• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
penny

Fatalna jakość pakowania/transportu

Pytanie

Zastanawiam się czy to tylko ja mam takiego pecha, czy po prostu w CDP ostatnio dają ciała?
Gothic II z extraklasyki - złamany uchwyt na instrucję i uszkodzony zaczep na cd, efekt - porysowana płyta
Fable - jakiś lewy zaczep na cd trzymający płytę w stalowym uścisku, efekt - płytka pękła przy zdejmowaniu
Fable, podejście drugie - połamane zaczepy na cd, efekt - latające i porysowane dwie płytki
Gothic II Noc Kruka - uszkodzony zaczep na cd, nie trzyma płytki
Fear - uszkodzony zaczep na cd, nie trzyma płytki

po prostu bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

52 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dziwne...

Wygrąem w konkursie Extra Klasyki, jeszcze na starej stronie, zestaw gier i wszystko było w porządku. Pudełka ładnie zabezpieczone, nawet wgnieceń nie było. Nic połamanego nie znalazłem.

Przypomina mi się jednak, że raz w E..... trafiłem na felernego boxa ;) Wymienili, no ale ściągnięty z półki, a zaczepy złamane? :)
To zalewzy naprawdę tylko od firmy transportującej.

Wiecie co? Zauważyłem, że większość moich paczek jest w LEPSZYM stanie, jeśli jest transportowana przez Pocztę Polską priorytetem. Nie mam zaufania do firm kurierskich,. odkąd raz przywiózł mi taki jeden OTWARTĄ paczkę i jeszcze myślał, że ją bez mrugnięcia okiem przyjmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja dostałem obydwie części swat 4, z połamanym uchwytem na instrukcję. To jest wina złych zabezpieczeń cdprojekt. Nie czepiajcie się masterlinka bo to świetna firma. Nie tylko gry u nich zamawiam. Zamawiałem głośniki- stan ekstra. Podkładki do butów-stan ekstra, gry komputerowe-połamane. Jaki z tego wniosek??? Idż do sklepu leniuchu a nie żeby ci cdprojekt badziewiajnie płyty zabezpieczał. :). I niech się jakiś admin\moderator w końcu wypowie i obroni stanowisko cdprojekt. No jak się wytłumaczycie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 11:49, Lone Wolf napisał:

Nie mam zaufania do firm kurierskich,. odkąd raz przywiózł
mi taki jeden OTWARTĄ paczkę i jeszcze myślał, że ją bez mrugnięcia okiem przyjmę :)

Chyba zabiłbym na miejscu.

Z gram.pl jeszcze nic nie zamawiałem,ale z wirtusa owszem. Paczka była tak solidnie zabezpieczona że przez 10 minut otwierałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jakoś nie mogę narzekać, bo zamawiałem (co prawda tylko 3 razy) gry z gram.pl i zawsze przychodziły w idealnym stanie. Mimo, że pudełka były wypchane instrukcjami, książeczkami, poradnikami i reklamami, to nigdy nie złamał mi się żaden zaczep, płytki były gładziutkie itd. Więc moim zdaniem masz cholernego pecha, bo inaczej tego wytłumaczyć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

najbardziej bezsensu jest to, że nawet jak się kupuje gry CDP w sklepie, to nie można zajrzeć do środka czy wszystko jest ok. porobili te bezsensowne plomby i teraz trzeba w ciemno brać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 11:55, penny napisał:

najbardziej bezsensu jest to, że nawet jak się kupuje gry CDP w sklepie, to nie można zajrzeć
do środka czy wszystko jest ok. porobili te bezsensowne plomby i teraz trzeba w ciemno brać
:/

dobrze że te plomby są tak to by ci wyciągneli jeszcze zawartosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Musicie mieć pecha looooodziska. Jak dotąt osobiście nie miałem takowych problemów za każdym razem wszystko było całe bez uszkodzeń. Zawsze istnieje możliwość reklamacji danego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 12:03, fx22 napisał:

Musicie mieć pecha looooodziska. Jak dotąt osobiście nie miałem takowych problemów za każdym
razem wszystko było całe bez uszkodzeń. Zawsze istnieje możliwość reklamacji danego produktu.

Tak?? No i co wyślą ci jeszcze raz i dojdzie jeszcze bardziej połamane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi sie nie podobaja te plomby, są beznadziejne. Jak sie je odrywa to zostają klejące ślady, do których przyczepia sie kurz i brzydko to wygląda. A ja lubie miec gry w idealnm stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 12:06, Magwisienka napisał:

Mi sie nie podobaja te plomby, są beznadziejne. Jak sie je odrywa to zostają klejące ślady,
do których przyczepia sie kurz i brzydko to wygląda. A ja lubie miec gry w idealnm stanie.

A ja lubie je w taki stanie sprzedawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 12:05, Thorn500 napisał:

> Musicie mieć pecha looooodziska. Jak dotąt osobiście nie miałem takowych problemów za
każdym
> razem wszystko było całe bez uszkodzeń. Zawsze istnieje możliwość reklamacji danego produktu.

Tak?? No i co wyślą ci jeszcze raz i dojdzie jeszcze bardziej połamane!!!


To kolejna reklamacja aż do skutku. Klient nasz pan i jeżeli nie dba się o klienta to się go traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 12:09, fx22 napisał:

> > Musicie mieć pecha looooodziska. Jak dotąt osobiście nie miałem takowych problemów
za
> każdym
> > razem wszystko było całe bez uszkodzeń. Zawsze istnieje możliwość reklamacji danego
produktu.
>
> Tak?? No i co wyślą ci jeszcze raz i dojdzie jeszcze bardziej połamane!!!

To kolejna reklamacja aż do skutku. Klient nasz pan i jeżeli nie dba się o klienta to się go
traci.

I tak ci uwieżą że ci tak wszystkie gry za 3, czy 4 razem dochodzą znowu złamane?? Nie uwieżą w takiego pecha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomyślą że kopiujesz te gry i po to ci ich tyle, albo coś innego jeszcze stwierdzą. Oni są z zawodu podejżliwi. Do tego i uczą no studiach, żeby nie tracili na takim interesie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 12:10, Thorn500 napisał:

> > > Musicie mieć pecha looooodziska. Jak dotąt osobiście nie miałem takowych problemów

> za
> > każdym
> > > razem wszystko było całe bez uszkodzeń. Zawsze istnieje możliwość reklamacji
danego
> produktu.
> >
> > Tak?? No i co wyślą ci jeszcze raz i dojdzie jeszcze bardziej połamane!!!
>
> To kolejna reklamacja aż do skutku. Klient nasz pan i jeżeli nie dba się o klienta to
się go
> traci.
I tak ci uwieżą że ci tak wszystkie gry za 3, czy 4 razem dochodzą znowu złamane?? Nie uwieżą
w takiego pecha!!!!



Jeżeli zdaza się to często i w dodatku od jednego dostwcy otwierasz paczkę w obecności kuriera jeżeli coś nie tak żegnasz kuriera słowami że nie odbierasz szkodzonego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 12:13, fx22 napisał:

> > > > Musicie mieć pecha looooodziska. Jak dotąt osobiście nie miałem takowych
problemów
>
> > za
> > > każdym
> > > > razem wszystko było całe bez uszkodzeń. Zawsze istnieje możliwość reklamacji

> danego
> > produktu.
> > >
> > > Tak?? No i co wyślą ci jeszcze raz i dojdzie jeszcze bardziej połamane!!!

> >
> > To kolejna reklamacja aż do skutku. Klient nasz pan i jeżeli nie dba się o klienta
to
> się go
> > traci.
> I tak ci uwieżą że ci tak wszystkie gry za 3, czy 4 razem dochodzą znowu złamane?? Nie
uwieżą
> w takiego pecha!!!!


Jeżeli zdaza się to często i w dodatku od jednego dostwcy otwierasz paczkę w obecności kuriera
jeżeli coś nie tak żegnasz kuriera słowami że nie odbierasz szkodzonego towaru.

Tu masz rację ale spójż na mojego następnego posta. Zażadasz zwrotu pieniędzy a potem oni zaczną podejżewać cię o lewe interesy, wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2006 o 12:14, Thorn500 napisał:

> > > > > Musicie mieć pecha looooodziska. Jak dotąt osobiście nie miałem takowych

> problemów
> >
> > > za
> > > > każdym
> > > > > razem wszystko było całe bez uszkodzeń. Zawsze istnieje możliwość
reklamacji
>
> > danego
> > > produktu.
> > > >
> > > > Tak?? No i co wyślą ci jeszcze raz i dojdzie jeszcze bardziej połamane!!!

>
> > >
> > > To kolejna reklamacja aż do skutku. Klient nasz pan i jeżeli nie dba się o klienta

> to
> > się go
> > > traci.
> > I tak ci uwieżą że ci tak wszystkie gry za 3, czy 4 razem dochodzą znowu złamane??
Nie
> uwieżą
> > w takiego pecha!!!!
>
>
> Jeżeli zdaza się to często i w dodatku od jednego dostwcy otwierasz paczkę w obecności
kuriera
> jeżeli coś nie tak żegnasz kuriera słowami że nie odbierasz szkodzonego towaru.
Tu masz rację ale spójż na mojego następnego posta. Zażadasz zwrotu pieniędzy a potem oni zaczną
podejżewać cię o lewe interesy, wiesz o co mi chodzi.


Wiem co masz na myśli, ale weźmy na przykład kupujesz jakąs daną grę, produkt przychodzi uszkodzony reklamujesz go i zaś uszkodzenia można się zdenerwować. To że są uszkodzenia to najprawdopodobniej nie wina wydawcy gry tylko przewoźnnika rezygnujesz z jego usług i wybierasz innego ( no chyba że nie ma innej możliwości )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi się zdarzyły 2 problemy z pudełkami od CDP - jeden z zaczepów na instrukcję z FEARA był urwany, a pudełko na Gothica 2 (4 CD) było połamane na 2 części. Ale dało się złożyć.
Thorn500 i fx22 - tnijcie cytaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mi wczoraj kurier przywiózł titan questa jeden uchwyt nył urwany drugi ledwo się trzymał a mapka umiejętności niemiłosiernie zgięta ale niebardzo się zdenerwowałem gdy zobaczyłem przez co to,ogromna masa tekstu no i da się skleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować