Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Oj cięzko dzisiaj mi idzie, zresztą w ogóle jest dziko. W piantballa nie ma sensu grać, gdyż ciągle gram i mi w trakcie wychodzi z gry. I przegrywam i tracę szanse gry. Do tego ciągle tracę na challanges (już nie gram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Dnia 07.03.2007 o 15:29, mroczny mrok napisał:

Dostaje się go tylko raz. I tylko wtedy, kiedy wykpisz ich bodajże 9.


Dokładnie tak, ale żeby nie było wątpliwości - po prostu musisz mieć 10 MaxPacków użytych [chodzi tu głównie o pieczątki, które się dostaje z MP].
Oczywiście MP darmowego tego pierwszego za trzeci dzień dostaje się tylko raz, jak to już zauważył kolega ;-)
Dodam jeszcze, żebyście nie szaleli z MaxPackami i używali ich mądrze i w grach, które wam dadzą największe korzyści [np. mi tam skoki żabką dają zwykle największe i najdalej dochodzę ;p].
Jeżeli jesteście w klanie i chcecie z kumplami zaszaleć na któreś dobre miejsce, to pamiętajcie, żeby nie brać zdrapek xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W show window można podobno kupić za bubzy coś, ale co się dzieje jeśli jest 15 przedmiotow a chętnych 200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 15:41, gothicsheep napisał:

He, patrzcie na to ^_^:


Można zakładać własne klany? Jak do gramowiczów dołączyć? Dopiero zakładam konto i jestem noobem, wiec jakby mi ktoś wytłumaczył co i jak to byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne bo czasem jak gram to mi pisze, że coś wygrałem, albo przegrałem, a nawet jeszcze nie zacząłem grać tylko klikłem OK :( CO jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 23:31, MastAlol napisał:

Trochę to dziwne bo czasem jak gram to mi pisze, że coś wygrałem, albo przegrałem, a nawet
jeszcze nie zacząłem grać tylko klikłem OK :( CO jest?

Tak jest w 4 ostatnich grach, to są zdrapki. Też tak robiłem na początku. Możesz jeździć myszą po nutkach, paczce, mikserze, i czymśtam żeby zobaczyć co wygrałeś ale nie jest to potrzebne bo tam wygrana jest ustalona z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem na stronę Prizee.Luknąłem na stronę klanu i zauważyłem, że nasze wszystkie punkty zostały wyzerowane.Czy ktoś wie o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:57, MastAlol napisał:

Można zakładać własne klany?

Tak. Założyciel płaci za to 1 Bubz''a.

Dnia 07.03.2007 o 22:57, MastAlol napisał:

Jak do gramowiczów dołączyć?

Niestety, wszystkie miejsca są już zajęte... Jednak, bądź(cie) czujni, bo być może niedługo jedno się zwolni (oczywiście, nie zależy to ode mnie). Niejaki Panki2000 (tak w ogóle, kto to jest?) mocno zaniedbuje swoje klanowe obowiązki ^_^...

Dnia 07.03.2007 o 22:57, MastAlol napisał:

Dopiero zakładam konto i jestem noobem, wiec jakby mi ktoś wytłumaczył co i jak to byłbym bardzo wdzięczny :)

Polecam stronę: http://www.prizee.pl/ - znajduje się tu (dosłownie) wszystko na temat Prizee...

Do vazon --->

Dnia 07.03.2007 o 22:57, MastAlol napisał:

Właśnie wszedłem na stronę Prizee.Luknąłem na stronę klanu i zauważyłem, że nasze wszystkie punkty
zostały wyzerowane.Czy ktoś wie o co chodzi???

Po prostu rozpoczął się nowy ranking. Poprzedni się skończył, nagrody zostały rozdane, więc pora na kolejny.
Dzieje się tak co 7 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:08, mroczny mrok napisał:

Mam pytanie. Czy ja jestem w tym klanie? Nie wiem nawet jak to się patrzy, a w jednym ze swoich postów
mówiłeś, że miejsce mam zaklepane.

Eee... wynikła pewnego rodzaju dziwna sytuacja. Przez przypadek dołączyłem do pierwszego klanu (o nazwie GRAMPL). Wysłałem zgłoszenie i... odziwo mnie przyjęto ^_^! W tej sytuacji już tam zostałem i nie zamierzam odchodzić, a drugi klan (m.in przez to oraz lenistwo deiha ^_^) nie został utowrzony.
Jak chcecie, twórzcie kolejny, ale beze mnie, na własną rękę...

Do Piotrbov --->

Dnia 08.03.2007 o 15:08, mroczny mrok napisał:

A weźmiesz mnie do gildii?

Patrz wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też w to kiedyś grałem, ale teraz na nowo zaczołem. Przeczytałem, że macie tutaj jakiś klan, są jakieś wymagania do tego czy ot tak moglibyście mnie przyjąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:06, m4teU5z napisał:

Ja też w to kiedyś grałem, ale teraz na nowo zaczołem. Przeczytałem, że macie tutaj jakiś klan,
są jakieś wymagania do tego czy ot tak moglibyście mnie przyjąć ?


No klan mają, ale już jest "fullhouse", "maxpack", "pełna dziesiątka", nie wiem jeszcze jak to nazwać ;p. Zresztą mogłeś sobie sprawdzić --"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się przed chwilą na tej stronce, i gry wciągają nawet bardziej niż te na kurniku :) Mam tylko pytanie: czy da się zdobyć credity (te Maxpacki) jakoś za friko? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem sie do tego pierwszego klanu GRAMPL :)
Dzięki wielkie ze na mnei czekaliście. :))
MOj nick FireViper :)
Czekam na akceptacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:00, gothicsheep napisał:

Po prostu rozpoczął się nowy ranking. Poprzedni się skończył, nagrody zostały rozdane, więc
pora na kolejny.
Dzieje się tak co 7 dni...


Dzięki wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 02:19, paweldomar1 napisał:

Właśnie po raz kolejny zacząłem grać w Prizee''a. Można dołączyć do klanu?:)


Będzie możliwość bo będą się pozbywać jednego z członków musisz spróbować przekonać odpowiednie osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować