Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Nie da się zmienić towarzysza. Jesli się nie mylę towarzysz są dobrze wpisani. Pantera pojawia się w MoT. I ma wodogłowie. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:39, Qba777 napisał:

Nie da się zmienić towarzysza. Jesli się nie mylę towarzysz są dobrze wpisani. Pantera pojawia
się w MoT.


Przy tworzeniu postaci jest możliwość wybrania pantery.Jak pisałem , pojawia się coś , co wyglada jak borsuk.Nawet nie chcę myśleć , że to pantera.Innym wyjaśnieniem jest błąd w tłumaczeniu.Pomijając ten problem , nigdzie nie mogę znaleźć statystyk dotyczących zwierzęcych towarzyszy.W Jedynce miałem opisane wszystkie rodzaje , punkty wytrzymałości , cechy itp. Teraz nie jestem w stanie tego wszystkiego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w NWN 2 jest mozliwość otwierania skrzyń nie będąc łotrzykiem? Pamiętam , że w NWN 1 wystarczyło zadawać odpowiednio duże obrażenia i można było skrzynię rozwalić , ale w Dwójce nie widzę takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:28, KrzychW napisał:

Czy w NWN 2 jest mozliwość otwierania skrzyń nie będąc łotrzykiem? Pamiętam , że w NWN 1 wystarczyło
zadawać odpowiednio duże obrażenia i można było skrzynię rozwalić , ale w Dwójce nie widzę
takiej możliwości.

Jest identycznie jak w NVN1, jak zadasz odpowiednio duże obrażenia odpowiednio silną bronią to rozwalisz skrzynie i wysadzisz pułapki, chociaż łotrzyk robi to ciszej, bez wysadzania pułapek oraz w niektórych przypadkach szybciej(niektóre skrzynie są mocne i rozwala się je dość długo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:16, Bosper napisał:

Jest identycznie jak w NVN1, jak zadasz odpowiednio duże obrażenia odpowiednio silną bronią
to rozwalisz skrzynie i wysadzisz pułapki


W NWN 1 można było tłuc skrzynię i ewentualnie przy zbyt małych obrażeniach , nic to nie dawało.W Dwójce mam z tym kłopot.Jak wskazuję jakąś skrzynię kursorem , to nie pojawia się ikonka użycia broni.Oczywiście mogę użyć czaru ze zwoju , ale zbyt częste stosowanie tego rozwiązania drogo kosztuje.W tym momencie mam zlodzieja w drużynie , więc problemów już nie ma , jednak nie wiem , jak będzie w dalszej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:38, KrzychW napisał:

W tym momencie mam zlodzieja w drużynie , więc problemów już nie ma , jednak nie wiem
, jak będzie w dalszej części gry.


Będziesz skazany na obecność "Niszki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:42, heyboy napisał:

Przytrzymaj prawy przycisk na skrzyni, pojawi się okrągłe menu, wybierz wyważ i gotowe.


Co prawda w NWN 2 nie ma okrągłego menu , ale faktycznie pojawiają się opcje , a jedną z nich jest "wyważ".Wiesz , musiałem przeczytać aż trzy słowa, chyba dlatego przegapiłem to , co mnie interesowało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:44, caramondl napisał:

Będziesz skazany na obecność "Niszki" :)


Tylko bez spoilerów.:-)
Co prawda diablątko jest całkiem urocze , ale nie chcę wiedzieć , co wyniknie z naszej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:56, KrzychW napisał:

> Będziesz skazany na obecność "Niszki" :)

Tylko bez spoilerów.:-)
Co prawda diablątko jest całkiem urocze , ale nie chcę wiedzieć , co wyniknie z naszej znajomości.


Chodziło mi tylko o bezproblemową możliwość otwierania skrzynek, rozbrajania pułapek i innych pożytecznych złodziejskich umiejętności. "Wierzaj mi" - nic więcej nie zdradziłem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:56, KrzychW napisał:

> Będziesz skazany na obecność "Niszki" :)

Tylko bez spoilerów.:-)
Co prawda diablątko jest całkiem urocze , ale nie chcę wiedzieć , co wyniknie z naszej znajomości.

Ciekawie będzie, tylko radzę dbać o wpływ na towarzyszy z którymi się chce przejść grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem moja postać od jakiegoś czsu wogule nie walczy jestem na pioczątku gry gram wojownikiem
i on wogle nie wymachuje mieczem tylko robi uniki .I jest tak że przegrywam każdą walkę co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 11:34, Tyron napisał:

Mam taki problem moja postać od jakiegoś czsu wogule nie walczy jestem na pioczątku gry gram
wojownikiem
i on wogle nie wymachuje mieczem tylko robi uniki .I jest tak że przegrywam każdą walkę co
mam zrobić

Pewnie masz właczony tryb parowania, a z racji niskiej liczby punktów nauki przeznaczona na parowanie taki masz rezultat. Nieistotne ten tryb jest dziwny. Masz po prawej stronie w dolnym rogu ekranu tryby włączone, zobacz czy nie ma tam podświetlnej ikonki trybu parowania.

@wszyscy

Dodatek jednak wychodzi już 05.12.07 bo juz sie bałem, że będzie to samo co z ToE czyli, że gra wyjdzie dopiero w styczniu lub jeszcze później. Jednak ekipa polonizacyjna Maski jest o wiele bardziej systematyczna i nie olewa swojej pracy w przeciwieństwie do ekipy tłumaczącej ToE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po wybraniu klasy prestiżowej , w dalszym ciagu mogę awansować również w poprzednich klasach? Jestem Bardem/Łowcą i właśnie zacznę zdobywać poziomy Mistycznego Łucznika.Zastanawiam się jednak , jak wygląda sprawa moich pierwszych specjalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 11:53, KrzychW napisał:

Czy po wybraniu klasy prestiżowej , w dalszym ciagu mogę awansować również w poprzednich klasach?
Jestem Bardem/Łowcą i właśnie zacznę zdobywać poziomy Mistycznego Łucznika.Zastanawiam się
jednak , jak wygląda sprawa moich pierwszych specjalności.

Tak będziesz mógł awansowac w innych klasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować