Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień pierwszy

346 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 23:29, KHRoN napisał:

BTW nie żebym na coś liczył, ale wyniki z dzisiejszego dnia mają być po północy czy jak? :)

Tez mnie to ciekawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą jak pojawią się pytania do następnego, czyli jutro rano/popołudniu, ale ja odpadam z tego wyścigu szczurów, mam dość po dzisiejszym, na spokojnie sobie wszystki przeanalizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah 3 rozwiązane; ale co do 1 znow mam watpliwości: bo mam na 100% dwie równorzędnie poprawne odpowiedzi! i kurcze - ktoś się pomylił, czy to jest podchwytliwe pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:46, Martimat napisał:

hah 3 rozwiązane; ale co do 1 znow mam watpliwości: bo mam na 100% dwie równorzędnie poprawne
odpowiedzi! i kurcze - ktoś się pomylił, czy to jest podchwytliwe pytanie ?

Jest podchwytliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:48, Martimat napisał:

tak samo na z 2. odpowiedż którą uznaję za poprawną - nie oznacza nazwy miasta! no i 3 najtrudniejsze
okazało się najłatwiejsze!

u mnie to samo :P cholera chyba zrąbałem to 2 pytanie :/ a miało być tak pięknie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:35, Siobol napisał:

Hmmm, to w takim razie możesz brać wogóle udział w konkursie? :)


Oczywiście, że mogę. ;) W konkursie nie mogą brać udziału tylko pracownicy CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o trudniejszy zestaw pytan, bo ten jest zbyt prosty... fajny by byl taki konkurs dla starych wyjadaczy, kompletnych maniakow - jak ja ;) Bo te pytania to cale 20 sekund mi zajely... dajcie trudniejsze, moze odolajcie sie tez w jakims pytaniu do totalnej extra klasyki... przy trudnych pytaniach i satysfakcja z wygranej bedzie wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 17:44, Maker3 napisał:

Tylko jest mały problem.
Baldur''s Gate został anulowany na dwóch konsolach, obie są na liście


dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s Gate jako port dla konsoli zostal ZAPOWIEDZIANY tylko na jedna konsole, na ktorej nic nie doszlo do skutku. Ale na drugiej konsoli gra zostala przygotowana jednakze nie wydana w formie BG PC. Ze wzgledu na duze koszty... gra jednak nie ozstala anulowana tylko ZAWIESZONA. Zreszta kilka latek pozniej zostala wydana na konsole, tylko, ze nowej genracji (jka na tamte czasy). Zatem tylko na jedna konsole projekt zostal anulowany i nigdy nie doszedl do skutku... myslcie panowie (i panie)... to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za poźno - juz skumałem - ale odpowiedzi poszły złe :/ ehhh dałem się skołować - a tak coś czułem ( i wbrew pozorom myślałem i nawet NIE bolało )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak, to i moja co najmniej jedna jest zla, a bylem pewien wszystkich... Trudno, najwyzej sie przejechalem. Przynajmniej kure wiedzialem praktycznie od razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz o tym, ale piszesz totalne bzdury, że Baldur''s Gate: Dark Alliance na PS2 był efektem kontynuowania prac nad BG1 na jedną z ówczesnych konsol (nie podam nazwy, żeby nie zdradzać odpowiedzi ewentualnym osobom, które nie wzięły jeszcze udziału w konkursie), gdyż to zupełnie inna gra. Mam dowody na to, że BG1 było przenoszone na dwie konsole. Nie podam ich teraz. Zaczekam do momentu aż pojawią się oficjalne odpowiedzi na gram.pl. Jeżeli okaże się, że zostanie ukazana tylko jedna odpowiedź jako poprawna, to wtedy je przedstawię. I od razu mówię, że dowody są mocne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że przy tak trudnych pytaniach nagrody są za mało wartościowe ;))
Co nie znaczy, że nie ostrzę sobie na nie zębów.
A te pytania są faktycznie mocno podchwytliwe - dużo logiki należy użyć przy szukaniu ich rozwiazania.
Zobaczymy czy na koniec będą jakieś maxy (30 pkt)
Pozdrawiam grających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 07:43, Proboszczo napisał:

Witam, witam. Kiedy kolejne pytania ? Znów mamy czekać do 16 godziny ? :]

Czemu nie, aczkolwiek ja i tak wygram ;] Tak więc dzisiaj powinni podać, kto był najszybszy, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pokręciłem :| Tak, dzisiaj podadząkto był najszybszy. A w pości wyżej napisałem, że przydało by się, aby 1 dnia pytania były z samego rana, bo jak widzę to mały ruch tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 08:17, Proboszczo napisał:

Coś pokręciłem :| Tak, dzisiaj podadząkto był najszybszy. A w pości wyżej napisałem, że przydało
by się, aby 1 dnia pytania były z samego rana, bo jak widzę to mały ruch tutaj :)

Noo... Moze arthas40 versus Proboszczo? ^^ A co do konkursu mam pewność, bo duże doświadczenie i pewność siebie po wczorajszej serii pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie na drugie pytanie (bo widze jakeis zamieszanie) to jest warwickshire, nie? a co do pierwszego zaznaczylem playstation(psx) ale chyba bedzie źle :P bo mialem jeszcze na mysli sege dreamcast i to chyba by byla dobra odp. :P a co do trzeciego to chyab chodzilo o gre mdk, czyz nie? XP ten smieszny dlugi ryj koguci :P i zaznaczylem Larryego Stevensa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować