Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Moja 5xBC juz opuscilo CDP, teraz jest pewnie u Masterlink, rano zadzwonie do ML i ustawie sie z kurierem i pewnie kolo poludnia bede mial, dokladnie tak samo bylo w przypadkow 5 wersji podstawki. Juz jestem spokojny, szkoda tylko ze sesja nadciaga. Planowalismy z kumplami napisac podanie do rektora w sprawie przesuniecia sesji z powodu premiery TBC... LOLTROLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje BC zwykłe ani Kolekcjonerska edycja także nadal nie został wysłane, pisali że będzie dostarczone na premiere czyli 16....
Mogli chociaż kolekjonerskie wysłać normlanie, a tak pewnie będę musiał czekać dodatkowy dzień....

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez pod uwage, ze maja kupe zamowien i pewnie nie nadazaja z aktualizacja statusow. Ja mam napisane, ze wysla dzis. Jak jutro nie bedzie numeru listu przewozowego do ML to bede dzwonil i sie dowiadywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłali mi zwykłe BC:P
Może kurierzy podjeżdżają seriami kontenerami po paczki i na raz mogą wziąść tylko 5 tysięcy egzemplarzy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni że wam WYSŁALI?

Bo ja mam że wysłane od rana (status, nawet nr. paczki mam) a CDP powiedział że to bez znaczenia bo wszystko nadadzą masterowi wlaśnie teraz koło 17 razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:07, Luksan napisał:

No niema się co martwić, w końcu ty tylko gra :D


Dla niektorych tylko gra, dla innych to jest real life =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie nie opuściło jeszcze CDP, mam nadzieję że wyjdzie jeszcze dzisiaj, a jutro po pracy będę mógł zarwać noc przy BC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 12 stycznia 2007

Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki)

W ogole mnie nie obchodzi czy paczke dostane dzisiaj czy jutro czy za 3 dni ale jezeli ktos podaje takie informacje jak widzicie powyzej i nastepnego roboczego dnia czyli 15 stycznia nie bede mial przesylki u siebie to jest to dla mnie wystarczajaca podstawa by wiecej interesow z gram.pl nie robic. przeciez wystarczylo napisac "|wyslemy 15 bedzie 16 jak sie masterlink wyrobi" i tyle. oni maja mase zamowien i sie wcale nie dziwie ze maja burdel ale klienta trzeba szanowac a nie oszukiwac. to tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:11, Centauri napisał:

> No niema się co martwić, w końcu ty tylko gra :D

Dla niektorych tylko gra, dla innych to jest real life =]



He must have no-life! :D
Pozdrawiam No Life playerów^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:07, Luksan napisał:

No niema się co martwić, w końcu ty tylko gra :D


LOL! Dla mnie WoW przestal byc gra juz dawno temu, bylem czlonkiem gildii robiacej NAXX, a zeby robic NAXX trzeba troche potrenowac, gildia miala taka zasade ze trzeba bylo byc na 6/7 raidow w tygodniu trwajacych od 19:00 do 01:00, na kazdy raid trzeba bylo miec mase potow (wliczajac Flaski) kosztuajcych kue kasy, ktora trzeba bylo sfarmic przed raidem. Wiec jak juz wspomnialem WoW juz nie jest gra, to jest praca LOL... Chyba ze sie che byc Blue-Geared...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:13, Zarinho napisał:

W ogole mnie nie obchodzi czy paczke dostane dzisiaj czy jutro czy za 3 dni ale jezeli ktos
podaje takie informacje jak widzicie powyzej i nastepnego roboczego dnia czyli 15 stycznia
nie bede mial przesylki u siebie to jest to dla mnie wystarczajaca podstawa by wiecej interesow
z gram.pl nie robic. przeciez wystarczylo napisac "|wyslemy 15 bedzie 16 jak sie masterlink
wyrobi" i tyle. oni maja mase zamowien i sie wcale nie dziwie ze maja burdel ale klienta trzeba
szanowac a nie oszukiwac. to tyle ode mnie

Wiń masterlink jeśli już, a nie gram.pl, 13-14 to raczej nie są dni robocze, a 15 jeszcze się nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:16, dorkah napisał:

> No niema się co martwić, w końcu ty tylko gra :D

LOL! Dla mnie WoW przestal byc gra juz dawno temu, bylem czlonkiem gildii robiacej NAXX, a
zeby robic NAXX trzeba troche potrenowac, gildia miala taka zasade ze trzeba bylo byc na 6/7
raidow w tygodniu trwajacych od 19:00 do 01:00, na kazdy raid trzeba bylo miec mase potow (wliczajac
Flaski) kosztuajcych kue kasy, ktora trzeba bylo sfarmic przed raidem. Wiec jak juz wspomnialem
WoW juz nie jest gra, to jest praca LOL... Chyba ze sie che byc Blue-Geared...


Teraz możesz sobie zdobyć jakiś zestawik farmiąc tylko honor na bg :P
Przynajmniej tak mi się zdaje.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz wasc z tym blue geared.
Ja jestem w gildii prawie ze casualowej, ktora od 8 miesiecy rajdowala na serio i zrobilismy dwudziestki + MC, BWL cale. Nikt z mainow w gildii nie jest blue geared, wszyscy maja prawie full (lub prawie) epix. 3x w tygodniu rajdy do 40stek z czego obowiazkowe sa 2.
Dla mnie taka gra to nie przyjemnosc, to praca. Chodzic uczelni do pracy, albo co gorsza z pracy do pracy to "lekka" przesada. Dla mnie najwazniejsze w grze jest community a nie bycie epix-bitch.
Co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:16, dorkah napisał:

> No niema się co martwić, w końcu ty tylko gra :D

LOL! Dla mnie WoW przestal byc gra juz dawno temu, bylem czlonkiem gildii robiacej NAXX, a
zeby robic NAXX trzeba troche potrenowac, gildia miala taka zasade ze trzeba bylo byc na 6/7
raidow w tygodniu trwajacych od 19:00 do 01:00, na kazdy raid trzeba bylo miec mase potow (wliczajac
Flaski) kosztuajcych kue kasy, ktora trzeba bylo sfarmic przed raidem. Wiec jak juz wspomnialem
WoW juz nie jest gra, to jest praca LOL... Chyba ze sie che byc Blue-Geared...


Tez gralem od premiery i bylem w gildi ktora moze 3-4 server firstow do tej pory nie miala :P AQ clear 2w Europie po Nihilum i 3na swiecie :> Przestalem gracna poczatku sierpnia jak bylismy na gluth/loatheb/gothic/spider wing clean (troche meczace sie stalo granie przez miesiac minimum 10h dziennie wiec po tygodniu wakacji juz nie chcialem wracac do tego :P) i we wrzesniu sprzedalem konto za 1760zl ^^ I teraz po 6miesiacach przerwy znowu zaczynam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 17:17, KaPe napisał:

Wiń masterlink jeśli już, a nie gram.pl, 13-14 to raczej nie są dni robocze, a 15 jeszcze się
nie skończył.


Dokladnie. Kurier moze i o 19 przyjechac po paczki. Moze musza na kilka transportow. Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam was nie rozumiem ... co za różnica czy przyjdzie jutro czy nie ... i tak WoW nie będzie działać przez cały wtorek ... i może część środy. A na Outland to przez co najmniej tydzień nie będzie można zrobić żadnych questów bo będzie tam kilkuset graczy na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - gram w WoWa dość długo: 2xL60 warrior (jeden blue jeden prawie full T1), L56 mag i postanowiłem dzisiaj sobie TBC zamówić - wchodzę na gram.pl a tam: Nakład wyczerpany, planowana dostawa: luty 2007. Kurde jeszcze premiery nie było a już nakład wyczerpany! Nie rozumiem tego! Za niedługo będą gry na kartki... Przecież mniej więcej wiedzieli ilu ludzi kupiło WoW''a więc mogli zamówić choćby taką ilość. No nic - spróbuję jutro po pracy w Empiku albo w sklepie dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować