Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2007 o 20:35, czarek-2101 napisał:

Do sklepów typu Media Markt, Empik, Saturn ---> NIGDY!
Na gram.pl ---> będzie wysłana 15.01, dojdzie 16.01


No o tą 2 odp mi chodziło thx Czyli jutro wyśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu smieszne.

Ludzie zadają pytania od paru miesiecy a CD PROJEKT nie odpowiada na nie w ogole.

Czy to jest naprawde taki problem jednoznacznie sie ustosunkowac do tych kilku kwesti i odpowiedziec jako firma ze:

1. Wysylamy BC w preorderze dnia 15 stycznia
2. Wysylamy BC do sklepow 15 stycznia

Dodtkowo - czy to bylby az TAK ogromny problem skoordynowac sie ze sklepami w sprawie premiery i poinformowac nas gdzie, kiedy i w jaki sposob odbedzie sie uroczysta premiera ?

Czy poinformowany pracownik CD PROJEKT moglby podac faktyczna date rozeslania gier ? Poinformowac nas czy w ogole jest juz BC w magazynie ?

Moja ocena PR CD PROJEKTu : 1/10 (1 za to ze w ogole ktos podal jakakolwiek informacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zamiast jęczeć na forum, sprawdzić status swojego zamówienia.
Status Twojego (mojego) zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 15 stycznia 2007
Sprawdź swoje, wszystko powinno być jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"

Dlatego wlasnie pisze na forum - nie ma gdziekolwiek jednoznacznego potwierdzenia co do stanu realizacji mojego zamowiania.

Powyzszy cytat moze zarowno oznaczac ze "zamówienie jest gotowe do wysyłki" - czyli paczka czeka na rozpoczecie sie dnia i zaladowanie do frachtowca masterlinku,

lub

"zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne" - czyli paczka zostanie wyslana w okolicach lutego wraz z dostawa drugiej parti.

Prosze o powstrzymanie sie od komentarzy w stylu "zamiast jeczec na forum" poniewaz wlasnie forum, jak sama nazwa owej instytucji wskazuje - sluzy do wymiany pogladow, i wyrazania swoich opini. Jesli gdziekolwiek mam prawo, jako klient CD-PROJEKTU z ponad 400zl wirtualnych pieniedzy na koncie, gdziekolwiek "pojeczec" to wlasnie tutaj.

Jestem ogromnie zawiedzony dzialaniami firmy w zwiazku z tym najbardziej oczekiwanym przezemnie tytulem od paru lat i chce o tym poinformowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 01:56, BoneCrusherr napisał:

A ja mam pytanko może już padło nie sprawdzałem a dotyczy smyczy czy dorzucą. Obieecywali a
w moim zamówieniu znikło. Pewnie dowiem się we wtorek.


To czytaj dokladnie posty ktore sie pojawiaja zniknela z zamowien poniewaz bedzie dodana do wszystkich preorderow itd pisali juz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do wysylki moja paczka zostala niby wyslana 12 Oo problem w tym ze nie ma jej nadal w track and trace masterlinku... wiec zaczynam sie troszke martwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:57, xRaphaelx napisał:


Pewnie myślisz że podstawka kosztowała tyle od zawsze....jak ja lubię tłumaczyć ludziom coś o czym nie mają pojęcia ^^Podstawka w dniu premiery kosztowała bodajże 200 zł(bez paru zło tych tylko sobie tak zaokrągliłem),za niedługo podstawka będzie kosztowała także jakieś 99 a później może nawet taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 02:50, DraclePL napisał:

"Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie
produkty będą dostępne)"

Dlatego wlasnie pisze na forum - nie ma gdziekolwiek jednoznacznego potwierdzenia co do stanu
realizacji mojego zamowiania.

Powyzszy cytat moze zarowno oznaczac ze "zamówienie jest gotowe do wysyłki" - czyli paczka
czeka na rozpoczecie sie dnia i zaladowanie do frachtowca masterlinku,

lub

"zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne" - czyli paczka zostanie wyslana w
okolicach lutego wraz z dostawa drugiej parti.

Prosze o powstrzymanie sie od komentarzy w stylu "zamiast jeczec na forum" poniewaz wlasnie
forum, jak sama nazwa owej instytucji wskazuje - sluzy do wymiany pogladow, i wyrazania swoich
opini. Jesli gdziekolwiek mam prawo, jako klient CD-PROJEKTU z ponad 400zl wirtualnych pieniedzy
na koncie, gdziekolwiek "pojeczec" to wlasnie tutaj.

Jestem ogromnie zawiedzony dzialaniami firmy w zwiazku z tym najbardziej oczekiwanym przezemnie
tytulem od paru lat i chce o tym poinformowac.


Ano zgadzam sie zupelnie. Jedynie co mi poprawia humor to ze w newsie z EK, pisze gwarantowana dostawa 16 stycznia. Czyli ci co zmiescili sie w przedziale tych 400 sztuk, powinni miec jutro na bank. A moze zwykle lenistwo lub ogrom pracy w zwiazku z wyslaniem tylu pudelek uniemozliwia szybkie uaktualnienie zamowienia i napisania czegokolwiek na forum.
Zreszta jak jutro nie dostane paczki, zamawiam gdzie indziej, a EK sprzedam pewnie niestety pozniej, ale to bedzie tylko akt desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 11:05, Alucard777 napisał:

U mnie pisze, że zostanie wysłane 15 stycznia... mamy 11:11 i nic sie niezmieniło..


Jak narazie każde z moich zamówień na gram.pl zostało wysłane po 16-stej, a odebrałem je u siebie następnego dnia przed 14. Wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 07:28, Xeoo napisał:

Hmm co do wysylki moja paczka zostala niby wyslana 12 Oo problem w tym ze nie ma jej nadal
w track and trace masterlinku... wiec zaczynam sie troszke martwic:P


Mojej tez nie ma. Pewnie dopiero dzisiaj zostana zarejestrowane i wyjada z centrali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz moim zdaniem CDP powinien byl wyslac gry w piatek lub sobote tak by doszly na poniedzialek jako ze premiera jest o godzinie 0:00 czyli 15/16 stycznia. Wiekszosc zagranicznych sklepow tak zrobila.

No ale to tak na przyszlosc... mam tylko nadzieje ze bedzie rano, a nie poznym popoludniem (kurierzy lubia sobie zostawiac moje "zadupie" na koniec :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 12:21, Vandergaart napisał:

Mojej tez nie ma. Pewnie dopiero dzisiaj zostana zarejestrowane i wyjada z centrali :/


No przeciez trzeba poczekac az paczka dojedzie do Masterlinka i zostanie zrejestrowana :).
Zamowiles zwykla, czy EK Luka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie łeb uciąć, że moja przez pocztę będzie dostarczona jutro (i taniej!) a wasza przez tego śmeisznego masterlinka pojutrze. Już nie raz się o tym przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 13:31, Snake_GMC napisał:

Dam sobie łeb uciąć, że moja przez pocztę będzie dostarczona jutro (i taniej!) a wasza przez
tego śmeisznego masterlinka pojutrze. Już nie raz się o tym przekonałem.

uważaj.. bo jeszcze przegrasz..^^ ja zawsze zamawiam kurierem i zawsze dostawałem następnego dnia po nadaniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha przypomina się mi teraz akcja jak 2 lata temu z przyczyn losowych moja paczka została źle nadana i nie doszła, poczekałem sobie wtedy mam nadzieję, że tym razem pech mnie nie spotka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli mialby byc nastepny dzien po nadaniu to dzis... bo teoretycznie moja paczka zostala wyslana 12 w piatek... ale na masterlinku ciagle glucho... heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować