mniej spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz leci fajny odcinek polecam:> Na Polsacie odcinek powinien sie spodobac Confidetowi bo jest piosneczka:D

Spoiler

Walduś chce zostac spiewakiem Kantry a Ferde poczatkowo nie wie co to jest i mu nie pozwala. Wkrotce jednak dowiaduje sie i Waldus zostaje spiewakiem Kantry i organizuja oni przyjecie dla Kowboi:D Trzepia kasy az milo ale dowiaduja sie ze Ci co przyszli nie maja pieniedzy i nie mo9ga zaplacic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś przed chwilą Kiepskich ("Flamingo")? Ta piosenka pod koniec jest boska. Spadłem z krzesła... spadłem z podłogi :)

@HeadMaaaster
Też niezły tekst. Walduś zrobiłby furorę na imprezach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może nazwę odcinka, w którym na początku kłócili się politycy i było tam coś takiego:
-Niech Pan mi nie przerywa
-To Pan mi przerwał
-Za chwilę sam sobie przerwę
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 15:04, xD_ominik napisał:

Bardzo lubię ten serial.


Na go kocham!!! Nigdy nie było tak śmiesznego serialu, tylko żenady typu 13 posterunek, a ten dzielnie się trzyma. Polecam!!!

Ps Ferdek rządzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować