Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Just Cause - Temat ogólny

294 postów w tym temacie

Co możecie powiedzieć dobrego o tej grze? Czy warto ją kupić? Jaka jest tam grafika (czy mimo upływu czasu potrafi cieszyć oko)? Ile zajmuje przejście gry? Czy jest dużo broni i pojazdów? Czy gra jest nieliniowa? I najważniejsze: Czy odpali na tym sprzęcie:

AMD Sempron 2600+ 1.60 GHz, 512 RAM, Nividia GF 6600 256 RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 11:18, Piterixos napisał:

Co możecie powiedzieć dobrego o tej grze?

Tak,dla mnie to była jedna z najlepszych gier 2007 roku :)

Czy warto ją kupić?
Za 100zł było warto,a za 20 to wiadomo...
Jaka jest tam grafika (czy

Dnia 10.03.2009 o 11:18, Piterixos napisał:

mimo upływu czasu potrafi cieszyć oko)?

Tak,grafika jest naprawdę niezła,a gra o dziwo nawet na starszych kompach ładnie chodzi
Ile zajmuje przejście gry?
Nie grałęm ze stoperem,ale 15 godzin około

Czy jest dużo broni

Dnia 10.03.2009 o 11:18, Piterixos napisał:

i pojazdów?

Broni nie jest aż tak dużo,za to pojazdó całą masa :)
Czy gra jest nieliniowa?
Niestety,jest liniowa,chociaż masz wybó jakie poboczne q najpierw wykonywać
I najważniejsze: Czy odpali na tym sprzęcie:

Dnia 10.03.2009 o 11:18, Piterixos napisał:


AMD Sempron 2600+ 1.60 GHz, 512 RAM, Nividia GF 6600 256 RAM.


Bez problemu,grałem na dużo gorszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 11:18, Piterixos napisał:

Co możecie powiedzieć dobrego o tej grze? Czy warto ją kupić? Jaka jest tam grafika (czy
mimo upływu czasu potrafi cieszyć oko)? Ile zajmuje przejście gry? Czy jest dużo broni
i pojazdów? Czy gra jest nieliniowa? I najważniejsze: Czy odpali na tym sprzęcie:

AMD Sempron 2600+ 1.60 GHz, 512 RAM, Nividia GF 6600 256 RAM.

''
A ja bym odradził.
Gra nudna, monotonna, słabe misje, nudzi. Nie ma co tam robić, poza misjami, w których musimy rozpierdzielić wrogów bądź coś ukraść. Są jeszcze te ataki na wioski, ale to dopiero nuda - każda wygląda tak samo. (w zasadzie każdy... atak). Gra ma ładną grafikę i ogromny teren i non-stop się coś dzieje, ale jakoś ona nie zachwyca. Jednak te 20 złoty chyba i tak warto wydać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już zamówiona. Już wiem co zrobię na samym początku...a przynajmniej spróbuje. Znajdę sobie jakiś samolot, polecę w przestworzach i zrobie taką akcję: będę leciał coraz niżej parenaście metrów nad ziemią i gdy napotkam jakiś wrogi pojazd skieruje w niego samolot, a sam wyskoczę! Coś takiego musi ciekawie wyglądać:-)

rafekx 12 jak napisałeś że grałeś w Just Causa na dużo gorszym kompie od mojego to mam dwa pytanka: jaki był konfig tego kompa? W jakich detalach grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:53, Piterixos napisał:

Na czym polega pierwsza misja w grze? Nie jestem pewien czy to ta sama co w demie:-/

To inna misja, pierwsza polega na lądowaniu na plaży po skoku spadochronowym, wybiciu gości na plaży, a potem ucieczce jeepem obsługując karabin maszynowy na pace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem grać w tą grę. Bardzo mi się nie podoba. Zatrzymałem się na misji gdzie miałem wysadzić jakieś 3 wielkie zbiorniki. W tej misji najpierw musiałem przedrzeć się przez most pełen obrony. Za trudna dla mnie jest ta misja. A mapa świata nudna. Nic tylko drzewa. Zanim dojedzie się do misji minie 6 minut, to psuje grywalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:24, rafekx 12 napisał:

Z tego co pamiętam grałem na Celeronie 1,8 ghz,256 ram, i Radeonie 9600 Pro :) CZyli
komp gorszy a gra ładnie chodziła[zacinki niestety były]


Powiedz mi przy okazji jak WYRZUCAĆ (nie zamieniać) broń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:32, Piterixos napisał:

> Z tego co pamiętam grałem na Celeronie 1,8 ghz,256 ram, i Radeonie 9600 Pro :) CZyli

> komp gorszy a gra ładnie chodziła[zacinki niestety były]

Powiedz mi przy okazji jak WYRZUCAĆ (nie zamieniać) broń...


Z tego co pamiętam to albo jest Delete albo Backspace....Sprawdź oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego menu główne i cała gra działa o wiele wolniej niż na początku? Odpalam dziś Just Cause i już samo menu główne dziwnie się cięło tzn. ja klikam strzałką by wybrać jakąś pozycję a ona zmienia się z opóźnieniem. Na początku myślałem że to wina podkręcenia procka, ale nawet gdy zmniejszyłem takty problem pozostawał:-/ Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 00:14, Orion napisał:

Super gra. Mnóstwo akcji i wybuchów. Czuć jakby się było w dobrym filmie sensacyjnym.

Film sensacyjny bez fabuły, monotonną scenerią i kiepską grą aktorów. W dodatku skandalicznie krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy w JC2 będzie co robić po przejściu głównego wątku fabularnego, czy nic już nie będzie można robić w świecie gry? Pytam, bo nie wiem jak było w JC1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłem misję Ostatni rejs Buccanera i z następną mam ogromny problem. Próbowałem już kilkadziesiąt razy i zawsze udaje mi się co najwyżej dotrzeć do czołgu, ale nim go zniszczę rozwalają mnie inne pojazdy [heli bądź te czołgi z wyrzutniami]. Da się to w ogóle przejść? Usiłuję grać jak radzi poradnik z GOL''a, ale nie daję rady. Posunąłem się nawet do odpalenia trainera, ale jakiego bym nie uruchomił, albo nie działa, albo cała gra się sypie. Ma ktoś jakiś sposób na tę misję? Wg. poradnika zwie się Taking Out The Garbage, sama końcówka gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować