Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Instalował będe około 18:00 więc mam pytanko , czy po instalacji jeszcze będzie jakiś patch się zciągał ????????

(z ilością patchy Blizz już trochę przegina - nie nadążam konfigurować modów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:44, Lost Paradise napisał:

Instalował będe około 18:00 więc mam pytanko , czy po instalacji jeszcze będzie jakiś patch
się zciągał ????????

(z ilością patchy Blizz już trochę przegina - nie nadążam konfigurować modów...)


ja juz sie od kumpli dowiedzialem ze wszystkie od 2.0.0 musisz instalnac od poczatku (okolo 200 mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:44, Lost Paradise napisał:

Instalował będe około 18:00 więc mam pytanko , czy po instalacji jeszcze będzie jakiś patch
się zciągał ????????

(z ilością patchy Blizz już trochę przegina - nie nadążam konfigurować modów...)


"Tylko" trzy ostanie patche. Jak masz na hdd to pojdzie szybko, tylko trzeba trzy razy restartowac WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:46, Dr Pressure napisał:

> Instalował będe około 18:00 więc mam pytanko , czy po instalacji jeszcze będzie jakiś
patch
> się zciągał ????????
>
> (z ilością patchy Blizz już trochę przegina - nie nadążam konfigurować modów...)

ja juz sie od kumpli dowiedzialem ze wszystkie od 2.0.0 musisz instalnac od poczatku (okolo
200 mb)



??? To mamy rollback :)

ok a jak wygląda teraz kolejność instalacji wszystkiego na świezym systemie...WoW->TBC->patche 2.0.x ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu :) EK w moich raczkach :-@ mamusiuuuuu

apropo MasterLink''a to na terenie slaska teraz wlasnie doszly glowne dostawy.
W tym samym czasie przyjechal kurier i 5 min pozniej dzwonili z Empiku (M1 w Zabrzu) ze juz maja BC.

Widzimy sie w Outlands :) See Ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:52, Lost Paradise napisał:

> > Instalował będe około 18:00 więc mam pytanko , czy po instalacji jeszcze będzie jakiś

> patch
> > się zciągał ????????
> >
> > (z ilością patchy Blizz już trochę przegina - nie nadążam konfigurować modów...)

>
> ja juz sie od kumpli dowiedzialem ze wszystkie od 2.0.0 musisz instalnac od poczatku (okolo

> 200 mb)


??? To mamy rollback :)

ok a jak wygląda teraz kolejność instalacji wszystkiego na świezym systemie...WoW->TBC->patche
2.0.x ???



chyba tak

a tak na marginesie wlasnie masterlink do mnie zawital i wreczyl mi TBC do reki co niezmienia faktu ze jestem wyjatkowo rozczarowany praca logistyczna,obsluga i systemem informacji klienta.

Na wieki wiekow zegnam ozieble CDP i nigdy wiecej juz nic niezamowie badz kupie w tym sklepie
wszystki tez odradzam....brak profesjonalizmu i totalna porazka logistyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych z data wysłania 16.01.2007 :)

Kurier rozwozi niewysłane paczki. Wlasnie do mnie dzwonil ze ma paczke dla mnie :) Kurier widmo czy paczka widmo? :) CDP ma bajzel pierwszo-klasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu miałem informację o tym że dzisiaj paczka zostanie wysłana. Sprawdziłem 5 minut temu - podali numer przesyłki, paczka wysłana. Wchodzę na stronę Masterlinka a tam informacja o tym że paczka została wydana kurierowi o 9 rano :) Dzwonię do domu i okazało się że kurier był o 13, TBC czeka na mnie.

Także nie sugerujcie się statusami, gdy do mnie TBC doszło to jeszcze było "niewysłane" a chwilę później info o tym że przyjdzie 17-18 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem TBC:EK i zwykły...miało być dzisiaj..i co ?? NIC !
Dostałem maila z gram.pl że nie mają dla mnie i że wyślą puźniej...

Przepraszam bardzo ale co to jest PRE-ORDER??

Po to zamówiłem PRE-ORDER żeby otrzymać w dniu premiery a nie czekać jeszcze z XX dni...

Nieładnie panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:18, mustang1924 napisał:

Witam, czym sie rozni paladyn ktora gra w przymierzu a ten ktory gra w hordzie maja inne skile
czy co?

Cóż, na pewno chodzi tu o różnice rasowe. Na początku gry masz różną ilość hp i many, a także inne rasowe umiejętności, np. widzenie ukrytych graczy u ludzi. Po za tym, paladyni Krwawych Elfów mają niektóre atuty inne niż loladyni Przymierza. Ci drudzy będą ponoć mieli aurę dodającą 20% do prędkości poruszania się na mouncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrrrrrr tez sobie nie pogram dzis. Chociaz powod nieco inny.
Paczka wczoraj wyszla z CDP (mysle sobie - farciaz jestem). Dzis o 7 rano wyszla z sortowni w Poznaniu, wiec zadzwonilem do pracy zeby zrobic sobie dzien wolny (w koncu trzeba ladnie przywitac paczuszke). Czekam...
czekam... czekam... i odzywa sie telefon (juppi , to na pewno kurier, zaraz bede mial paczuszke!). Odbieram i taka oto rozmowa:
- Dzien dobry, dzwonie z firmy Masterlink, w jakich godzinach jest pan w domu?
- Caly dzien
- To dobrze bo dzwonie zeby panu powiedziec ze dzis nie przyjade
- ?!?!!??!?!
- No bo w sortowni dali mi paczke, a ja jestem z innej dzielnicy
- Ale mi zalezy na tym zeby paczka byla DZIS
- A tam, do jutra pan wytrzyma, mam do pana 10 km i nie chce mi sie nadkladac drogi [jakby k** 10 km to byla kosmiczna odleglosc samochodem - przyp.]

Normalnie tak zdebialem, ze nie wiedzialem co powiedziec. Swietnie traktuje sie klientow. Na prawde gratuluje CDProjektowi w wyborze firmy kurierskiej.
To bylo moje pierwsze i ostatnie zamowienie w gramie. Ultima i jej UPS takich rzeczy nie wyprawia.

PS. Swoja droga jak czytam komentarze to jedna rzecz zwrocila moja uwage. Gier dla ludzi ktorzy zamowili w preorderze zabraklo, a jednak paczek dla Media Marktow i Empikow nie. Czyzby sklepy byly wazniejsze niz klienci ich wlasnego sklepu? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekipy gram.pl

Zamówiłem TBC:Ek i zwykłą.

Której gry zabrakło?? Jeśli np. zwykłej to ja moge z niej zrezygnować ale żeby była ta kolekcjonerska...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystraszyles mnie tym postem ze ML dojedzie jutro ... Ja ciagle czekam mimo ze paczka wyszla z magazynu o 9:00. Zadzwonilem nawet do nich okolo poludnia, ale sie tylko dowiedzialem ze maja czas na dostarczenie do 17:00 :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, czas na dostarczenie to zależy od kuriera. Jeden zrobi to dzisiaj, inny stwierdzi, że mu się nie chce i przyjedzie następnego dnia. Do mnie dzwonił kurier, powiedział, że będzie między 20, a 21. Mam nadzieję, że dotrzyma słowa.

A tak swoją drogą: gram.pl powinno popracować nad poprawieniem systemu aktualizacji wysyłek, bo widnieje tam napis, że paczkę wysłano dzisiaj, a z tego co mam na stronie Masterlink wynika, że poszła już wczoraj o 17 (ile to mniej nerwów klientom by sprawiało, gdyby wiedzieli, że paczka jednak została wysłana tego dnia, co trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesylka dotarla. Potwierdzilo sie ze status zamowien jest po prostu niezaktualizowany.
A wystarczyl by prosty news/mail ze strony CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:28, Sztywny-pl napisał:

> Witam, czym sie rozni paladyn ktora gra w przymierzu a ten ktory gra w hordzie maja inne
skile
> czy co?
Cóż, na pewno chodzi tu o różnice rasowe. Na początku gry masz różną ilość hp i many, a także
inne rasowe umiejętności, np. widzenie ukrytych graczy u ludzi. Po za tym, paladyni Krwawych
Elfów mają niektóre atuty inne niż loladyni Przymierza. Ci drudzy będą ponoć mieli aurę dodającą
20% do prędkości poruszania się na mouncie ;)


Czyli ci z hordy sa lepsi czy jak? A jak nimam dodatku to nie mgoe nimi grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować