Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 16:01, BoyOgOyOrtH napisał:

Nom to wlasnie o to mi chodzi wPLN czy tam Bubzy to wkoncu jakiegos rodzaju wirtualna waluta
co nie? a kiedys mialem tego pelno i zamówiłem sobie nagrode i co do dzis jej nie widze sciema
wielka ze łohoho i nie piszczie tu ze moze dane zle albo cos bo all dokladnie pamietam jak
robilem i wogle moze skonczmy juz temat na ten "temat" bo dla mnie to gra dla dzieci..ktorzy
mają złudzenia darmowego zysku!

Chyba na dzień jest określona liczba nagród i trzeba mieć farta żebyś to ty dostał tą nagrode!! Chłopie zastanów co gadasz bo robisz zamieszanie !!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak ja wiem swoje o losowaniu tez wieidzialem bralem udzialw tym kilka razy i takie tam kumpel tak samo nawet mieszkal u nas w dzielinicy ziomek ktory wylosowaal niby mp3 i mial odpowiednia kwote i gówno do dzis nie ma okej zamykam temat w mojej sprawie a jak cos to niech Mod zamknie cały temat bo nie oplaca sie tego ciagnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Na Prizee można wygrać nagrody. Tylko trzeba wiedzieć, jak je odebrać. Osobiście nic nie wygrałem, fakt, ale byłem przy tym, jak kumpel dwa lata temu wygrał w zdrapce pada. Jedynym warunkiem wysłania mu tej nagrody było przesłanie do Prizee kserokopii dowodu (bladego pojęcia nie mam po co, pewnie dla potwierdzenia danych), kumpel przesłał i trzy tygodnie później cieszył się nowym padem. Wprawdzie żadna z tego firmowa zabawka, bardziej no name za 30 zł, ale minęły dwa lata a urządzenie działa.
Więc "opłaca się to ciągnąć", trzeba tylko wiedzieć jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:27, konarion napisał:

Ewentulanie bubzy można wymienić na pieniądze (podobno się jakoś da) i kupić z anie to na co
ma sie ochote:)


Wymieniasz bubzy na czeki które ci przesyłają ale musisz się dowiedzieć w jakich bankach je realizują, inna sprawa że bardzo dużo osób poluje na te czeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:57, darkwind21 napisał:

> Ewentulanie bubzy można wymienić na pieniądze (podobno się jakoś da) i kupić z anie to
na co
> ma sie ochote:)

Wymieniasz bubzy na czeki które ci przesyłają ale musisz się dowiedzieć w jakich bankach je
realizują, inna sprawa że bardzo dużo osób poluje na te czeki.

No własnie i to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można sprzedawać kody do prizee na giełdach kodów. 1 kod za około 1 euro :). 10 kodów 10 euro. Z tym że na kod na innych stronach zbiera się ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnic o co chodzi? Dzisaj jak się zalogowałem to rybka sie mnei zapytała, czy chcę byc liderem mojego klanu na jeden dzień, chyba chodzi o jedne dzień. Ktos też to dstał, albo wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:26, gogowitczak napisał:

> Dzisiaj przysłali mi USB Fan:)

i co - dziala? A tez chcieli dowod? :D


Działa(teraz mam włączone)
Nie chcieli dowodu, bo po co? Mam tylko jedno konto na prizee, więc nic nie musiałem wysyłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, w takie dni jak dzisiaj to by się USB FAN przydał, oj przydałby się. Siedzi człowiek przed kompem, pracować próbuje i leje się z niego pot :(. A jeszcze komp "podgrzewa" sytuacje. Szlag by to.

Posiadaczom USB FANA na dzień dzisiejszy oficjalnie zazdroszczę ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:30, Paweł10 napisał:

> > Dzisiaj przysłali mi USB Fan:)
>
> i co - dziala? A tez chcieli dowod? :D

Działa(teraz mam włączone)
Nie chcieli dowodu, bo po co? Mam tylko jedno konto na prizee, więc nic nie musiałem wysyłać:)


ja mam 3, kazde na prawdziwych danych ;). Tak jak byla ta gazetka kiedys - "Mama, tata, komputer i ja" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:30, Keroth napisał:

Ech, w takie dni jak dzisiaj to by się USB FAN przydał, oj przydałby się. Siedzi człowiek przed
kompem, pracować próbuje i leje się z niego pot :(. A jeszcze komp "podgrzewa" sytuacje. Szlag
by to.

Posiadaczom USB FANA na dzień dzisiejszy oficjalnie zazdroszczę ;-).


ja tez mam wiatraczek, tyle tylko ze taki podlaczany do kontaktu ;). A jest problem, bo wtykow braknie :D. Jak chce dysk podlaczyc, to musze zrezygnowac z wiatraczka, tak samo jest z ladowaniem komorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ten wiatraczek podłączyłem sobie z tyłu, tak żeby chłodził mi komputer, bo lepiej, żebym się spalił ja niż komputer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:26, Paweł10 napisał:

Ja ten wiatraczek podłączyłem sobie z tyłu, tak żeby chłodził mi komputer, bo lepiej, żebym
się spalił ja niż komputer:D


Ciekawe podejście :P. Jak się spalisz to komp się już raczej nie przyda ;-). Dobra, wiem, że się czepiam. Dzisiaj na szczęście jest trochę chłodniej, przynajmniej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować