Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Ogromne wymagania UT 2007

53 postów w tym temacie

Pozostaje jeszcze jedno wyjście. Zbojkotować grę i jej po prostu nie kupować. Jest całe mnóstwo gier, niegorszych od UT2007, o mniejszych wymaganiach sprzętowych.
Podobna sprawa - Quake 4. Cena w Empik''u = 250 złotych = SKANDAL !!! Rozwiązanie: nie kupiłem i pewnie jeszcze długo nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:57, Klimos napisał:

Pozostaje jeszcze jedno wyjście. Zbojkotować grę i jej po prostu nie kupować. Jest całe mnóstwo gier, niegorszych od UT2007,
o mniejszych wymaganiach sprzętowych.
Podobna sprawa - Quake 4. Cena w Empik''u = 250 złotych = SKANDAL !!! Rozwiązanie:
nie kupiłem i pewnie jeszcze długo nie kupię.


Niedługo ( grudzień ) będzie w wersji PL za 99 złotych :) Ja i tak wolę Q3A ( gdzie da się kupić ? ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:18, Dark_Kai230 napisał:

Niedługo ( grudzień ) będzie w wersji PL za 99 złotych :) Ja i tak wolę Q3A ( gdzie da się kupić ? ).


Jakoś nie podchodzą mi gry niespolszczone przez CDP. Co do Q3 to zostaje Ci chyba tylko eBay / Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 15:14, MoHanes napisał:

Powiem tak.. Zmiana kompa i cześći powoli stanie się nieopłacalna i trzeba być
przygotowanym na to że jedynym sprzętem do grania będą konsole. I już..

Na pewno tak nie będzie. Po co komuś takie wypasione konfiguracje jak GeForce 7800 GTX SLI? Wyłącznie do gier, bo do profesjonalnych zastosowań graficznych są specjalne linie kart. To właśnie gry są głównym motorem rynku komputerowego. Producenci podzespołów dawno poszliby z torbami, bo nikt nie kupowałby topowych procesorów i kart graficznych, a są to obecnie najdroższe komponenty PC.
Przypominają mi się czasy, gdy miałem Amigę. Wtedy na PC było niewiele gier i nie wydawał się atrakcyjnym wyborem do innych zastosowań niż biurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 11:48, PAPISHON napisał:

Hej kolego nie dubluj tematów, tu jest założony przezemnie temat ogólny o Unreal Tournament
2007 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7679&u=23 . Proszę o zamknięcie tematu i przenieśenie
rozmowy do podanego wyżej teamtu.


Hihi ... troszkę sie spóźniłeś. Twój temat powstał 15 maja 2006 a ten 3 listopada 2005.

Chłopaki po prawie roku od powstania tego wątku ciut jakby sytuacja sie zmieniła czyż nie?
Mój braciak pracuje w sklepie komputerowym i powiada, że teraz najsłabszy zestaw komputerowy jaki mają w ofercie posiada na pokładzie procek 3GHz. Więc nie będzie tak źle. Choć rzeczywiście wymagania UTka są nadal nakręcone dość wysoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 14:14, kuko7 napisał:

No aż takich wysokich wymagań to ona nie ma...
A z tym 3-4 Ghz to przesadzasz...;/



Patrz łosiu na datę posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie musze mieć najwyższych ustawień grafiki. Między minimalnymi a średnimi jak będzie 30 FPS to będzie dobrze. A tak swoją drogą to jak bym na moim monitorze zobaczył taką grafikę to bym ogłupiał. Jezu toż to jest fotorealizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować