Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień trzeci

136 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 14:47, luzac napisał:

Bądź przeklęty CDP :P


nie marudz - ja przychodze do roboty, odpalam kompa, patrze - nowy zestaw pytan a tu nawet karty muz. nie mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko trochę denerwujący ten restart pytań.Ja też o mało co go nie przegapiłem. No i dodatkowo w pierwszej serii trafiłem chyba wszystko a w drugiej tylko jedną odpowiedź eeh, na szczęście jeszcze parę pytań będzie więc szansa ciągle jest.Ciekawe też czy ktoś na razie trafił wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom dzisiaj troszeczke łatwiejsze ale i tak jeszcze trudne :( narazie idzie mi cieniutko chyba tylko moge liczyc na najeszybsze odpowiedzenie poprawnie bo w ogólnej nie mam szans dostac sie do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam 2/6, wczoraj tylko w pierwszym odpowiedziałem dobrze. Dzisiejsze pytania były najłatwiejsze ze wszystkich, które do tej pory były. Co do pierwszego pytania jestem pewien, że dobrze odpowiedziałem, w drugim musiałem strzelać, a w trzecim jestem na 90% pewien, że dobrze odpowiedziałem. Raczej już nie mam szans na wygranie czegokolwiek, ale będę próbować dalej ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 i 3 na 99 % dobrze obrazka nie skumalem chociaz kojarze co to za gra. Poza tym po googlaniu wszystkich nazwisk tylko 1 kojarzylo sie z grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 14:42, olki77 napisał:

dałem 3 dobre odpowiedzi

a skąd wiesz, że były dobre? przecież nie dali na nie odpowiedzi.

ja też pierwszego dnia mysłałem, że wszystkie mam dobrze, a okazało się że miałem dobrze tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Erton - ja znalazlem 2 :P a prawdopodobnie wszystkie sa z branży tylko słabo szukaliśmy :)

Dzisiaj jedno mam na bank, pozostałe 2 troche poszperałem, zainstalowałem gre :) i chyba dobrze ale nie jestem pewny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech co do ogółu ja mam 4/6 pkt a dzisiaj to 2 mam na pewno i jeden trochę na ślepo. Bo znalazłem 4 typków i rozszyfrowałem 4 firmy i ich gry - zadna nie pasowała, więc dokonałem wyboru metodą odrzucania. Oby dobrze było - jesli tak to jutro bede miał 7/9 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z drugim pytaniem.

Obie gry wydał CDP więc nie wiem co dać. po obrazku trodno się coś domyślic
Przy pierwszym bedę musiał strzelać.

Natomiast trzecie mam na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować