Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 18:23, nemczek napisał:

Ano mam kolejny problem. Tym razem z Twierdzą..... Nie mogę dalej ulepszać broni i pancerzy
bo nie ma żelaza i kazałem werbować wszystkich do Szarych Płaszczy (z kryminalistami włącznie).
I czy można to jakoś odkręcić no i skąd podkłady żelaza (kilka już znalazłem i moja pani górnik
je wykorzystała ale co dalej to nie wiem - mam też 2 płatnerzy od broni i od pancerzy) No i
skąd mam wytrzasnąć kupca do budynku??

Musisz znajdować każdą rudę, jaka się nawinie, niewazne czy to będzie adamantyt czy zwykłe żelazo, najwiecej go masz w siedzibie krasnoludów oraz w górach tam gdzie są ogniste olbrzymy i czerwony smok- tam jest naprawde dużo rudy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otworzysz je dopiero w II akcie gry. W I nie zdołasz tego zrobić. Prawdę mówiąc dostajesz się tam TYLKO w II rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mozecie mi powiedziec gdzie są wszyscy czterej czlonkowie milicji do wyleczenia zawsze mi sie udaje znalezc tylko trzech i przy okazji da sie uleczyc amie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:06, Ziomós napisał:

Siemka mozecie mi powiedziec gdzie są wszyscy czterej czlonkowie milicji do wyleczenia zawsze
mi sie udaje znalezc tylko trzech i przy okazji da sie uleczyc amie?

Poradnik do gry, strona 4;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 akcie. Mam wersje gry bez żadnych patchy. I czy mogę jakoś się dostać do studni szarej sowy?? Może są jakieś kody lub patch coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:13, nemczek napisał:

Jestem w 3 akcie. Mam wersje gry bez żadnych patchy. I czy mogę jakoś się dostać do studni
szarej sowy?? Może są jakieś kody lub patch coś da...


A możesz rozwinąć pytanie? Na czym ta "niemożność" polega? Obszar się nie chce wczytać? Nie wiesz jak to zrobić? Czy jak? Do Studni Szarej Sowy udajesz się z tego co pamiętam w trakcie questu poszukiwania zaginionego emisariusza z Waterdeep... Więc jeżeli fabularnie wszystko idzie zgodnie z planem to nie mam pojęcia co może być nie tak. A patcha tak czy siak warto zainstalwoać, nawet jeżeli to tylko kropla zmian jakie powinien wprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:07, ChrisBgnr napisał:

A możesz rozwinąć pytanie? Na czym ta "niemożność" polega?


Jemu chodzi o to, że nie może tam się wybrać tzn. na mapie, na której wybierasz dokąd się możesz udać jej nie ma, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się toolset włączyć:( Podczas wczytywania schematów globalnych wyskakuje błąd i wysłanie raportu do Microsoftu. Mam najnowsze łaty, przeinstalowywałem grę i nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba buga znalazłem - w 3 akcie nie ma studni szarej sowy - polazłem do Ember do jaskiń i potem wyszedłem w
lesie i na mapie pojawiła się studnia :)

Question: Jak walczę z tym Królem Cieni i on zaczyna się mnożyć/dzielić na mniejsze to co robić??
Niektórzy radzą po prostu naparzać cienie a inni "oczyszczać posągi" - help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:03, nemczek napisał:

Niektórzy radzą po prostu naparzać cienie a inni "oczyszczać posągi" - help


"Oczyszczaj" posągi. Ja sam nie wiem, jak to zrobiłem, że go pokonałem, ale rzucałem po prostu wszystkie czary posągów po kolei na każdy posąg. Coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posągi mają na celu regeneracje specjalnych mocy, aby pokonać małe cienie musisz je prać. Ja musiałem je pokonać walcząc wręcz, bo jakiekolwiek operacje na posągach nic nie dawały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra cieć już leży:)
Taka gra, taka fabuła.... A takie zrąbane zakończenie.... Chlip biedny "Powiernik Okrucha"....
Może dodatek coś dopowie o nim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mozecie mi powiedziec czy spotkam (jesli tak to kiedy) kobiete ktora w dróżynie zamiast pokojowych dzialan woli wzystko zniszczyc, i jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować