Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Kolekcja Klasyki - Jakie propnujecie gry?

117 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 17:06, Vytrix napisał:

A ja Oblivion :) I''m a barbie girl, in a barbie world... Life in plastic, it''s fantastic!

coś takiego ma być! tylko jako bonusy dodają Gothic III i Neverwinter Nighst 2!!! A wiesz po co - żeby fani tych gierek się pożarli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:03, futrzak16 napisał:

> Ja bym chciał Tomb Raider od 1 do tej ostatniej przed legendą,oczywiście z patchami,żeby
działał
> pod xp
Przecież "tą ostatnią przed Legendą", czyli Angel of Darkness możesz kupić nową za 14.90. Za
wszystkimi łatami oczywiście :) . Ale co do pięciu wcześniejszych części absolutnie się z tobą
zgadzam.


No niby można kupić,ale ja już bym chciał mieć wszystkie z jednej serii:P mogli by taką antologie zrobić:Pa jak nie oni to CDP;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:08, Kryszek napisał:

No niby można kupić,ale ja już bym chciał mieć wszystkie z jednej serii:P mogli by taką antologie
zrobić:Pa jak nie oni to CDP;P


Na zachodzie Eidos wydał antologię w dwóch częściach - w pierwszej znalazły się I, II, III, a w drugiej IV, V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:50, zapodaj napisał:

Ja mam trochę np. GTA:San Andreas,Fable,spellforce:zakon świtu,oraz quake 4

Przecierz Fable i Spellforse:zakon świtu wydaje CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:31, futrzak16 napisał:

> No niby można kupić,ale ja już bym chciał mieć wszystkie z jednej serii:P mogli by taką
antologie
> zrobić:Pa jak nie oni to CDP;P

Na zachodzie Eidos wydał antologię w dwóch częściach - w pierwszej znalazły się I, II, III,
a w drugiej IV, V.


A to nawet tak by mogli wydać,ale w cenie po 25 złotych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie weźcie mnie nie dobijajcie xP
GTA:SA , Oblivion , NFS:MW ?!?!
Z pewnością kiedyś będą ale to nie teraz ! nie na te fundusze , pozatym to "KOLEKCJA KLASYKI" nie "KOLEKCJA NOWOŚCI" :)
Co do Tomb Raider`a , jestem również "za"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gry po 129 zł nagle miałyby się znaleźć w Kolekcji Klasyki!? Choć z antologią Thief''a zaskoczyli mnie.
Co do pierwszej części Maxa Payne''a, to w letnim katalogu figurował w zapowiedziach na październik, ale znowu im coś chyba nawaliło.

Jeśli chodzi o mój typ, to byłoby miło zobaczyć w KK antologię Hitmana (oczywiście pierwsze trzy części, które trochę czasu już goszczą na polskim rynku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:44, Ukitake-san napisał:

Ja też się trzymam za Dungeon Siege 1 + Dodatek + ew. jakieś usprawnienia/dodatki do samej
gry ... :)

Masz skapę, to już jest od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już nie chce offtopować odpowiadając Ci azur , bo zrobiłem to kolega w powyższym poście...
pozatym widzę ciekawe propozycje tu są :D Hitman`y , ale Hitman`y nadal drogo się sprzedają , myślę że nie zjadł by ich diabeł nawet jakby dali dwie pierwsze części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować