Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Just Cause - Temat ogólny

294 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 23:03, Numenpl napisał:

+Sterowanie pojazdami (w GTA to by lo zdecydownia gorzej)

Czy ja wiem, żeby to do plusów dawać? Tam chyba tylko dwa szybkie auta prowadzi się w miare normalnie, a tak to albo zaraz wylatujemy z drogi albo przywalamy jakieś w drzewo. Mogli bardziej dopracować system jazdy, bo jest one trochę dzikie. Tylko sterowanie helikoptermia zostało o wiele lepiej dopasowane niż w GTA, którym to pare godzin zajmowała nauka latania, a tu tylko 30 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dobrym sterowaniem samochodami w Just Cause pod żadnym pozorem się nie mogę się zgodzić!!! A motory to TRAAGEDIA!!! Dobrze to zrobili tylko latadła :P Ale gra rządzi (nie licząc niektórych misji-zarówno głównych, jak i pobocznych)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną ma grafe JC nawet niezłą fabułe lecz nie podobają mi sie dwie rzeczy po pierwsze gdy są misje to bardzo często nawalają w nas 4 helikoptery i jak tu przed nimi uciec po drugie często jest tak wydaje sie ze jedzie sie szybko a na radarze wychodzi ze porusza sie bohater jak zółw troche to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 20:12, Neo97 napisał:

Fajną ma grafe JC nawet niezłą fabułe lecz nie podobają mi sie dwie rzeczy po pierwsze gdy
są misje to bardzo często nawalają w nas 4 helikoptery i jak tu przed nimi uciec po drugie
często jest tak wydaje sie ze jedzie sie szybko a na radarze wychodzi ze porusza sie bohater
jak zółw troche to denerwuje


Nie narzekaj tak. Powolne poruszanie się bohatera na radarze wynika z ogromnego świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:42, MichSur napisał:

Z dobrym sterowaniem samochodami w Just Cause pod żadnym pozorem się nie mogę się zgodzić!!!
A motory to TRAAGEDIA!!! Dobrze to zrobili tylko latadła :P Ale gra rządzi (nie licząc niektórych
misji-zarówno głównych, jak i pobocznych)!


jesli chodzi o sterowanie mialem na mysli rozklad klawiszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak, producent gry zle wymierzyl wymagania systemowe; da sie grac na 256 ram (sam jestem tego przykladem) ale podczas szybszych akcji (np. latanie smiglowcem, szybka jazda samochodem) gra dosc czesto sie tnie.

reasumujac, gra jest bardzo ladna, itp. ale gdy nie bede mial wiecej ramu nie bedzie oplacalo mi sie jej kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ogólnie bardzo dobra, jednak do minusów zaliczam małą różnorodność przy misjach wyzwoleńczych. Niezłe są też skoki. Mój rekord to skok na 1000m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra naprawdę dobra, chociaż mi się szybko znudziła... jak będzie w taniej serii to kupie, a na razie oryginał puściłem na ebay''u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:10, zardzel napisał:

gra naprawdę dobra, chociaż mi się szybko znudziła... jak będzie w taniej serii to kupie, a
na razie oryginał puściłem na ebay''u...



PO tym co napisałeś ,wywiązkowałem że przeszedłeś gre , więc mi powiedz jak przejdziesz wszystkie misje wątku głównego co dalej się robi (dochodzą jakieś dodatkowe opcje itd??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:14, Domon napisał:

> gra naprawdę dobra, chociaż mi się szybko znudziła... jak będzie w taniej serii to kupie,
a
> na razie oryginał puściłem na ebay''u...


PO tym co napisałeś ,wywiązkowałem że przeszedłeś gre , więc mi powiedz jak przejdziesz wszystkie
misje wątku głównego co dalej się robi (dochodzą jakieś dodatkowe opcje itd??)

źle wnioskujesz :D nie przeszedłem bo mi się znudziła... tak z 70% zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos pomoc w pewnej misji pt."Sink the buccaneer"
musze w niej znaleźć trzy walizki
czy ktos mi powie (dokladne) miejsce ich polozenia?
plzzz o odp.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 11:20, janusz82 napisał:

czy mozna cos zrobić w tej żeby była mozliwośc zapisu stanu gry w dowolnym momencie????


niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:19, bertols napisał:

A, ja mamtaki maly problem. Czy ktoś z was wie w jaki folderze są save''y?
Z góry dzięki za odpowiedż.

U mnie save''y są w "Moje dokumenty". U Ciebie pewnie też tam powinny być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just Cause to kolejny klon GTA. Jest w nim o wiele lepsza grafika (przypominająca niektórym Far Cry''a), duża swoboda rozgrywki i ciekawe misje. W kilku mamy pare dróg wyboru np. w misji której trzeba uwolnic mężczyzne z więzienia. Gra przypomina też trochę Total Overdose, lecz jest od niego lepsza pod niemal każdym względem. Ponieważ w Just Cause powierzchnia działania jest spora trzeba miec przynajmniej 1GB RAM''u aby gra nie się nie "zacinała".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just /cause to naprawdę świetna gra, ale nie ma porównania do GTA. Ma mniej możliwości swobodnych jak np. jedzenie, zmiana kubraczków itp. Ale może fani wydadzą jakiś ciekawy patch, który to uzupełni i może doda parę nowinek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować