Zaloguj się, aby obserwować  
Revan-Ghost

SpellForce 2 Dragon Storm - temat główny

256 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 09:37, Numer 47 napisał:

Sam Awatar nie pokona Mordekaia, bo jest o kilka leveli słabszy. Przyzwij kompanów i spokojnie
go pokonasz.

Tylko chciałabym wiedziec jak przwołac kompanów skoro nie maja tam dojscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:53, dodo c napisał:

Jak można wywnioskować z tematu mam problem z zabiciem pewnego człeka. Nazywa się Mordekai
Lataya, spotyka się go w Cytadeli twórców. Odważa się on zabić mnie xD Moja postać jest zdecydowania
słabsza od jego, gdyż mam zaledwie 10000 punktów zdrowia a on ma około 40 tysięcy. Jakby tego
było mało wypuszcza strzały które zabierają mi po tysiąc zdrowia. Znacie jakiś skuteczny sposób
na niego? W ostateczności zadowolę się kodami choć z tego co wiem nie ma ich (chyba, że ktoś
znalazł je na własną rękę). Wdzięczny bym był za pomoc. A na koniec podam, że gram postacią
na Magię Żywiołów.

Chciałabym sie dowiedziec czy go pokonałes i w jaki sposob,bo mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jest taka opcja. Klikasz na swojego awatara i wtedy pod ikonami kompanów pokazują się takie ikonki z (jak dobrze pamiętam) głową, która krzyczy. Klikasz na jedną, a awatar twój przywołuje danego pomocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 13:45, Numer 47 napisał:

Widzisz jest taka opcja. Klikasz na swojego awatara i wtedy pod ikonami kompanów pokazują się
takie ikonki z (jak dobrze pamiętam) głową, która krzyczy. Klikasz na jedną, a awatar twój
przywołuje danego pomocnika.

Dzieki juz go pokonałam a do tej pory nawet nie wiedzialam ze jest taka opcja,jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Chce wykonać misje "dusza wojownika - bezinteresowność"i musze zostać rozpoznany jako Drakon.Musze coś włożyc na awatara ale nie wiem co i nie wiem gdzie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 20:04, chojrak96 napisał:

Mam problem.Chce wykonać misje "dusza wojownika - bezinteresowność"i musze zostać rozpoznany
jako Drakon.Musze coś włożyc na awatara ale nie wiem co i nie wiem gdzie to jest.

Na północnym-zachodzie odszukaj grób ojca Szeptu, gdzieś w tamtych okolicach jest grupka mrocznych elfów, a przy jednym z nich znajdziesz szatę (wygląda jak czarna szata dla nekromanty), która daje 100% podatności na czarną magię - ją właśnie musisz założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z poruszaniem się po niektórych pomieszczeniach. Gdy chcę dojść w jakiś miejsce awatar zatrzymuje się w połowie drogi. Za każdym razem gdy wczytuję plik z autosave jest to inne miejsce. Jest to bardzo denerwujące, nie mogę wykonać niektórych zadań. Może ktoś z Was wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 00:30, Weronka napisał:

Może ktoś z Was wie o co chodzi?

Nigdy nie spotkałem się z takim błędem, ale może to nie jest błąd - awatar (tak jak i inne jednostki) porusza się do miejsca najbliższego temu wskazanego kliknięciem; jeśli miejsce to jest dla niego niedostępne (odgrodzone jakimiś kamieniami, zamkniętymi drzwiami albo też po prostu uznane przez programistów za niedostępne) biegnie pewien czas aż napotka przeszkodę, której nie może ominąć. Na początku gry na danej mapie zwykle tylko pewien obszar jest dostępny dla awatara do poruszania; reszta odblokowywana jest po wykonaniu odpowiednich czynności, pchnięciu fabuły do przodu (np. otwiera się brama do zamkniętego do tej pory obszaru) - może więc próbujesz poruszyć awatara tam gdzie nie może, wskutek fabuły, dojść (tam gdzie może, po kliknięciu, pojawi się mała flaga). Na wszelki wypadek zmień kamerę na tryb trzecioosobowy, gdzie kierujesz postacią kursorami i w ten sposób spróbuj przedostać się gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratunku! Jak pokonać Lodową Wiedźmę Ashukę na Górze Zimowego Blasku? Po pierwszym ataku następuje drugi i za każdym razem w nim ginę (mam wszystkich krasnoludów i 4 bohaterów a i tak giną wszyscy). Jest na nią jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:00, Deneb napisał:

Ratunku! Jak pokonać Lodową Wiedźmę Ashukę na Górze Zimowego Blasku?

Też z nią miałem spory problem, ale po kilkunastu loadach wymyśliłem żeby razem z krasnoludami, po zabiciu ostatniego wrogiego przywódcy, wyjść z miasta (przez górną bramę) i tam przygotować się na walkę (w mieście stwory Ashuki po prostu otaczają całą armię i dlatego nie ma z nimi szans). Po jej pojawieniu się wszystkimi (krasnoludami, bohaterami i oczywiście awatarem) należy wydać rozkaz zaatakowania jej, nie przejmując się tym co przyzwie, aktywując oczywiście wszystkie dostępne umiejętności (szał, podwójne obrażenia, obrażenia od czarnej magii). Sama w sobie okazała się dosyć słaba, ale jej pomocnicy wykończyli prawie wszystkich krasnoludów (przeżył tylko ich przywódca, którego po chwili walki celowo wycofałem i chyba ze dwóch innych krasnoludów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:04, chojrak96 napisał:

Czy ktoś wie jak otworzyć skrzynkę na okręcie-mieście?

Ja tą skrzynkę otworzyłem podczas mojego pierwszego pobytu na okręcie, kiedy zwiedzałem pokład i nie wiedziałem za bardzo za co się zabrać ;) Zacząłem od lewej strony od pokoju nawigacyjnego i kiedy zauważyłem wykrzyknik nad czymś co wyglądało jak nagrobek (południowy-zachód od pokoju, gdzie tworzy się przedmioty) automatycznie na niego kliknąłem i zmieniłem symbol, a po wyjściu okazało się, że wykrzyknik zniknął; przy innych wogóle już ich nie było, więc myślałem, że coś popsułem - po dojściu do skrzyni okazało się jednak, że jest otwarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:38, Łukasz 1 napisał:

Czy mógłby mi ktos podacć lokalizację wszystkich pamiatek, poniewaz brakuje mi 2 a nie chce
sie rozpisywac jakie mam

Może pomoże (ale po anglikańsku:
1. Gemstone - Winterlight Peak (Braga)
2. Dwarven Brandy - Alluvyan, in east by wall, north of graveyard
3. Spider Trap - Sevenkeeps, in the spider lair
4. Broken Claw of Pickpocketry - Sevenkeeps, northeast
5. Misty Crystals - Sevenkeeps, northeast of temple
6. Dreamwine of Empyria - Ghostwatch, Imperial Camp
7. Walkthrough book to Master Game - Ghostwatch, near one of the first towers I think (didn''t write down location)
8. Bone Knife - Ghostwatch, Agathos camp
9. Order Brooch from Greyfell - Sevenkeeps, south of university
10. Harp from Tirganach - Winterlight Peak, next to ether journey
11. Statue of Mugwa - Refuge, devastator drops it (north of southern journeystone?
12. Crawler Fetish - Refuge, by east wind
13. Mauser Bear Whistle - Westguard, near southeastern attack route journeystone
14. Shard of Magnetstone - Westguard, Northwestern attack route
15. Craig''s Broken Blade - Westguard, after completing test of truthfulness
16. Painting from Mulandir - Sevenkeeps (don''t remember where, near some houses... sorry)
17. Head of Thar - Ghostwatch, south of inner city journeystone
18. Stories from Liannon - Alluvyan, in west just south of town, not easy to find for me (missed it twice!!), hidden behind little house
19. Rohen''s Boots - Misty Coast, don''t remember who dropped em though
20. McWinter''s Survival Manual - Misty Coast, Island of the Shaper, just northwest of journeystone, near big tower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki juz znalazłem te które poszukiwałem

Raylin ty to normalnie znalałes rozwiazanie wyjątkowo proste ja sie nad tym głowiłem a tu tylko jeden włacznik jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:09, Łukasz 1 napisał:

Raylin ty to normalnie znalałes rozwiazanie wyjątkowo proste ja sie nad tym głowiłem a tu tylko
jeden włacznik jest potrzebny

Nie będę ukrywał, że to jednak zasługa mojego szczęścia, bo nad tą zagadką nie spędziłem ani minuty czasu :) Po prostu wszedłem na mapę, włączyłem pierwszy przełącznik i zadanie rozwiązane - takiego szczęścia nie miałem jeszcze nigdy, ale przynajmniej dzięki temu ominęła mnie trudna i sądząc po niektórych postach dosyć irytująca zagadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:43, Łukasz 1 napisał:

Takie jeszcze jedno pytanie wiadomo moze cos o drugim dodatku do SP2 albo może są juz jakies
plany nad SP3 ?

Oficjalnych zapowiedzi nie ma, ale o przyszłość serii raczej nie trzeba się martwić - Spellforce to, obok Gothicka, najlepiej się sprzedająca gra od Jowooda i jeszcze wiele z obu serii będą się pewnie starali wycisnąć ;). Poza tym już jakiś rok temu pojawił się oficjalny news, że Jowood ma w planach zrobienie czwartej części Gothicka, trzeciej SF; było też coś wspomniane o planach zrobienia MMORPGów wykorzystujących światy i realia obydwu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować