Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 15:55, Dark_elves napisał:

Witam, mam stosunkowo duży problem z tymi dwoma smokami, które trzeba pokonać aby zniszczyć
serce. Próbowałem różnych taktyk, ale żadna nieskuteczna, ma ktoś jakiś pomysł jak je
poskromić?

Sand + Qara, i spamowanie Burzami Pocisków Izaaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sand + Qara, i spamowanie Burzami Pocisków Izaaka.
Ok, dzięki za radę. jakoś nie przepadam za grą wszelkiego rodzaju magami, jednak nieraz inaczej się nie da. Mam teraz problem natury technicznej, aż wstyd się przyznać, ale co tam. Przy awansie Sanda na któryś tam level miałem możliwość wyboru kilku czarów bodajże 8 poziomu, jednak gdy potem w trakcie rozgrywki gdy wcisnę "F" aby któryś z nich wybrać to żadnego nie ma, mogę wybierać tylko do 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 17:49, Dark_elves napisał:

Sand + Qara, i spamowanie Burzami Pocisków Izaaka.
Ok, dzięki za radę. jakoś nie przepadam za grą wszelkiego rodzaju magami, jednak nieraz
inaczej się nie da. Mam teraz problem natury technicznej, aż wstyd się przyznać, ale
co tam. Przy awansie Sanda na któryś tam level miałem możliwość wyboru kilku czarów bodajże
8 poziomu, jednak gdy potem w trakcie rozgrywki gdy wcisnę "F" aby któryś z nich wybrać
to żadnego nie ma, mogę wybierać tylko do 6...

Może są na niego nałożone jakieś negatywne efekty? Wyssanie poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to on poprostu nie dodał ich do listy czarów zapamiętanych na dzień w księdze czarów

naciśnij B i wtedy ustalasz jakie czary twoja postać ma przygotować po odpoczynku, problem ten nie dotyczy Quary bo jest zaklinaczką, u niej wystarczy wybrać czary przy awansie i odpocząć, polecam poczytanie opisów klas postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 19:57, Kaiin napisał:

naciśnij B i wtedy ustalasz jakie czary twoja postać ma przygotować po odpoczynku, problem
ten nie dotyczy Quary bo jest zaklinaczką, u niej wystarczy wybrać czary przy awansie
i odpocząć, polecam poczytanie opisów klas postaci :)

Tak rzeczywiście chodziło o ten niuans, dzięki za pomoc szkoda tylko, że zapytałem na tak późnym etapie gry może bardziej przekonałbym się do klas magicznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem podstawkę grając z patchem 1.06.980. Teraz chcę zainstalować "maskę zdrajcy",
jednak nie mam jeszcze "gniewu zehira". Jaki patch najlepiej zainstalować do pierwszego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości.. da się jakoś zrobić (kod, mod, cokolwiek), by pancerz septimunda z Gniewu Zehira po założeniu na inną postać (w domyśle - stworzoną przeze mnie ;p) dalej wyglądał jak habit? Po po założeniu na moją postać wygląda jak zwykła "szata przewodnika zagłady", taka jaką widać przy wyborze klasy przy wybieraniu postaci (czytaj - zwykła kolczuga, tylko naramienniki takie jak w pancerzu septimunda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam pytanie nosze sie z zamiarem kupna nwn2+3 dodatki,zastanawia mnie jednak czy pojdzie mi ta gra na windows vista ultimate 64bit i jaki jest najnowszy patch do tej gry oczywiscie mowimy o wersji PL.jesli mozna prosze o link z której sciagne owy najnowszy patch do wersji PL.

dziekuje i pozdrawiam czekam na odp.poniewaz jutro chce zakupic ową gre.

pozdrawiam wszystkich życzliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon X2 7850 Black Edition 2,8 GHz na rdzeniu
ATI RADEON PCI-Express HD 4850 512MB
4GB 800PC KINGSTON
WINDOWS VISTA ULTIMATE 64BIT SERVICE PACK 2


CHODZI OF KORS O TO CZY POJDZIE MI NWN 2:)) I BEDZIE DOBRZE SMIGAC:)??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Zamierzam kupic NwN i takie pytanko: Jaki jest system sterowania: Tzn można poruszac się strzałkami jak np: w Wiedźminie, Gothicu, Oblivionie czy raczej jak w Titan Quest, Diablo - klikanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 11:34, DambialkoX napisał:

Mam pytanko: Zamierzam kupic NwN i takie pytanko: Jaki jest system sterowania: Tzn można
poruszac się strzałkami jak np: w Wiedźminie, Gothicu, Oblivionie czy raczej jak w Titan
Quest, Diablo - klikanie ?

Można poruszać się WSAD jak i klikaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:58, heron666 napisał:

AMD Athlon X2 7850 Black Edition 2,8 GHz na rdzeniu
ATI RADEON PCI-Express HD 4850 512MB
4GB 800PC KINGSTON
WINDOWS VISTA ULTIMATE 64BIT SERVICE PACK 2


CHODZI OF KORS O TO CZY POJDZIE MI NWN 2:)) I BEDZIE DOBRZE SMIGAC:)??




Nie pójdzie, będzie haczyć że ho ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:58, heron666 napisał:

CHODZI OF KORS O TO CZY POJDZIE MI NWN 2:)) I BEDZIE DOBRZE SMIGAC:)??

Ja gram bez większych problemów na Pentium 4 3,0 ghz, Radeon x 1600 ,2gb Ram,
oczywiście nie najawyższych detalach, ale przy średnich ustawieniach bez problemu " łapie"
z 30 fps. Więc przy Twojej konfiguracji nie wiem czy nie pójdzie na najwyższych:) Problemem
może być 64 bitowy system operacyjny, tak mi się wydaję, ale że nie jestem fachowcem
w tej dziedzinie to się nie wypowiem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 11:43, Elminster napisał:

> Mam pytanko: Zamierzam kupic NwN i takie pytanko: Jaki jest system sterowania: Tzn
można
> poruszac się strzałkami jak np: w Wiedźminie, Gothicu, Oblivionie czy raczej jak
w Titan
> Quest, Diablo - klikanie ?
Można poruszać się WSAD jak i klikaniem.


Ok dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, co się dzieje?

Mam NVN2 z Platynowej Kolekcji, obie płyty do gry maja dziwne właściwości:

-zostawione w napędzie uniemożliwiają włączenie systemu
-wrzucone do napędu powodują jego dławienie się i zablokowanie wszystkich innych akcji systemu
-wyjątkowo niestabilnie się kręcą jeżeli uda im się zadziałać (rzadko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 14:27, Ostrowiak napisał:

-wyjątkowo niestabilnie się kręcą jeżeli uda im się zadziałać (rzadko)


Sprawdź czy nie są pęknięte, albo czy nie mają takiej dużej rysy. Może to też być wina napędu. Czy masz tak przy innych grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować