Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 17:37, yansen1978 napisał:

Fajnie - gram w WoWa dość długo: 2xL60 warrior (jeden blue jeden prawie full T1), L56 mag i
postanowiłem dzisiaj sobie TBC zamówić - wchodzę na gram.pl a tam: Nakład wyczerpany, planowana
dostawa: luty 2007. Kurde jeszcze premiery nie było a już nakład wyczerpany! Nie rozumiem tego!
Za niedługo będą gry na kartki... Przecież mniej więcej wiedzieli ilu ludzi kupiło WoW''a więc
mogli zamówić choćby taką ilość. No nic - spróbuję jutro po pracy w Empiku albo w sklepie dla
idiotów.


No troche pozno zdecydowales sie kupic jak pre-ordery od pazdziernika mozna bylo skladac :P
Nie wiem czy mogli sobie poprostu zamowic wiecej, wiem ze w innych grajach tez sie pokonczyly a np. znajoma ze sloweni w ogole dostac nie mogla i game master z naszej gildi jej zalatwia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 17:40, Centauri napisał:

Nie wiem czy mogli sobie poprostu zamowic wiecej, wiem ze w innych grajach tez sie pokonczyly
a np. znajoma ze sloweni w ogole dostac nie mogla i game master z naszej gildi jej zalatwia
:p


Poprostu Vivendi sztucznie ogranicza dostawy, zeby serwery nie zdechly.
Podobno dostawa ma byc tuz na poczatku lutego (za ponad 2 tyg, bleh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:30, Jeggred napisał:

Ja tam was nie rozumiem ... co za różnica czy przyjdzie jutro czy nie ... i tak WoW nie będzie
działać przez cały wtorek ... i może część środy. A na Outland to przez co najmniej tydzień
nie będzie można zrobić żadnych questów bo będzie tam kilkuset graczy na raz.


Wiesz, ja bym nie mial takiego cisnienia gdyby nie to, ze zamowilem EK :).
Wcale mi nie zalezy na tym, zeby jutro sie wbic do outlands, tylko na tym, zeby miec w lapkach to wielkie pudlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest 15stycznia ale jest pozno dlatego tez sie denerwuje :P Do ktorej CDprojekt pracuje (byloby strasznym chamstwem gdyby wyszli z pracy bez nadania tego :s)
Mialem nadzieje ze o polnocy juz sie zarejestruje i se pogram chwile a potem jakos od 5rano do 10 bo mam szkole na 10:55 dopiero ;p ale coz musze poczekac zdaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:20, Centauri napisał:

Tez gralem od premiery i bylem w gildi ktora moze 3-4 server firstow do tej pory nie miala
:P AQ clear 2w Europie po Nihilum i 3na swiecie :> Przestalem gracna poczatku sierpnia jak
bylismy na gluth/loatheb/gothic/spider wing clean (troche meczace sie stalo granie przez miesiac
minimum 10h dziennie wiec po tygodniu wakacji juz nie chcialem wracac do tego :P) i we wrzesniu
sprzedalem konto za 1760zl ^^ I teraz po 6miesiacach przerwy znowu zaczynam :P

No ja jakoś nie miałem takich problemów, mimo że praktycznie wszystkie Server Firsty mieliśmy na serwerze, włącznie z otwarciem AQ, ale nie było potrzeby siedzieć po tyle czasu dziennie, starczyło chwile za herbami pobiegać, czy jakiegoś Strata zrobić i opchnąć orby by mieć kase na naprawy, wszystko spokojnie robione w dużo krótszym czasie niż "10h" - a i instancje farm status spokojnie kase dawały po swoich czasie.
Chociaż w TBC pewnie akurat tyle sobie popykam, stara gildia się rozpadła już w listopadzie, a nową żeby zapędzić do roboty(skrojona akurat pod 25ki w tbc, więc 40 nie robiliśmy sami, tylko w sojuszu z innymi, więc to nie to samo - no ale znaleźć 50 konkretnych polaków nam nie wyszło) to trzeba się samemu też wykazać. No i co innego pare godzin farmić kase, a robić nowe instancje i poznawać nieznany content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na sesję, chęć poznania świata, a nie dobicia do 70lv w tydzień i multum innych spraw, to przypuszczam, że prawdziwe raidowanie zacznie się znów najwcześniej w marcu (nie licząc beznadziejnych przypadków gildii totalnie hardcorowych;), co mnie wcale nie martwi, bo ile czasu można to samo robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>No troche pozno zdecydowales sie kupic jak pre-ordery od pazdziernika mozna bylo skladac :P

Jakby by to była komuna i chodziło o schab na wigilię to pewnie bym tak zrobił – ale wydawało mi się, że klient nasz pan – trudno – nie kupię u nich kupię w sklepie który zamówił więcej i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 18:04, yansen1978 napisał:

Jakby by to była komuna i chodziło o schab na wigilię to pewnie bym tak zrobił – ale
wydawało mi się, że klient nasz pan – trudno – nie kupię u nich kupię w sklepie
który zamówił więcej i po sprawie.


LOL, maja za przeproszeniem to wys*ac bo pan Yansen sobie zyczy? nie dostali wiecej od wydawcy to skad maja Ci wziac?
Kombinuj w innych sklepach, albo w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ;/ Zamówienie opłacone, 15 stycznia sie kończy (przynajmniej już najprawdopodobniej CDP nie pracuje - z reguły firmy takie pracuje do 18, a w tej chwili jest 18:15), a ja w dalszym ciągu mam denne info:

Podstawowe informacje:
Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 15 stycznia 2007

Pfff - status przygotowywania mam juz od 11 stycznia więc do licha cięzkiego - w 4 dni to można tę jedną paczke 10 000 razy spakować. Spodziewałem się jednak poważniejszego traktowania klientów - znaczy że wyślą już rano coby pocztą przez cały dzień szło i aby 16 było już do odbioru. A tu lipa - CDP w kulki leci :(

CDP to niepoważny partner w interesach koniec i kropka. Jakbyśmy z pracy wysłał bilboardy, bądź siatki czy bannery kurierem dzień później niż zobowiązuje umowa - wiązałoby się to ze znacznymi karami pieniężnymi dla firmy. Umowa do czegoś zobowiązuje i ktoś powinien za to beknąć. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:56, KaPe napisał:

No ja jakoś nie miałem takich problemów, mimo że praktycznie wszystkie Server Firsty mieliśmy
na serwerze, włącznie z otwarciem AQ, ale nie było potrzeby siedzieć po tyle czasu dziennie,
starczyło chwile za herbami pobiegać, czy jakiegoś Strata zrobić i opchnąć orby by mieć kase
na naprawy, wszystko spokojnie robione w dużo krótszym czasie niż "10h" - a i instancje farm
status spokojnie kase dawały po swoich czasie.
Chociaż w TBC pewnie akurat tyle sobie popykam, stara gildia się rozpadła już w listopadzie,
a nową żeby zapędzić do roboty(skrojona akurat pod 25ki w tbc, więc 40 nie robiliśmy sami,
tylko w sojuszu z innymi, więc to nie to samo - no ale znaleźć 50 konkretnych polaków nam nie
wyszło) to trzeba się samemu też wykazać. No i co innego pare godzin farmić kase, a robić nowe
instancje i poznawać nieznany content.


No mozna spokojniej ale w polowie lipca mielismy oczyszczony spiderwing, w abomination patchwerka(horda :P) i grobbulusa, w deathknight instructora i w plague heigana co mysle ze jest dosc szybko :P Tyle ze an tym etapie (tak jak wiekszosci innych gildi) sporo starych dobrych graczy odszedlo z gildi i sie zaczely problemy.. na poczatku sierpnia padl jeszcze gluth, potem jakos pod koniec sierpnia chyba thaddius, 19wrzesnia loatheb, 27gothic, 11pazdziernika 4horse men, 7listopada sapphiron i 14listopada kel''thuzad :P (tak jakby to kogokolwiek obchodzilo ^_^)
To se e-peena zwiekszylem :P
Ale who cares now... Dajcie mi TBC wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waszmości - w dzisiejszym świecie dostajesz tyle towaru ile zamówisz (nie mówię o limitowanej serii "Colection")! Zamówiłeś 100 sztuk to tyle dostaniesz! Zamówienia zaczęły się z 4 miesiące temu a skończyły pewnie z 2 tygodnie temu - po to żeby mieć czas na tłoczenie drukowanie, pakowanie, wysłanie - etc. Więc mi tu waść o wys&^*%^* nie pisz.

A o tym, że kupię gdzie indziej to sam napisałem więc ameryki Pan nie odkryłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złożone Pt, 12.01.2007, zostanie wysłane w dniu 15 stycznia 2007 dobra fajnie ja tu chce wowić a pewnie jutro nie dojdzie jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:38, yansen1978 napisał:

Waszmości - w dzisiejszym świecie dostajesz tyle towaru ile zamówisz (nie mówię o limitowanej
serii "Colection")! Zamówiłeś 100 sztuk to tyle dostaniesz! Zamówienia zaczęły się z 4 miesiące
temu a skończyły pewnie z 2 tygodnie temu - po to żeby mieć czas na tłoczenie drukowanie, pakowanie,
wysłanie - etc. Więc mi tu waść o wys&^*%^* nie pisz.


A Wacpan wie, ze to nie CDP jest wydawca gry? CDP jest dystrybutorem, dostaje wydane Burning Crusade od Vivendi, ktore moze nakladac takie limity na dostawy na jakie ma ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 19:03, m1szer napisał:

A Wacpan wie, ze to nie CDP jest wydawca gry? CDP jest dystrybutorem, dostaje wydane Burning
Crusade od Vivendi, ktore moze nakladac takie limity na dostawy na jakie ma ochote.

Ale wysłać mogli by raz porządnie :P na wirtusie pisało mi 3 dni dostawy a dostałem następnego dnia przed południem ;] a tutaj sobie poczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:03, m1szer napisał:

A Wacpan wie, ze to nie CDP jest wydawca gry? CDP jest dystrybutorem, dostaje wydane Burning
Crusade od Vivendi, ktore moze nakladac takie limity na dostawy na jakie ma ochote.


NIE?!?! A ja myślałem, że WoW to typowo polska produkcja! Boże ależ ja żyłem w nieświadomości!

Skąd pochodzi info, że Vevendi nakłada jakiekolwiek limity na zamówiony towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 19:23, yansen1978 napisał:

Skąd pochodzi info, że Vevendi nakłada jakiekolwiek limity na zamówiony towar?


Z internetu. Poszukaj sobie.
W kazdym kraju sa dosc mocno okrojone ilosci. W mniejszych krajach do w ogole jest dramat (z relacji gildiowiczow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować