Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Bardzo fajnie gra się czarodziejem łamanym ze złodziejem gdy zapakowało się atut cichych zaklęć i jedzie się na ulepszonej niewidzialności. Praktycznie można łupać wrogów jak leci po każdym czarze lekko zmieniając miejsce stania. A jak się wpakuje jeszcze zaklęcia bez gestów, to nawet na pełnym paraliżu i ogłuszeniu można się własnymi czarami odblokować. Jeszcze lepsze numery może zrobic druid łamany z magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:44, Olamagato napisał:

> jezeli bylo juz takie pytanie to przepraszam ale naprawde niema czasu czytac ponad 100
stron
W temacie jest wyszukiwarka, która wyszukuje posty. Wystarczy, że wpiszesz to co szukasz
np. "kupowanie przedmiotów" lub cos podobnego, to wyszuka Ci wszystkie posty, które zawierają
to co wpisałeś.


tak? naprawde to jest cos takiego? niemozliwe...
skoro traktujesz mnie jak zupelnego noob''a to ja sie tak bede zachowywal... wiem ze ty jako ''Moderator'' wiesz wszystko co i jak i w ogole jestes najlepszy... ale jak nieznasz odpowiedzi to poprostu nieodpisuj... szkoda mojego i twojego czasu...
ps
a zanim napisalem swoje pytanie to troche postow przejrzalem...
dzieki za twoj czas i wysilek wlozony w odpiwedz na moje ''glupie'' pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem...kupilem sobie hełm..załozylem i wszystko ok,... kupilem towarzyszom zalzoylem i jest w ekwipunku na tym miejscu na ktorym powinien ale nie widac tego helmu na ich glowie! IO co chodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 01:18, ziomas1222 napisał:

Mam taki problem...kupilem sobie hełm..załozylem i wszystko ok,... kupilem towarzyszom zalzoylem
i jest w ekwipunku na tym miejscu na ktorym powinien ale nie widac tego helmu na ich glowie!
IO co chodzi!?

No tak właśnie zrobili że u towarzyszy nie widać okryć głowy. Dlaczego tak jest mnie nie pytaj, bo ja pojęcia nie mam. Może ich zdaniem tak jest fajniej.... Ale w każdym razie wszyscy tak mają więc się przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum.
Mam problem z prześciem gry.

Jestem uż na samym końcu gry, gdzie należy zgładzić Króla Cieni.
Początkowo udało mi się zniszczyc posągi i wtedy pojawiła się jego ostatnia postać - wielki olbrzym.
Nie wiem, co mam robić.

W poradniku napisano:
"Ostatnim źródłem Króla Cieni był portal, od którego musiał zostać odcięty Ostrzem Gith"

Nie ma tutaj żadnego portalu, tylko są 4 zniszcznone przeze mnie posągi i krąg.
POMOCY!

Chodzi mi o wskazówki i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tymi hełmami widocznymi na portretach to jest chaos. :D Przy głównej postaci owszem widać, ale u niektórych towarzyszy to działa, a u niektórych już nie. Np u Quary widzę jej maskę na portrecie i płaszcz.


Do Michal2504:

Jeżeli lubisz gry cRPG za to, co powinny mieć, czyli fabułę, klimat i parę innych, NWN 2 zdecydowanie przewyższa G3. Jeżel natomiasti preferujesz machanie mieczem i przebijanie się przez kolejne stadko potworów w dobrej oprawie graficznej, NWN 2 może Ci nie przypaść do gustu. Gry nie są porównywalne raczej w żadnym stopniu.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15849&tpage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dziadostwo :P
Silnik graficzny ma wymagania nieproporcjonalne do efektów. Sprzęt mam wystrzelony w kosmos a i tak musze ciachać detale...
Sterowanie NPCami woła o pomste do nieba... najczęściej wydawane polecenia są tylko w menu kontekstowym, czyli "za mną", "utrzymuj pozycje" i "do ataku" naklikam się jak głupi... No i to jest właśnie moje pytanie:

Czy mogę przenieść wymienione wyżej polecenia do głównego paska?

PS
Warstwa fabularna jest ok... quęsty proste jak budowa cepa ale interakcja z NPCami jest git.

PS2
I co jest z tą lokalizacją?
Jak rzucam jakiś czar paladynem na broń to słyszę: "Twoja krew będzie należeć do mnie" takim głosem mówione jakby ktoś ze mnie wyssać duszę miał lol... przecież to paladyn jest do cholery a nie jakis wyznawca niższych planów...
Czy tym aktorom, którzy podkładają głos wydaje się, że robią lokalizacje do bajki dla 3 letnich dzieci? W związku z tym mówią powoli jakby to była jakaś opowieść, a nie dialog :/
Jak do tej pory Khelgar i Neeshka (Jabłczyńska? Świetna jest - inni powinni się od niej uczyć) trzymają poziom.
Ten dialog z knajpy w Newerwinter tez jest git. Duncan i ten mag (nie jestem pewny czy pamiętam imiona)

Ogólnie w skali od 1-5 - 3+

Jakby ktoś znał sposób na przestawienie rozkazów z menu kontekstowego na pasek to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Pisalem o nim jush w innym temacie ale nikt sie niepofatygowal pomoc... Mianowicie gdy odpalam te plytke z dodatkami (w EK) nastepnie klikam zakladke download i klikam na tapecie w rozdz. 1024x768 to otwiera mi sie przegladarka(MozillaFirefox) i zadna stronka sie nie laduje. Wie ktos dlaczego? Myslalem ze moze Mozilla nie otwiera takich rzeczy i do tego potrzebny Internet Explorer ale nie umiem zmienic opcji Domyslna przegladarka ;P Jest ktos w stanie pomoc? Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

offtop

Dnia 22.12.2006 o 23:47, scorl napisał:

skoro traktujesz mnie jak zupelnego noob''a

Pierwszy post w czerwcu i tylko kilka napisanych - skąd mialbym wiedzieć czy jesteś noobem czy nie? (niektórzy nawet wpisują w podpisie: "Nie jestem noobem":)

Dnia 22.12.2006 o 23:47, scorl napisał:

to ja sie tak bede zachowywal...

Nie ma potrzeby.

Dnia 22.12.2006 o 23:47, scorl napisał:

ale jak nieznasz odpowiedzi

Znana mi odpowiedź, to "nie ma takiej możliwości", która była juz podana przez kogoś. Ale odesłałem do wyszukiwarki bo jednak może czegoś nie wiem, albo nie doczytałem. To chyba nie jest oznaka nieomylności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:47, nagyatsu napisał:

Wie ktos dlaczego? Myslalem ze moze Mozilla nie otwiera takich rzeczy i do tego potrzebny Internet
Explorer ale nie umiem zmienic opcji Domyslna przegladarka ;P

Firefox ma domyślnie blokowane niektóre funkcje javascriptu.
Opcje/Treść/Włącz obsługe javascript/Zaawansowane i tam zaznacz wszystkie opcje.
Jeżeli to nie pomoże, to może masz rozszerzenie noscript, które blokuje (takie S przekreślone w prawym dolnym rogu) absolutnie wszystko. Wystarczy na nie kliknąć i wybrać "nie blokuj z..." i jako witrynę podać z ścieżkę, która tam powinna być.

A co do IE - jeżeli nie ty instalowałeś FF, to zrobił to ktoś, kto naprawdę nie chciał żeby na tym kompie uruchamiał się samodzielnie IE.
Jeżeli ty, to w pasku uruchomienia wpisz iexplore i do otwartego okienka IE przeciągnij plik index.html, który powinieneś znaleźć na płycie gdzieś zaczynając od głównego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zainstalowałem NWN2 :) czekam cierpliwie na pojawienie sie patcha bo jednak patch 1.03 duzo poprawia.

Zainstalowałem NWN1 ze wszystkimi dodatkami (z mojej EK:CE ^^) i mam problem otóż zamiast polskich liter w menu są krzaczki :( miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować